Bimcell Bedava İnternet 2023

Bimcell bedava internet kazanabilmek için çeşitli kampanyaları takip edebilir ve özel SMS kodlarını kullanarak belirli kazanımlar elde edebilirsiniz.

Zeki Ersin Yıldırım
Zeki Ersin Yıldırım Tüm Haberleri

Bimcell bedava internet, Türk Telekom altyapısını kullanan Bimcell müşterilerinin faydalanabildiği önemli bir fırsattır. Bimcell müşteri çekmek ve mevcut müşterileri memnun edebilmek için kampanyalar düzenler. Bu kampanyalardan yararlanarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Bimcell tarafından sunulan bedava internet fırsatlarından yararlanmak için bazı yöntemlerden yararlanmak gerekir. En önemlisi ise güncel kampanyaları takip etmektir. Kampanyaların süresi dolmadan onlardan yararlanmaya çalışarak bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Bimcell bedava internet nedir?

Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullanarak müşterilerine hizmet veren bir mobil operatördür. Bu mobil operatörün en önemli özelliği paketlerinin standart Türk Telekom fiyatlarından biraz daha az olmasıdır. Bununla birlikte Bimcell bedava internet hakkı sunmayı ihmal etmez.

Bimcell tarafından sunulan bedava internet seçeneklerinden yararlanmak için yeni hat tesisi gerçekleştirmeniz gerekebilir. Kampanyalar genel olarak faturasız hat sahiplerine özgü olurlar. Ancak daha farklı kullanımlar söz konusuysa size özgü fırsatlar keşfedebilirsiniz.

Bimcell bedava internet nasıl alınır?

Bimcell bedava internet almak isteyen biriyseniz öncelikle ne tür bir hat kullandığınızı gözden geçirmelisiniz. Faturalı hat yoktur. Faturasız hatlar arasında ise kampanya farklılığı söz konusudur. Hangi kampanya için koşulları karşılıyorsanız onlara yönelmeniz çok daha doğru olacaktır.

Geçersiz bir kampanyaya katılım sağlamaya çalışırsanız herhangi bir sonuç elde edemezsiniz. Bedava internet hattınıza tanımlanmaz ve onu kullanamazsınız. Bimcell bedava internet almak istiyorsanız kampanyaları incelemeye başlamalı ve uygun olanlara katılım talebi göndermelisiniz.

Bimcell bedava internet kampanyaları 2023

Bimcell bedava internet kampanyaları oldukça çeşitlidir. 1 GB, 2 GB, 6 GB, 8 GB, 10 GB ve daha farklı miktarlarda bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için gereksinimleri karşılamalısınız. Gereksinimleri karşılayamazsanız bedava internet kazanamazsınız.

1. Haftalık 5 GB bedava internet kampanyası

Bimcell hat sahibiyseniz bu kampanyaya katılım göstererek haftalık 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya diğer operatörlerdeki yükle kazan kampanyalarına oldukça benzerdir. Belirli bir miktar yükleme yaptığınızda bedava internet kazanırsınız.

Yükleme yapmadan önce Bimcell hattınızdan Bimcell Senlik yazarak 4551'e mesaj göndermelisiniz. Kampanya katılım onayı alındıktan sonra tek seferde 65 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda haftalık 5 GB bedava internet kazanırsınız. Kampanyadan birkaç kez yararlanabilirsiniz.

2. Aylık 5 GB bedava internet kampanyası

Bimcell hattınız varsa yükleme yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Aylık 5 GB bedava internet kazanabilmek için hattınıza tek seferde belirli bir miktar yükleme yapmalısınız. Diğer operatörlerin yükle kazan kampanyalarıyla neredeyse aynı işleyişe sahiptir.

Yükleme yapmadan önce hattınızdan Bimcell Senlik yazarak 4551'e mesaj göndermeniz gerekir. Kampanyaya ait katılım onayı mesajı tarafınıza ulaştıktan sonra tek seferde 100 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 5 GB bedava internet kazanırsınız. Kazandığınız 5 GB internet 30 gün geçerlidir.

3. Bimcell Bonus bedava internet kampanyası

Bimcell tarafından düzenlenen Bimcell Bonus kampanyası kapsamında tek seferlik bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yeni hat tesis etmeniz gerekir. Yeni hat tesis ettikten sonra 30 gün içerisinde bu kampanyaya katılım göstermeniz gerekir.

Bimcell Bonus kampanyasına katılabilmek için BIMCELL BONUS yazarak 4551'e mesaj göndermeniz yeterlidir. Mesajı gönderdikten sonra tarafınıza bir onay mesajı gelir. Onay mesajının ardından aylık 9 GB bedava internet, 300 dakika ve 300 SMS hattınıza tanımlanır.

4. Bimcell yeni müşteri bedava internet kampanyası

Bimcell yeni hat alan müşterilerine tanışma amacıyla özel bir tarife sunar. Bu tarife hattınızı aldıktan sonraki 30 gün için geçerlidir. 30 günün ardından diğer tarifeleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni müşteriler için belirlenmiş olan bu kampanyadaki tüm kazanımlar yurt içinde geçerlidir.

Bimcell yeni müşteri kampanyasına katılım gösterdiğinizde 9 GB bedava internet, 300 dakika ve 300 SMS kazanırsınız. Bu kazanımların hepsi 30 gün boyunca geçerlidir ve bir sonraki aya devretmeleri söz konusu değildir. Tarifenize tanımlanan kazanımları zamanında tüketmelisiniz.

