Görevimiz Tehlike 7 seti durduruldu

Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) filminin setinde aksilikler bitmek bilmiyor. Cruise'un corona virüs testinin pozitif çıkması nedeniyle çekimlerin aksadığı iddia edildi.

Kültür-Sanat 27.06.2021 - 22:37 27.06.2021 - 22:37

Tom Cruise'un başrolünde yer aldığı Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) filminin geçen yıl İtalya'daki çekimleri pandemi yüzünden ertelenmişti. Bu nedenle filmin bazı sahneleri İngiltere'de çekiliyor. Ancak sürekli olarak aksiliklerin yaşandığı çekimler kısa bir süre önce yine durdu. The Sun gazetesinin haberine göre, Tom Cruise'un corona virüs testinin pozitif çıkması nedeniyle çekimler aksadı.İddialara göre, sette çalışan herkese aralarından birinin corona virüs testinin pozitif çıktığı söylendi. Uzun süredir ortalarda görünmediği için de herkes bu kez corona virüse yakalanan kişinin 58 yaşındaki Tom Cruise olduğunu düşünmeye başladı. Ancak konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Öte yandan bir süre önce, Tom Cruise'un, Covid-19 pandemisi nedeniyle bir dizi gecikmeyle karşılaşan Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible 7) filminin çekimlerini bitirmesi için 'büyük baskı' altında olduğu öğrenilmişti. 

SETTE VAKALAR ÇIKTI

Ancak çekimlere vurulan son darbe, prodüksiyondan bir kişinin Covid-19 testinin pozitif çıkması ve sonrasında setten 10 kişinin corona virüse yakalanmasıyla setin 14 Haziran'a kadar durdurulması olmuştu.

 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@