Oyuncu Ezgi Mola, bir diş macunu reklamında birlikte yer aldıkları Kemal Kahraman hakkında taciz ve tehdit gerekçesiyle şikayetçi oldu.

Oyuncu Ezgi Mola, yıllar önce bir dişmacunu reklamında birlikte yer aldığı Kemal Kahraman adlı erkek hakkında kendisini taciz ve tehdit ettiği gerekçesiyle şikayetçi oldu. Kahraman hakkında 2 ay uzaklaştırma kararı verildi.

Kemal Kahraman hakkında uzaklaştırma kararı verildi-yenigün

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre Mola, 2016 yılında bir oyununa gelen Kemal Kahraman'ın kendisine çiçek verdiğini, o günden sonra da tüm oyunlarına gelmeye başladığını söyledi. Daha sonra “Bir şey konuşmak istiyorum” diyerek yanına gelen Kahraman'a Mola, “Sizi tanımıyorum. Benden ne istiyorsunuz? Neden beni devamlı takip ediyorsunuz” diye sordu. Kahraman ise Mola'nın üzerine doğru yürüyerek, “Seni mahvedeceğim. Geberteceğim seni. Gününü göreceksin” diye tehditler savurup otomobilinin kapısını tekmeledi.

Ezgi Mola'nın şikayeti üzerine savcılık, Kemal Kahraman hakkında iki ay uzaklaştırma kararı verdi.

Gözden kaçırmayın

Mehmet Günsür'den yeni film Mehmet Günsür'den yeni film

Akşam'dan Neslihan Keskin'in haberine göre Kemal Kahraman, yıllar önce Ezgi Mola ile birlikte bir diş macunu reklamında yer almıştı. Reklam afişinde birlikte poz vermişti. (HABER MERKEZİ)