5. Bimcell 30 GB bedava internet kampanyası

Bimcell 30 GB kampanyasından yararlanabilmek için hattınızın normalde 4.5G olmaması gerekir. 4.5G uyumlu SIM kart kullanmayı kabul etmeniz durumunda bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hattınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirdikten sonra kampanyaya katılım talebi göndermelisiniz.

Kampanyaya katılım için 4.5G 30 GB yazdıktan sonra 5555'e mesaj göndermelisiniz. Tarafınıza onay mesajı iletildikten sonra 30 GB bedava internet hattınıza yüklenir. 30 GB bedava internetin geçerlilik süresi 30 gündür. Bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilme şansınız vardır.

6. Bimcell 1 GB bedava internet kampanyası

Bimcell bedava internet kampanyalarından bir diğeri 1 GB kazanabileceğiniz bir fırsattır. Fırsattan yararlanabilmek için herhangi bir gereksinim yoktur. Kampanyaya katılım göstererek 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Kampanyada kazanılan 1 GB internet 30 gün için geçerlidir.

Bimcell 1 GB bedava internet kampanyasına katılım sağlamak için 1 GB yazdıktan sonra 4551'e mesaj göndermelisiniz. Tarafınıza iletilecek onay mesajının ardından bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan 1 GB internet süresi dolunca silinir.

7. Bimcell 4 GB bedava internet kampanyası

Bimcell 4 GB bedava internet kampanyası yükleme yapıp hediye kazanabileceğiniz fırsatlardan biridir. Bu fırsattan yararlanabilmek için hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekir. Yükleme yaptıktan sonra bedava internet hattınıza yüklenmiş olacaktır.

Bimcell tarafından sunulan ücretsiz 4 GB internet paketi 30 gün boyunca geçerlidir. İnternet paketi hattınıza tanımlandıktan sonra onu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Hediye internet paketinin bir sonraki aya devretmesi veya başkasıyla paylaşılması mümkün değildir.

8. BTK Akademi bedava internet kampanyası

Bimcell tarafından sunulan BTK Akademi bedava internet kampanyası 2 aylık bir geçerlilik süresine sahiptir. Kampanyaya katılım gösterebilmek için faturasız hat abonesi olmanız gerekir. Katılım gösterdikten sonra iki ay boyunca her ay 6 GB bedava internet kazabilirsiniz.

BTK Akademi bedava internet kampanyasına katılabilmek için BTK Akademi yazdıktan sonra 5555'e mesaj göndermeniz gerekir. Kampanya için katılım onayı tarafınıza iletildikten sonra 6 GB bedava internetini kullanabilirsiniz. Ancak bu bedava internet sadece BTK Akademi yönüne geçerlidir.

9. Milli Eğitim Bakanlığı EBA bedava interneti kampanyası

Bimcell tarafından sunulan EBA bedava internet kampanyası diğer operatörlerle aynı şartları sahiptir. Online eğitimi desteklemek amacıyla Milli Eğitim Bakanlığı ve tüm operatörler arasında yapılan anlaşmaya bağlı olarak sunulur. Kampanya süresince aylık 8 GB bedava internetiniz olur.

EBA bedava internet kampanyasına katılabilmek için EBA yazıp 5555'e mesaj göndermelisiniz. Mesajı gönderdikten sonra bedava internet hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlanan 8 GB bedava internet sadece EBA içeriklerinde geçerlidir. Canlı yayınlar kapsam dışıdır.

Bimcell bedava internet veren uygulamalar 2023

Bimcell abonesi olmanız durumunda birçok uygulama üzerinden çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu hediyeleri sadece uygulamayı yükleyerek veya uygulamadaki belirli bir özelliği kullanarak alabilirsiniz. Bedava internet kazanmaya çalışırken tüm şartları yerine getirmeniz gerekir.

1. Bimcell Salla Kazan uygulaması bedava internet

Bimcell için geliştirilmiş olan Salla Kazan uygulaması bedava internet kazanmanızı sağlar. Uygulama Türk Telekom'un Sil Süpür uygulamasına oldukça benzerdir. Salla Kazan üzerinden kazanma hakkına sahip olacağınız bedava internetin belirli bir geçerlilik süresi vardır.

Salla Kazan sayesinde her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Haftalık olarak uygulamayı ziyaret etmelisiniz. Haftalık ve günlük olmak kaydıyla çeşitli internet paketleri kazanırsınız. İnternet paketleri 250 MB ile 30 GB aralığında değişiklik gösterir. Kazanımlar tamamen şans işidir.

2. Bimcell ArayanıBil Plus uygulaması bedava internet

Bimcell ArayanıBil Plus aslında bir uygulama değil servistir. Bu servise katılmayı kabul ettiğinizde bedava internet kazanırsınız. ArayanıBil Plus ücretli bir hizmettir ve katılım gösterdiğinizde 1 GB bedava internet alırsınız. Katılım için SMS ile başvuru yapmak zorunludur.

Bimcell abonesiyseniz ArayanıBil Plus servisine üye olmak için PLUS yazarak 7065'e ücretsiz mesaj göndermeniz yeterlidir. SMS ile başvurunuz kabul edikten sonra bir bildirim mesajı alırsınız. Ardından hattınıza kazanmış olduğunuz 1 GB bedava internetin tanımlaması yapılır.

