Efes Sanat Günleri'ne sanatseverlerden yoğun ilgi

Swissôtel Büyük Efes ve Büyük Efes Sanat bünyesinde bu yıl yedincisi düzenlenen "Büyük Efes Sanat Günleri", İzmirli sanatseverlerin büyük ilgisine sahne oldu.

Güncel 14.09.2021 - 12:17 14.09.2021 - 12:33

Mesut VARLIK/YENİGÜN - Swissôtel Büyük Efes İzmir ve Büyük Efes Sanat işbirliğinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Konak Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleşen “Büyük Efes Sanat Günleri” bu yıl da çeşitli sanat galerilerini, sanatçıları ve sanat aktörlerini bir araya getirdi.

300'E AŞKIN ESER

Online medya sponsurluğunu; Arttv,Artfulliving, Mürekkep Haber, ArtDog’un ve sanatsal baskı destekçiliğini Cadbim Bilgisayar’ın üstlendiği Büyük Efes Sanat Günleri’nde; 60’ı aşkın sanatçıyı temsil eden sanat galerileri 300’e aşkın sanat eserini sanatseverlerle Büyük Efes Sanat Günleri’nde buluşturdu. Büyük Efes Sanat Günleri’nin ilk gününde multidispliner sanatçı Gönül Nuhoğlu’nun “Kamusal Alanda Sanat” konulu söyleşine sanatseverler yoğun ilgi gösterirken; etkinlik Konak Belediyesi Başkanı Abdül Batur’un ziyareti ve otelin Genel Müdürü Rıza Elibol’un kendilerine etkinliğe gösterdikleri destek için takdim ettiği teşekkür plaketi ile sona erdi. 

2-1

7

8-1

9

1-3

3-2

4

5

6-1

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@