EBSO Başkanı Yorgancılar’dan AK Partili o isimlere Suriyeli çıkışı

AK Parti Genel Başkan Danışmanı, eski Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, Suriyeli göçmenler için "Kader ve imtihan" yorumu yapıp "Çok önemli bazı yerlerden Suriyelileri bir çekin, Suriyeliler bir gitsin ülke ekonomisi çöker" ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin, “Bazı şehirlerde sanayiyi onlar ayakta tutuyorlar” sözleri tartışılmaya devam ediyor. Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Başkanı Ender Yorgancılar da konuyla ilgili yorum yaparak, “Ülkemizin Sana

Güncel 28.07.2021 - 19:34 28.07.2021 - 19:34

AK Parti Genel Başkan Danışmanı, eski Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin göçmenlerle ilgili sözleri tartışılmaya devam ediyor. Son olarak Özhaseki’nin, “Şimdi bazı şehirlerde sanayiyi onlar ayakta tutuyorlar. Gaziantep sanayisine gidin yüzbinlerce insan en ağır ve en zor işlerde çalışıyorlar. Kayseri sanayisinde de öyle. İşçi bulamıyorlar, bu adamlar çalışıyor” sözlerine EBSO Başkan Ender Yorgancılar’dan tepki geldi.

KATILMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR!

EBSO Başkanı Yorgancılar, “Ülkemizin Sanayisi bugünlere Türk mühendisleri Türk çalışanları ile gelmiştir Suriyelilerin gitmesi ile ekonomi ve sanayinin çökmesi fikrine katılmak mümkün değildir” dedi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@