3. Bimcell EBA uygulaması bedava internet

Bimcell abonesiyseniz ve EBA kullanmanız gerekiyorsa bu kampanyadan yararlanmak iyi bir fikir olacaktır. EBA uygulamasında kullanabileceğiniz özel internet paketi sayesinde normal tarifenizin tükenmesi gibi bir problemle karşı karşıya kalmazsınız.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilmiş olan EBA uygulaması uzaktan eğitimi destekler. Hattınıza tanımlanacak 8 GB bedava interneti EBA uygulamasında kullanabilirsiniz. Ancak, EBA uygulamasında yer alan canlı yayınların paket kapsamında olmadığına dikkat etmelisiniz.

2. Bimcell bedava internet APN ayarları

Bimcell bedava internet APN ayarlarını kullandığınızda tarifenizden veri tükenmeden internette dolaşmayı başarabilirsiniz. APN ayarlarını yapabilmek için telefonunuzda Ayarlar > Mobil Ağlar > Erişim Noktası > Erişim Noktası Ekleme menülerini takip etmelisiniz.

 • İsim - Bimcell INTERNET

 • APN - wap

 • Proxy - 213.161.151.201

 • Bağlantı Noktası - 8080

 • Kullanıcı Adı - gprs

 • Şifre - gprs

 • Sunucu - http://wap.bimcell.com.tr

 • MMS Bağlantı Noktası - Ayarlanmadı

 • MCC - 286

 • MNC - 01

 • Kimlik Doğrulama Türü - Yok

 • APN Türü - Varsayılan (Default)

APN ile bedava internet kullanabilmek için Opera Mini tarayıcısına ihtiyacınız olacaktır. APN ayarlarını doğru girmiş olsanız dahi Opera Mini yoksa interneti bedava kullanamazsınız. Ayrıca APN ile kullanılacak internetten normal internet kadar verim alamazsınız.

Bimcell bedava internet hilesi 2023

Bimcell bedava internet hilesi diye bir şey yoktur. Size bu şekilde bir vaatte bulunan uygulama veya internet sitesi görürseniz bilgilerini paylaşmamalısınız. Bimcell çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerine bedava dakika ve bedava internet veren bir mobil operatördür.

Bununla birlikte Bimcell için var olan APN ayarlarını gerçekleştirdikten sonra Opera Mini tarayıcısını kullanarak internette ücretsiz bir şekilde dolaşabilirsiniz. APN ayarları internette gezinmenizi sağlar ama tam anlamıyla kapsamlı bir internet bağlantısının yerini tutmaz.

Bimcell bedava internet kodları

Bimcell bedava internet kodları SMS olarak gönderdikten sonra sahip olabileceğiniz çeşitli internet paketlerini ve kampanyalarını içerir. Bu kampanyalardan yararlanmak istediğinizde koşulları iyi kontrol etmelisiniz. Çünkü yükleme yapma gibi çeşitli gereksinimler yer alabilir.

1. DENEME bedava internet kodu

Bimcell deneme kampanyası kapsamında belirli bir miktar bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanya Bimcell hat kullanmak isteyen ama kararsız kalan kişiler için idealdir. Eğer Bimcell kalitesinden şüphe duyuyorsanız hattınızdan bu mesajı gönderebilirsiniz.

Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek DENEME yazdıktan sonra 5555'e mesaj göndermeniz gerekir. Bu sayede kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Ardından bir onay mesajı tarafınıza iletilir ve 500 MB bedava internetinizin hattınıza tanımlanır. Bedava internetin geçerlilik süresi 30 gündür.

2. BTK AKADEMI bedava internet kodu

Bimcell ile BTK Akademi arasında yapılan anlaşma doğrultusunda BTK Akademi kullanıcılarına sadece bu platformda geçerli olmak kaydıyla 6 GB bedava internet verilir. 6 GB bedava internetin geçerli olduğu süre ise 60 gün şeklindedir. Kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz zorunludur.

Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BTK AKADEMI yazdıktan sonra 5555'e mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanya katılımınız onaylandıktan sonra BTK Akademi eğitim platformundaki içerikleri size hediye edilen bedava interneti kullanarak tüketmeye başlayabilirsiniz.

3. 4.5G 30 GB bedava internet kodu

Bimcell hattınız varsa ve artık 4.5G kullanmak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hattınızın 4.5G uyumlu SIM kartla değiştirilmesini sağlamak için Bimcell hizmeti sunan bir BİM mağazasına veya resmi bir Türk Telekom bayisine uğramanız yeterlidir.

Kullandığınız SIM kart 4.5G uyumlu hale getirildikten sonra 4.5G 30 GB yazıp 5555'e mesaj göndermeniz gerekir. Mesajı gönderdikten sonra hattınıza 30 GB bedava internet tanımlanacaktır. Tanımlanan bu 30 GB bedava interneti dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

4. PLUS bedava internet kodu

Türk Telekom altyapısı ile sunulan ArayanıBil Plus servisine abone olduğunuzda bedava internet kazanabilirsiniz. Bu servis sizi arayan numaraların kime ait olduklarını anlamanızı sağlar. Aylık olarak ücretlendirilen bir servistir. Servise kayıt olduktan sonra bedava internet alma hakkınız olur.

ArayanıBil Plus servisine kayıt olduktan sonra PLUS yazarak 7065'e mesaj göndermeniz gerekir. Tarafınıza iletilecek kısa bir onay mesajının ardından 1 GB bedava internetinizin hattınıza tanımlanır. Hattınıza tanımlama yapılmadan herhangi bir veri tüketimi yapmamalısınız.

