Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı değişti

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi yaşandı. İl Başkanı Hakan Yazar’a Genel Merkez’de görev verilirken, yerine İl Siyasi İşler Başkanı Onur Sivaslı İl Başkanı oldu.

Güncel 13.08.2021 - 18:15 13.08.2021 - 18:16

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanlığı’nda görev değişikliği yaşandı. İl Başkanı Hakan Yazar, Genel Merkez Teşkilat Başkanı Selim Temurci’nin danışmanlığı görevine getirilirdi. Yazar’ın yerine İl Siyasi İşler Başkanı Onur Sivaslı İl Başkanı oldu. Sivaslı yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun takdirleri;, Teşkilat Başkanımız Sayın Dr. Selim Temurci'in tensipleriyle İzmir İl Başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Benden önce İzmir İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten ‘Hakan Yazar’ başkanımıza da bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Genel merkezdeki yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Sivaslı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Değerli partililerimiz, dava arkadaşlarım,

İl Başkanlığının kolay bir görev olmadığını, işten ve aileden fedakârlık gerektirdiğini biliyorum. Bu görevin ne tür sorumluluklar içerdiğinin de bilincindeyim. Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımla birlikte, partimizin tüzüğü, değerleri ve amaçları doğrultusunda görevimizi yerine getirmeye çalışacağız. Bu çınar yaprağının altında vahdet, azim ve gayret en esaslı düsturumuz olacaktır.

Başarılı olabilmemiz, bizim gayretimiz kadar sizin desteğinize ve katkılarınıza da bağlıdır. Bunu bizden esirgemeyeceğinizi düşünüyorum. Bu desteğinizle, genişleyen üye tabanı Yönetim Kurulu’nda daha iyi temsil edilecektir. Hepinizin gayretine, samimiyetine, davamıza olan sadakatine bizzat şahidim. Seçim atmosferine girdiğimiz yeni bir yapılanma döneminin eşiğinde sizlerin desteğine, önerilerine, uyarılarına her zamankinden daha çok ihtiyacımız olacak. Bugüne kadar görev yapmış tüm arkadaşlarımızı kucaklayarak mazimize sahip çıkacağız. Bizim feda edecek, vazgeçecek bir tek bile yol arkadaşımız yoktur. El el, gönül gönüle, yürek yüreğe geleceğimizi inşa edeceğiz. Ufak tefek hesaplara takılı kalmayacağız. 'Birlikte rahmet ve bereket, ayrılıkta azap vardır' sözünü il başkanlığımıza işleyeceğiz. Bizi birbirimize bağlayan Gelecek Partimizin hedefleri ve değerli Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu hocamızın düsturlarıdır. Bunun dışında pusulamız yoktur.

Bugün Ankara’da gerekli evrak işlerini tamamlayıp yarın İzmir’e dönüyorum. Bismillah diyerek aynı gün çalışmalarımıza başlayacağız. Hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

Unutmayın Bu ülke de gelecekte bizim

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@