Bu Tarifeler Kaçmaz! Turkcell Platinum Paketleri

Turkcell’in abonelerine sunduğu avantajlarla dolu paketlerinden bir tanesi de Turkcell Platinum Paketleridir. Dilerseniz Platinum Paketlerine ve avantajlarına şöyle bir göz atalım.

Zeki Ersin Yıldırım
Zeki Ersin Yıldırım Tüm Haberleri

Turkcell Platinum Paketleri

Turkcell’in abonelerine sunduğu avantajlarla dolu paketlerinden bir tanesi de Turkcell Platinum Paketleridir. Dilerseniz Platinum Paketlerine ve avantajlarına şöyle bir göz atalım.

Turkcell Platinum Paket Nedir?

Turkcell Platinum Paketleri sizlere ayrıcalıklı olduğunuzu hissettiren tarifelerdir. Hem cepte hem de evde Platinum paketleri bulunmaktadır. Bireysel ve kurumsal paketlerle birçok ayrıcalığın tadına varırsınız.

Turkcell Platinum Paket Ne İşe Yarar?

Avantajlı fiyatların yanında hayatınızın başka alanlarında da ayrıcalıklar sunan paketlerdir. Örneğin, alışveriş merkezlerinde bedava vale hizmetinden faydalanabilirsiniz ya da anlaşmalı mağaza ve internet sitelerinden indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paket Nasıl Yapılır?

Öncelikle Platinum tarifelerinden birinde karar kılmanız lazım. Sonrasında SMS ile, müşteri hizmetlerini arayarak, bayilere giderek ya da internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paketleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Seçtiğiniz Turkcell Platinum Paket ile alakalı verdiğiniz taahhüt süresince Platinum Paket avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paketleri 2023

Turkcell Platinum Paketleri birden fazladır. Hepsinin sunduğu avantajlar ve fiyatları da farklıdır.

Turkcell Platinum Plus 15 Nedir?

Turkcell Platinum 15 paketinin içerisinde 15 GB internet sizleri beklemektedir. Ayrıca her yöne 2000 dakika konuşma da mevcuttur. Yıllık aboneliklerde aylık ücret 99.9 liradır. Aylık aboneliklerde ise 129.90 liradır.

Turkcell Platinum Plus 15 Nasıl Yapılır?

“PLATINUMP15” yazıp 2200’a SMS atarak yıllık abonelik gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell bayilerine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak da abonelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Platinum+ Avantaj Paketi Nedir?

Bu paket Turkcell aboneleriyle sınırsız konuşmayı sağlar. Ayrıca her yöne 2000 dakikalık bir konuşma süresi içerir. Verdiği internet ise 6 GB’tır. Fiyatı 119.90 TL’dir. Fakat şu an abone alımına kapalıdır.

Turkcell Platinum+ Avantaj Paketi Nasıl Yapılır?

Bu paket şu anda abone alımına kapalı bir pakettir.

Turkcell Platinum+ Maksi Paketi Nedir?

Turkcell Platinum Maxi Paketi abonelere 16 GB internet sunmaktadır. Aylık ücreti ise 139.9 TL’dir. Her yöne 2000 dakika konuşma ve 1000 SMS de diğer avantajlarıdır.

Turkcell Platinum+ Maksi Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak, bayilerden başvurarak ya da internet üzerinden pakete abone olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Plus 25 Nedir?

Turkcell Platinum Plus 25 Paketinin içeriğinde 25 GB internetin yanında her yöne 300 kısa mesaj ve 2000 dakika konuşma mevcuttur. Aynı operatör aboneleriyle konuşma ücretsizdir. Yıllık abonelikte 139.9, aylık abonelikte ise 169.8 TL’dir.

Turkcell Platinum Plus 25 Nasıl Yapılır?

“PLATINUMP25” yazarak 2200’a kısa mesaj gönderebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Turkcell bayilerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Platinum+ Ekstra Paketi Nedir?

Turkcell Platinum+ Ekstra Paketi muhtevası 16 GB internetin yanında 2000 dakika he yöne konuşma imkanı ve yine her yöne 1000 kısa mesajdır.

Turkcell Platinum+ Ekstra Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum+ Ekstra Paketi için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramak, internetten başvurmak ya da bayiler aracılığıyla başvuru yapmaktır.

Turkcell Platinum Plus 35 Nedir?

Turkcell Platinum Plus 35 Paketi yıllık abonelikte ayda 169.9, aylık abonelikte ise 209.9 TL’dir. İçeriğinde 35 GB internet, 2000 dakika konuşma 300 SMS vardır.

Turkcell Platinum Plus 35 Nasıl Yapılır?