5. BIMCELL FESTIVAL bedava internet kodu

Bimcell tarafından düzenlenen Bimcell Festival kampanyası kapsamında çeşitli hediyeler kazanmayı başarabilirsiniz. 50 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 5 GB bedava internet, 40 TL'den 49 TL'ye kadar ödeme yapmanız durumunda 2 GB bedava internet kazanırsınız.

Kampanyaya katılım göstermek için herhangi bir TL yükleme işlemi yapmadan önce Bimcell Festival yazarak 4551'e mesaj göndermeniz gerekir. Kampanyaya katılımınız onaylandıktan sonra yüklemenizi yapabilirsiniz. Yaptığınız yükleme miktarına göre bedava internet kazanırsınız.

6. BIMCELL SENLIK bedava internet kodu

Bimcell hattınız varsa TL yüklemesi yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Tek seferde 65 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda haftalık 5 GB, tek seferde 100 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda ise aylık 5 GB bedava internet kazanırsınız. Kazanımlarınız sırasıyla 7 gün ve 30 gün için geçerlidir.

Hattınıza yükleme yapmadan önce Bimcell Senlik yazarak 4551'e mesaj göndermelisiniz. Kampanya onayını aldıktan sonra haftalık 5 GB veya aylık 5 GB bedava internet kazanmış olursunuz. Kazandığınız interneti yurt içinde olmak kaydıyla dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

7. BIMCELL BONUS bedava internet kodu

Bimcell tarafından düzenlenen bu kampanya tek seferliktir. Bimcell olmak kaydıyla yeni bir hat tesis ettiğinizde 30 gün içerisinde kampanyaya katılıp bedava internetinizi alabilirsiniz. 30 günlük süre hattınız aktif hale getirildikten sonra başlar ve bu süre içerisinde başvuru yapmalısınız.

Telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BIMCELL BONUS yazdıktan sonra 4551'e mesaj göndermeniz gerekir. Kampanya katılım mesajı için tarafınıza bir onay mesajı iletilir. Onay mesajı geldikten sonra 30 gün geçerli 9 GB bedava internet, 300 dakika ve 300 SMS kazanırsınız.

Bimcell bedava internet faturasız hatlar

Bimcell faturasız hattınız varsa bedava internet kazanabilirsiniz. Bimcell aboneleri genelde faturasız hat sahiplerinden oluşurlar. Bu nedenle sunulan imkanlar çok daha fazla olabilir. Karşınıza çıkan çeşitli fırsatları kullanarak bedava internet sahibi olmayı başarabilirsiniz.

1. Bimcell Festival bedava internet fırsatı

Bimcell Festival kampanyası yükleme yaptıkça sayısız kazanımlar elde edebildiğiniz bir fırsattır. Bu fırsattan yararlanabilmek için yükleme yapmadan önce kampanyaya katılım sağlamalısınız. Katılım sağlamadığınızda ne kadar yükleme yaparsanız yapın bir şey kazanamazsınız.

Kampanyaya katılabilmek için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek Bimcell Festival yazarak 4551'e mesaj göndermeniz gerekir. Katılım onaylandıktan sonra 40-49 TL aralığında bir yükleme yaparsanız 2 GB veya 50 TL ve üzeri yükleme yaparsanız 5 GB bedava internet kazanırsınız.

2. Devamlı yükleme bedava internet fırsatı

Bimcell devamlı yükleme yapan faturasız hat sahiplerine çeşitli fırsatlar sunar. Bu fırsatlardan en önemlisi her yüklemeye 1 GB bedava internet veren kampanyadır. Başlangıçta 25 TL ve üzeri yükleme yapan müşterilere anında 1 GB bedava internet hediye edilirdi.

Bimcell tarifelerinde ve paketlerinde yapılan güncellemeler sonrasında bu fiyatın değiştiğini bilmeniz gerekir. Ancak sürekli yükleme yapan birisi olmanız durumunda size sunulan yükleme eşiğinin üzerinde bir yükleme gerçekleştirip 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

3. Bimcell Senlik bedava internet kampanyası

Bimcell faturasız hat sahibiyseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyanın iki farklı türü vardır. Hangi türü seçerseniz kazanacağınız bedava internet miktarının süresi ona göre değişiklik gösterir. Kampanyadan yararlanabilmek için yükleme yapmadan önce katılım göstermeniz gerekir.

Kampanyaya katılabilmek için Bimcell Senlik yazarak 4551'e mesaj göndermelisiniz. Kampanya katılım onayı geldiğinde tek seferde 65 TL ve üzeri yükleme yapınca haftalık 5 GB ve tek seferinde 100 TL ve üzeri yükleme yapınca aylık 5 GB bedava internet kazanırsınız.

4. BTK Akademi bedava internet kampanyası

Bimcell ile BTK Akademi arasında yapılan anlaşma doğrultusunda aylık 6 GB bedava internet elde edersiniz. Kazandığınız bu bedava internet sadece BTK Akademi eğitim platformunda geçerlidir. Diğer yerlerdeki internet kullanımınız normal tarifenizden karşılanır.

Telefonunuzdan BTK AKADEMI yazarak 5555'e mesaj göndermeniz gerekir. Kampanyaya katılım için onay mesajı geldikten sonra BTK Akademi eğitim platformundaki içerikleri sorunsuz bir şekilde tüketebilirsiniz. Tüketim aylık olarak tanımlanmış 6 GB bedava internet paketinden karşılanır.

