Elini uzat bana yazalım bi' aşk bize

Alkın Makina Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bilecen ile Milli Eğitim’e bağlı Şehit Aydın Uçar Anaokulu Müdürü Hale Yanlıç’ın düğün töreni İzmir’in tanınmış simalarını bir araya getirdi.

Magazin 05.08.2021 - 11:07 05.08.2021 - 11:12

Mesut VARLIK/YENİGÜN- Alkın Kompresör çalışanları ve yönetimi gece boyunca çiftin mutluluğuna ortak oldu. Yaşamlarının en önemli kararını vererek bir ömür mutluluk için imza atan çiftin mutlulukları gözlerine yansıdı.

İlk danslarını Funda Arar’ın ‘mutlu son’ isimli parçasıyla yapan genç çift, şarkıya eşlik ederek ‘elini uzat bana yazalım bi aşk bize, ömür boyu sürsün hiç bitmesin’ dedi. İzmir’in ünlü modacısı Yıldırım Güngör tarafından tasarlanan kişiye özel dikim gelinlik ile gecenin yıldızı Hale Bilecen’in şahitliğini ablası Jale Özgün ve arkadaşı Ebru Ada Özdemir yaparken, Damat şıklığını taşıyan Hakan Bilecen’in şahitliğini ise kuzenleri Aydın Trafo Genel Müdürü Emre Tüjümet ve Alkın Kompresör Yönetim Kurulu Üyesi Engin Tüjümet üstlendi.

Bodrum sahillerini tercih ettiler

Çift balayı için bir haftalığına Bodrum sahillerini tercih etti. Gecenin ve gelin damat çekimlerini Burcu Art Fotoğrafçılık’ın yetenekli sahibi Burcu Arslan üstlenirken sahne Cenk Telkıvıran Orkestrası’na emanetti. Özenle süslenmiş Case De Garden Kır Bahçesi’nde pandemi koşullarına uygun düzenlenen düğün töreninde çiftin yakınları, öğretmen arkadaşları ve iş dünyasının önemli isimleri yer aldı.

 

 

 

Yorumlar