“PLATINUMP35” yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilir, bayilerden başvurabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Turkcell Platinum+ Black Maksi Nedir?

Turkcell Platinum+ Black Maksi aylık tam 25 GB internete sahip olmanızı sağlar. Ayrıca her yöne 2000 dakika konuşma süresinin yanında 250 de SMS hakkı verir. Aylık ücreti 169.9 TL’dir.

Turkcell Platinum+ Black Maksi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum+ Black Maksi maalesef süresi dolmuş bir kampanyadır.

Turkcell Platinum+ Black Mega Nedir?

Turkcell Platinum+ Black Mega size 17.5 GB internet sağlamaktadır. Her yöne 2000 dakika konuşma da cabasıdır. Paketin fiyatı 229.9 liradır. Ancak bu kampanya şu an aktif değildir.

Turkcell Platinum+ Black Mega Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum+ Black Mega kampanyası aktif olmayan kampanyalardan biridir.

Turkcell Platinum Black Plus 45 Nedir?

Abonelere 45 GB internet sunan bu paket aylık ya da yıllık yapılabilir. Yıllık abonelikte aylık ödemeler 199.9 liradır. Aylık abonelikte ise 239.9 liradır. Kampanyada her yöne 2000 dakika ve 300 kısa mesaj hakkı da bulunur.

Turkcell Platinum Black Plus 45 Nasıl Yapılır?

Bu paket için yapmanız gereken “PB PLUS 45” yazarak 2200’e kısa mesaj göndermektir. Ayrıca internet üzerinden başvurabilir, müşteri hizmetlerine ulaşabilir veya aboneliğinizi bayilerden de gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Platinum Black Plus 60 Nedir?

Bu paket size 60 GB internetin yanında her yöne 2000 dakika ve 300 SMS sağlar. Fiyatı yıllık aboneliklerde aylık 249.9 TL, aylık aboneliklerde ise 289.9 TL’dir.

Turkcell Platinum Black Plus 60 Nasıl Yapılır?

“PB PLUS 60” yazıp 2200’a SMS gönderin veya müşteri hizmetlerini arayın. Dilerseniz bayilerden veya internet üzerinden de başvurabilirsiniz.

Turkcell Platinum+ Black Ekstra Paketi Nedir?

Turkcell Platinum+ Black Ekstra Paketi aylık 189.9 liradır. 30 GB internet içerir.

Turkcell Platinum+ Black Ekstra Paketi Nasıl Yapılır?

Müşteri hizmetlerini arayarak, bayilere giderek veya internet üzerinden başvurarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Black Plus 75 Nedir?

Platinum Black Plus 75 paketi size 75 GB internet sunmaktadır. Yıllık abonelikte ayda 349.9, aylık abonelikte ise 389.9 liradır. Her yöne 2000 dakika konuşma ve 300 SMS ihtiva eder.

Turkcell Platinum Black Plus 75 Nasıl Yapılır?

“PBPLUS75” yazın ve 2200’a kısa mesaj gönderin. Dilerseniz bayilerden, internetten ve müşteri hizmetleri aracılığı ile de başvurabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paket Avantajları Nelerdir?

Turkcell Platinum Paketler ayrıcalık ve avantajlarla doludur. Yıllık aboneliklerde yüksek GB internet kullanımlarınız gayet uygun fiyata olur. Ayrıca, birçok mağaza ve internet sitesinde alışveriş yaparken, lokantalarda yemek yerken indirimlere sahip olursunuz.

Turkcell Platinum Paketleri Faturalı Hatlar için Geçerli mi?

Evet, Platinum tarifeler faturalı hatlar içindir.

Turkcell Platinum Paketleri Faturasız Hatlar için Geçerli mi?

Maalesef faturasız hatlar için geçerli değildir.

Turkcell Platinum Paketleri Kurumsal Hatlar için Geçerli mi?

Turkcell Platinum tarifeler hem bireysel hem de kurumsal kullanım için geçerlidir.

Turkcell Platinum Paket Numara Taşıma

Yeni abone olduğunuzda veya numara taşıdığınızda Platinum Paketlerin ayrıcalıklarından yararlanmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken paketinizi seçip bayilerden, müşteri hizmetlerinden, internetten ya da SMS ile başvuru yapmaktır.

Turkcell Platinum Paket 8 GB

Paketcell tarifesine geçtiğiniz takdirde bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Aylık ücreti 209 liradır. Her yöne 250 SMS’in yanında 3000 dakika konuşma vermektedir. Ayrıca 8 GB internet kullanma hakkı sunar.

Turkcell Platinum Paket 10 GB

Yeni abonelere kapalı olan bir pakettir. Yakın zamanda tekrar aktif edilmesi bekleniyor.