5. EBA bedava internet kampanyası

Bimcell ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan anlaşma doğrultusunda EBA kullanıcılarına hediye internet sunulur. Sunulan bu hediye internet sadece EBA platformunda geçerlidir. Kampanyadan EBA üyeliği olan tüm Bimcell hat sahipleri faydalanabilirler.

Bimcell hattına sahip olmanız durumunda EBA için verilecek 8 GB bedava internet her ay hattınıza tanımlanır. Tanımlama yapıldıktan sonra EBA platformundaki kullanımlarınız bu internetten düşer. Bununla birlikte EBA platformunda yer alan canlı yayınlar kapsam dışıdır.

Bimcell bedava internet faturalı hatlar

Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullanan ve sadece faturasız hat destekleyen bir mobil operatör olarak bilinir. Doğal olarak faturalı hat kampanyası diye bir şey söz konusudur. Hattınıza TL yükleyip belirli paketleri satın alma yoluna gitmeniz ve faturasız hat kampanyalarını seçmeniz gerekir.

Bimcell için kullanılabilecek pek çok farklı kampanya vardır. Faturalı hat ve faturasız hat düşünmeden tüm bu kampanyalardan yararlanmaya çalışmanız gerekir. Faturalı hat sahibi olmak istiyorsanız bu durumda Türk Telekom gibi alternatiflere yönelmeyi düşünebilirsiniz.

Bimcell 6 GB bonus hediye internet

Bimcell 6 GB bonus hediye internet yeni hat alan abonelere özel bir kampanyadır. Yeni bir Bimcell hattı aldıysanız 30 gün boyunca kullanabileceğiniz hediyelerinizi talep edebilirsiniz. Hediyeler yurt içinde kullanılabilirler ve 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB bedava internetten oluşurlar.

Bimcell Bonus Kampanyası için önceden belirlenen hediye internet miktarı 6 GB şeklindeydi. Ancak bu miktar artık yükseltilmiş durumdadır. Kampanyaya katılmak için Bimcell Bonus yazarak 4551'e mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınızı aldıktan 30 gün içerisinde kampanyaya katılmanız gerekir.

Bimcell hediye çarkı ile bedava internet kazan

Bimcell kullanıyorsanız hediye çarkı diye bir şeyle karşılaşmazsınız. Hediye çarkı, Vodafone kullanıcılarına özel bir bedava internet ve bedava dakika kazanma yöntemidir. Bimcell kullanıcıları hediye çarkı değil sil süpür tarzı bir özellikle bedava internet kazanabilirler.

Pek çok kişi bunu salla kazan olarak adlandırabilir. Salla Kazan ile Sil Süpür özelliklerinin birbirine benzediğini belirtmek gerekir. Bimcell abonesi olmanız durumunda Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeniz gerekir. Ardından Sil Süpür özelliğinden bedava internet kazanabilirsiniz.

Bimcell hediye internet 30 GB

Bimcell abonesi olmanız durumunda 30 GB bedava internet kazanma şansınız vardır. Bu kampanya henüz 4.5G uyumlu SIM kart kullanmamış abonelere özeldir. SIM kartınızı 4.5G uyumlu bir SIM kartla değiştirmeyi kabul etmeniz durumunda size 30 GB bedava internet hediye edilir.

4.5G uyumlu SIM kartınızı aldıktan sonra telefonunuzdan 4.5G 30 GB yazıp 5555'e mesaj göndermeniz gerekir. Mesaj gönderdikten sonra tarafınıza bir onay mesajı iletilir. Bu onay mesajıyla birlikte hattınıza 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 30 GB bedava internet tanımlanır.

Bimcell müşteri hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetleri numarası 444 4 551 şeklindedir. Bu numara üzerinden hattınıza ait çeşitli işlemleri yapabilme bilme şansınız vardır. Bimcell müşteri hizmetlerini aradığınız zaman belirli bir ücretlendirme ile karşılaşmanız söz konusu olabilir. Ödemeniz gereken ücret tarifenize göre değişir.

Eğer her yöne dakikası olan bir tarife veya paketiniz varsa 444 4 551 veya 551 numaralarını aradığınızda ücretlendirilecek dakikalar paketinizden düşer. Ancak her yöne geçerli bir paketiniz yoksa 6 saniyesi 0,09 TL'den ücretlendirme yapılır. Konuşmayı bitirdiğinizde ücret hesabınıza yansır.

Bimcell Ramazan bedava internet

Bimcell Ramazan kampanyası kapsamında 10 GB bedava internet kazanabilme şansınız vardır. Bedava internet kazanabilmek için hattınıza belirtilen miktarda yükleme yapmanız gerekir. Ancak yükleme yapmadan önce kampanyaya katılım göstermeli ve katılım onayını almalısınız.

Telefonunuzun mesaj kısmına gelip RAMAZAN 2024 yazarak 5555'e mesaj göndermelisiniz. Kampanyaya katılımınız onaylandıktan sonra 40 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 10 GB bedava internet kazanmış olursunuz. Kazandığınız bedava internet sadece gece geçerli olacaktır.

Bimcell YÖK bedava internet kampanyası

Bimcell ile YÖK arasında anlaşma doğrultusunda bedava internet kazanma şansınız vardır. Kazanacağınız bu interneti sadece YÖK eğitim platformunda kullanabilirsiniz. Diğer alanlardaki kullanımlar mevcut paketinizdeki veya tarifenizdeki haklarınızdan düşülür.

Bimcell tarafından üniversite öğrencilerine sunulan bu fırsattan yararlanmak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Hattınıza 6 GB bedava internet otomatik olarak tanımlanır. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanarak veya müşteri hizmetlerini arayarak kontrol edebilirsiniz.

Bimcell 4.5G 30 GB bedava internet kampanyası

Bimcell 4.5G 30 GB bedava kampanyası ilk defa 4.5G uyumlu bir SIM kart kullanacak olan müşterilere özeldir. Hattınız henüz 4.5G uyumlu değilse Türk Telekom mağazalarından veya Bimcell desteği sunan marketlerden başvuru yaparak hattınızın değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Hattınızın 4.5G uyumlu SIM kart ile değiştirildikten sonra 4.5G 30 GB yazarak 5555'e mesaj göndermeniz gerekir. Mesajı gönderdikten sonra kampanyaya katılımınız onaylanır ve hattınıza 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 30 GB bedava internet yüklenir.

Bimcell faturasız SIM kart bedava internet kampanyası

Bimcell faturasız SIM kart bedava internet kampanyası aynı zamanda Bimcell Bonus kampanyası olarak adlandırılır. Bimcell olmak kaydıyla yeni bir hat satın aldığınızda bu kampanyaya katılım hakkı elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 4551'e mesaj göndermelisiniz.

Hattınız aktif hale geldikten sonra Bimcell Bonus yazarak 4551'e mesaj göndermeniz gerekir. Bu mesajı hattı satın aldığınızda en geç 30 gün içerisinde göndermeniz önemlidir. Kampanya katılımı tamamlandığında hattınıza 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB bedava internet tanımlanır.

Bimcell yeni hat kampanyası

Bimcell yeni hat kampanyası Bimcell Bonus kampanyası olarak bilinir. Yeni bir hat tesisi gerçekleştirerek kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya hattınızı satın aldıktan sonra en geç 30 gün içerisinde katılmanız gerekir. Aksi durumda size sunulan hediyeleri alamazsınız.

Hattınız açıldıktan sonra Bimcell Bonus yazarak 4551'e mesaj göndermelisiniz. Kampanya kapsamında hattınıza 30 günlük 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB bedava internet tanımlaması yapılır. Önceden bedava internet hediyesi 6 GB şeklindeydi ama artık yükseltilmiş durumdadır.

Bimcell 1 GB bedava internet

Bimcell 1 GB bedava internet almanın üç farklı yolu vardır. Bunlardan ilki Bimcell paketleri için belirlenmiş yükleme koşulunu yerine getirmektir. 40 TL gibi belirlenen miktarda yükleme yaptığınızda hattınıza 1 GB bedava internet tanımlaması gerçekleştirilir.

Bir diğer yöntem ise 1 GB yazıp 4551'e mesaj göndermektir. Bu yöntemden sadece bir kez yararlanabilirsiniz. Son yöntem ise Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek ve Sil Süpür kısmında şansınızı denemektir. Sil Süpür üzerinden günlük veya haftalık 1 GB internet alabilirsiniz.

Bimcell 5 GB bedava internet

Bimcell 5 GB bedava internet kazanabilmek için yükle kazan fırsatlarından yararlanmanız gerekir. Bu fırsatlardan ilki haftalık 5 GB bedava internet kazandırır. Bimcell Senlik yazıp 4551'e mesaj gönderdikten sonra 65 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda haftalık 5 GB bedava internetiniz olur.

Diğer fırsat ise aylık 5 GB bedava internettir. Aylık 5 GB bedava internet kazanabilmek için Bimcell Senlik yazıp 4551'e mesaj göndermelisiniz. Daha sonra 100 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekir. Yükleme tamamlandıktan sonra kazandığınız hediyeler hattınıza tanımlanır.

Bimcell 9 GB bedava internet

Bimcell 9 GB bedava internet kampanyasına katılabilmek için yeni bir hat sahibi olmanız gerekir. Yeni bir Bimcell hattı aldıysanız hattınız açıldıktan sonra 4551'e Bimcell Bonus şeklinde mesaj göndererek hediyenizi alabilirsiniz. Ancak kampanyaya katılabilmek için süre sınırı vardır.

Hattı satın aldıktan sonraki 30 gün içerisinde mutlaka başvuru yapmanız gerekir. Kampanya mesajını gönderdikten sonra tarafınıza bir onay mesajı gelir. Onay mesajında hattınıza 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB bedava internet tanımlandığı yazılı olur. Hediyeler 30 gün için geçerlidirler.

Bimcell 25 TL yüklemeye 1 GB bedava internet

Bimcell hattınızı yeni aldıysanız 25 TL yüklemeye 1 GB bedava internet kazanma şansınız vardır. Ancak Bimcell minimum yükleme tutarında değişiklik yapabilir. Bu gibi durumlarda belirlenen minimum tutarı kadar yükleme yaparak 1 GB bedava internet alabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir kampanya katılım mesajı göndermenize gerek yoktur. Bimcell müşterileri diledikleri zaman bu fırsattan yararlanabilirler ve herhangi bir taahhüde gerek yoktur. Yükleme yaptığınızda 1 GB bedava internet ve 500 SMS hattınıza tanımlanır.

Bimcell deneme bedava internet kampanyası

Bimcell deneme bedava internet kampanyası kapsamında bir miktar bedava internet kazanma şansınız vardır. Bimcell hat kullanmak istiyorsanız ama bu konuda kararsızsanız sizin için ideal bir seçenektir. Bimcell hattı denemek için bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Telefonunuzdan 5555'e DENEME yazarak mesaj göndermeniz yeterlidir. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra bir onay mesajı alırsınız. Onay mesajıyla birlikte 500 MB bedava internet hattınıza tanımlanır. Böylece Bimcell çekim gücünü test edebilme fırsatı elde edersiniz.