Turkcell Platinum Paket 12 GB

Aylık fiyatı 229,90 olan bu paket abone alımına kapalıdır. Yakın zamanda tekrar aktif edilmesi bekleniyor.

Turkcell Platinum Paket 15 GB

Yıllık abonelikte aylık olarak 99.9 TL olan bu paket aylık abonelikte 129.9 liradır. Bünyesinde 15 GB internetin yanı sıra 300 kısa mesaj ve 2000 dakika her yöne konuşma barındırmaktadır. “PLATINUMP15” yazarak 2200’a mesaj attıktan sonra tarifeyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri, bayiler veya internet aracılığı ile de başvurabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paket 20 GB

Aylık 229.9 olan bu pakete artık abone olunamamaktadır. Yakın zamanda tekrar aktif edilmesi bekleniyor.

Turkcell Platinum Paket 25 GB

Hem aylık hem de yıllık abone olunabilen bu paketin aylık fiyatı 104 TL, yıllık aboneliklerde ise 79 TL’dir.  “PLATINUM25” yazıp 2200’a SMS gönderebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir, internetten veya bayilerden de başvurabilirsiniz. Her yöne 300 SMS, 1500 dakika konuşma ve 25 GB interne kullanma imkanı sağlar.

Turkcell Platinum Hoşgeldin Paketi

Aylık ücreti 89.9 TL olan bu paket şu an abone alımına kapalıdır.

Turkcell Platinum Paket Ayrıcalıkları

Turkcell Platinum müşterisi iseniz ayrıcalıklar saymakla bitmez. Tazedirekt.com’da 100 lira ve üzeri alışverişlerinizde %20 indirim kazanırsınız. Alışveriş merkezlerinde bedava vale kullanabilirsiniz. Çocuk giyim alışverişlerinde DeFacto’da %15 indirim şansına erişebilirsiniz.

KidZania eğlence merkezinde çocuğunuza özel %15 indirime sahip olabilirsiniz. Imagineer Kids sergilerinde %30 indirim kazanırsınız. Havaist’i ve Havaş’ı bedava kullanırsınız. Yolcu360 araç kiralamada kimsenin sahip olmadığı avantajlara sahip olursunuz. Birçok şehirde kafe ve restoranlarda indirimler de sizin olur.

Turkcell Platinum Paket Sıkça Sorulan Sorular

Platinum Paket kullanan abonelerin akıllarına takılan bazı soruları sizler için cevapladık.

Platinum Paket Ayrıcalıklarından Sadece Turkcell Müşterileri mi Faydalanır?

Evet, bu ayrıcalıklar Turkcell müşterilerine özeldir.

Turkcell Platinum’un Diğer Tarifelerden Farkı Nedir?

Başka tarifelerde sahip olamayacağınız birçok avantaja Platinum müşterileri sahip olabilmektedir.

Turkcell Platinum Paketleri Pahalı mı?

Platinum paketleri avantajlı paketlerdir. Özellikle yıllık aboneliklerde fiyat olarak da büyük avantajlar sağlar.

Turkcell Platinum Paketleri Ücretli mi?

Turkcell Platinum Paketleri ücretli paketlerdir. Her paketin ücreti birbirinden farklıdır. İçerdiği fırsatlar arttıkça fiyat da artar.

Turkcell Platinum Paketli Olup Olmadığımı Nasıl Anlarım?

Turkcell Platinum Paketlerine SMS, internet, bayi veya müşteri hizmetleriyle kaydolmadıysanız kendiliğinden bu paketlere geçme imkanı yoktur.

Turkcell Platinum Paketlerine Geçmek için Yaş Sınırı Var mı?

Turkcell faturalı hat aboneleri bireysel ve kurumsal olarak bu paketlerden faydalanabilir.

Turkcell Platinum Paket İptali Nasıl Olur?

2222'ye SMS göndererek, müşteri hizmetlerini arayarak, bayilere başvurarak veya internet üzerinden tarife iptali mümkündür.

Turkcell Platinum Paket Değişikliği Yapabilir miyim?

Turkcell Platinum Paket değişikliği yapmanız mümkündür. Daha büyük veya daha küçük bir paket seçebilirsiniz.

Turkcell Platinum Paket Müşteri Hizmetleri Telefonu Kaç?

0532 757 1 532 Platinum müşterilerine özel müşteri hizmetleri numarasıdır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Kaynak: Haber Merkezi

30 Eki 2023 - 23:59 - Bilim-Teknoloji Haberleri

Muhabir  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gazete Yenigün Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gazete Yenigün hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gazete Yenigün editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Yenigün değil haberi geçen ajanstır.