Bimcell BTK Akademi bedava internet kampanyası

Bimcell ve BTK Akademi ortaklığında gerçekleştirilen bu kampanya sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Ancak kazanacağınız bedava internet sadece BTK Akademi platformunda geçerli olur. Harici kullanımlar satın almış olduğunuz mevcut internet paketinizden düşer.

BTK Akademi kampanyasına katılmak istiyorsanız BTK Akademi yazıp 5555'e mesaj göndermeniz şarttır. Kampanyaya katılımınız onaylandığında tarafınıza bir bilgilendirme mesajı iletilir. Kampanya onayının ardından hattınıza 6 GB bedava internet tanımlanır.

Bimcell ArayanıBil bedava internet kampanyası

Bimcell ArayanıBil bedava internet kampanyası Türk Telekom üzerinden gerçekleştirilir. ArayanıBil Plus bir Türk Telekom hizmetidir. Bu hizmete abone olduğunuz zaman 1 GB bedava internet kazanırsınız. Kampanyaya katılım için SMS ile başvuru yapmanız gerekir.

Bimcell abonesi olmanız durumunda PLUS yazıp 7065'e mesaj göndermelisiniz. Mesajın ardından servise aboneliğiniz gerçekleştirilir. ArayanıBil Plus servisinin ücretli olduğunu unutmamalısınız. Katılımınız onaylandıktan sonra hattınıza 1 GB bedava internet tanımlanır.

Bimcell e-dergi bedava internet

Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullandığından ona ait hizmetlerden yararlanabilen bir mobil operatördür. Türk Telekom tarafından sunulan e-dergi servisini kullandığınızda yerli ve yabancı pek çok dergiye ulaşabilirsiniz. Dergilere göz atmak ve onları incelemek için ücret ödemezsiniz.

Türk Telekom'un e-dergi hizmetinde bedava internet sadece uygulama içi kullanımda geçerlidir. Dergilerin indirilmesi ve yüklenmesi gibi işlemler sırasında tüketilecek internet miktarı paketinizden düşmez. Böylece e-dergi uygulamasında dilediğiniz gibi gezintiye çıkabilirsiniz.

Bimcell Öğretmenler Günü bedava internet

Bimcell öğretmenlerin bu özel gününü kutlamak için bir kampanya düzenler. Kampanyada sunulacak kazanımlar zaman içerisinde değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak öğretmenlere özel olarak 7 gün boyunca kullanabilecekleri 2 GB bedava internet sunulabilir.

Öğretmenler Günü için düzenlenen bu kampanya kapsamında ayrıca Bimcell ve Türk Telekom aboneleriyle 1 hafta boyunca sınırsız görüşme fırsatı elde edebilirsiniz. Kampanyaya katılım gösterme gibi bir zorunluluk yoktur. Tüm kazanımlar hattınıza otomatik olarak tanımlanır.

Bimcell banka yükleme kampanyası

Bimcell banka yükleme kampanyası çeşitli bankalarla anlaşılarak oluşturulan bir kampanyadır. Bimcell bu konuda özellikle Ziraat Bankası ile çalışır. Ziraat Bankası hesabınız varsa banka üzerinden 40 TL yüklemeye günlük 5 GB ve 50 TL yüklemeye 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Banka yükleme kampanyasında sürekli değişiklik olabilir. Özellikle minimum yükleme miktarı değişebilir. Banka tarafından belirtilen miktarda yükleme yaptığınız taktirde size sunulan bedava internet kazanımlarını elde etmeyi başarabilirsiniz. Ön katılım koşulu yoktur.

Bimcell festival bedava internet kampanyası

Bimcell festival kampanyası yükle kazan şeklinde işleyen bir kampanyadır. Hattınıza belirli bir miktar yükleme yaptığınızda bedava internet kazanırsınız. Kazanacağınız bedava internet miktarı yapacağınız yükleme miktarına göre değişiklik gösterir. Ayrıca kampanyaya ön katılım gereklidir.

Kampanyaya katılabilmek için Bimcell Festival yazdıktan sonra 4551'e mesaj göndermeniz gerekir. Tarafınıza onay mesajı iletildikten sonra hattınıza 40 TL ve üzeri yükleme yaparak 2 GB veya 50 TL ve üzeri yükleme yaparak 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Kurban Bayramı bedava internet

Bimcell, Kurban Bayramı sebebiyle abonelerine çeşitli fırsatlar sunan mobil operatörlerden biridir. Bayram boyunca Bimcell aboneleri birbirlerini aradıklarında konuşmalar bedava olur. Bedava konuşma fırsatı bayramın başlangıcıyla tüm hatlara otomatik olarak tanımlanır.

Bedava konuşma fırsatının başlangıç tarihlerini Bimcell size mesajla bildirir. Bilgilendirme mesajını aldıktan sonra bayram tarihleri boyunca diğer Bimcell aboneleriyle sınırsızca konuşabilirsiniz. Bimcell'den Türk Telekom yönüne yapılacak aramalar bedava görüşme kapsamında değildir.

Bimcell Yılbaşı bedava internet kampanyası

Bimcell, Yılbaşı için çok özel bir kampanya düzenlemez. Bunun yerine Sil Süpür üzerinden kazanılacak ödüllerin 2 katı olmasını sağlar. Sil Süpür özelliğinden yararlanmak için Türk Telekom'un Online İşlemler uygulamasını indirmeniz ve ardından giriş yapmanız gerekir.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Sil Süpür kısmına gelerek size özel tanımlanan hediyeleri alabilirsiniz. Sil Süpür kullandığınızda hattınıza 1 GB bedava internet çıktıysa yılbaşı sebebiyle 2 GB bedava internet kazanmış olursunuz. Bunun dışında yılbaşına özel bir kampanya yoktur.

Bimcell EBA 8 GB bedava internet nasıl alınır?

Bimcell EBA 8 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak istiyorsanız EBA uygulamasına giriş izninizin olması gerekir. EBA kampanyası kapsamında size verilecek hediye hattınıza otomatik olarak tanımlanır. Aylık 8 GB bedava internet alırsınız ve bunu EBA uygulamasında kullanabilirsiniz.

EBA uygulamasında yer alan tüm içerikleri bedava internet paketinizle kullanabilirsiniz. Ancak uygulamadaki canlı yayınların kapsam dışı olduğunu bilmeniz gerekir. Canlı yayınlarda tüm kullanımlar mevcut internet paketinizden tahsil edilir.

Bimcell hediye internet nasıl sorgulanır?

Bimcell hattınızda sahip olduğunuz hediye internet miktarını sorgulamak için en sağlıklı yok Online İşlemler uygulamasını kullanmaktır. Türk Telekom'a ait Online İşlemler uygulamasını indirdikten sonra hat bilgileriniz ile giriş yapabilir ve tüm kullanımlarınızı inceleyebilirsiniz.

Online İşlemler uygulamasını kullanmak istiyorsanız KALAN yazarak 5555'e mesaj göndermeyi düşünebilirsiniz. Bununla birlikte 9333'ü arayarak bilgi alabilirsiniz. Ancak, Online İşlemler uygulamasını kullanmak bilgilere çok daha rahat bir şekilde erişmenize yardımcı olur.

Bimcell 30 GB bedava internet nasıl yapılır?

Bimcell 30 GB bedava internet kampanyası 4.5G hat kullanmaya başlayan abonelere özel bir fırsattır. Daha önce 4.5G uyumlu bir hat kullanmadıysanız geçiş yaparak bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Geçiş için resmi Türk Telekom bayisinden başvuru yapabilirsiniz.

4.5G uyumlu SIM kart tarafınıza iletilip hattınız aktif hale geldikten sonra 4.5G 30GB yazıp 5555'e mesaj göndermelisiniz. Kampanya katılımınız tamamlandıktan sonra 7 gün boyunca sadece yurt içi kullanımlarında geçerli 30 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

Bimcell monthly 1 GB bonus nedir?

Bimcell monthly 1 GB bonus bir ek pakettir. Aylık olarak hattınıza 1 GB ek internet paketi tanımlanmış olur. Bedava bir internet seçeneği değildir. Çünkü bunun için aylık belirli bir miktar ücret ödemeniz gerekir. Ek paket alabilmek için SMS göndermeniz yeterlidir.

Bimcell monthly 1 GB bonus paketini satın almak için 1GB yazarak 4551'e mesaj göndermeniz yeterlidir. Hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda 1 GB internet paketi hattınıza tanımlanır. 30 gün geçtikten sonra hattınızda yeteri kadar bakiye varsa otomatik olarak yenilenen bir pakettir.

Bimcell haftalık bedava internet nasıl yapılır?

Bimcel haftalık bedava internet kazanmanızı sağlayacak iki farklı yöntem vardır. Bunlardan ilki Türk Telekom Online İşlemler uygulamasının içerisinde yer alan Sil Süpür özelliğidir. Sil Süpür özelliğini her hafta kullanarak günlük ve haftalık bedava internet kazanabilirsiniz.

Haftalık bedava internet kazandıracak diğer yöntem ise belirli miktar yükleme yapmaktır. Bimcell Senlik yazdıktan sonra 4551'e mesaj göndermelisiniz. Kampanyaya katılımınız onaylandıktan sonra tek seferde 65 TL ve üzeri yükleme yaparak haftalık 5 GB bedava internet kazanırsınız.

Bimcell haftalık 20 GB paketi nasıl yapılır?

Bimcell haftalık 20 GB paketi bir ek pakettir ve bedava internet paketi değildir. Tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz özel bir fırsattır. Paketin içeriğinde sadece 20 GB internet yer alır. Dilerseniz haftalık yerine aylık 20 GB internet paketi yapmayı tercih edebilirsiniz.

Bimcell haftalık 20 GB paketi yapmak istiyorsanız hattınıza yeterli bakiyenin bulunması gerekir. Hattınızda yeterli bakiye varsa HAFTALIK 20 GB EKSTRA yazarak 4551'e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu paketin süresi dolduğunda otomatik yenileme yapılması söz konusu değildir.

Bimcell hatta sahipseniz çeşitli kampanyalardan ve fırsatlardan yararlanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanımları sayesinde ek ücret ödemekten kurtulabilirsiniz. Ancak kampanyalar dönemsel olarak değişebilirler.


Kaynak: Haber Merkezi

15 Kas 2023 - 00:41 - Bilim-Teknoloji Haberleri

Muhabir  Haber Merkezi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gazete Yenigün Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gazete Yenigün hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gazete Yenigün editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Yenigün değil haberi geçen ajanstır.