Cumhur İttifakı’nın İzmir adaylarından ‘Mesaj’ mesaisi: Kim ne dedi?

Cumhur İttifakı’nın İzmir adaylarının tamamı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı. Adaylar, sosyal medya hesabı üzerinden dikkat çeken mesajlar paylaşmaya başladı.

Mina Tetik
Mina Tetik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile bugün İzmir’in 30 ilçesinin belediye başkan adayları resmi olarak açıklandı. Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP’ye İzmir’den Aliağa, Çeşme, Dikil, Foça ve Tire olmak üzere 5 ilçe verildi. İzmir adaylarının açıklanmasının ardından ilk mesajlar sosyal medya üzerinden verilmeye başlandı.

Cumhur İttifakı’nın İzmir adayları tarafından verilen mesajlar şu şekilde:

Cumhur İttifakı AK Parti Bayındır Belediye Başkan Adayı Uğur Demirezen: Bayındır’ımız için hazırız, kararlıyız!

Cumhur İttifakı AK Parti Bayraklı Belediye Başkan Adayı Bilal Kırkpınar: Evim Bayraklı için gece gündüz çalışacağıma söz veriyorum. Bayraklı Belediye Başkan Adaylığını şahsıma layık gören Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Bayraklımız artık çok çekti bu durumdan bu ideoloji dayatılmasından, artık hizmet anlayışının galip gelmesini bekliyor. İnsanların ne düşündüğü, tercihleri etnisiteleri ve inançları üzerinden oy kazanma devri artık bitti. Bizim tek derdimiz gençlerimizin vakit geçirecekleri spor alanları, yollar, pazaryerleri, alt yapısı ve üst yapısıyla daha yaşanabilir bir Bayraklı.

Cumhur İttifakı AK Parti Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer: Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Bergama Belediye Başkan Adaylığı şahsıma tebliğ edildi. Bizlere güvenen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamza Dağ, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Milletvekilimiz Eyyüp Kadir İnan, İl Başkanımız Bilal Saygılı ve milletvekilimiz başta olmak üzere İzmir il teşkilatımız ve ilçe teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Aday gösterilen tüm belediye başkanı adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Cumhur İttifakı AK Parti Buca Belediye Başkan Adayı Adnan Öztekin: Doğduğum, büyüdüğüm, üniversiteyi bitirdiğim, evlendiğim ve çocuklarımın da doğduğu kente hizmet etme heyecanı içindeyim. Buca’nın 47 mahallesine, taşına toprağına hakimim.  10 yıl meclis üyeliği yaptım, Buca’nın sorunlarına çözüm yollarını da biliyorum. Buca’nın en önemli ihtiyacı iyi bir yönetim. Buca’yı daha yaşanabilir bir kent yapmak için, hayallerimi gerçekleştirmek için oylarınıza talibim. Bir kez bana güvenin, sizi mahcup etmeyeceğim.

Cumhur İttifakı MHP Çeşme Belediye Başkan Adayı Esat Tanık: Çeşme’nin bütün sorunlarını tespit ettik ve çok güzel çalışmalarımız oldu. Halkımızla kucaklaşıyoruz, Çeşme halkı ile sıcak bir seçim kampanyasına adım attık.  Dünyanın en güzel ilçesi diyebileceğimiz Çeşme’nin gerçekten uzun süredir yaşadığı hizmetsizlik problemi var. Çeşme’nin bütün koşullarını düzeltmeye geliyoruz.

Cumhur İttifakı AK Parti Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya: Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan, Çiğli Belediye Başkan Adaylığını şahsıma bizzat tebliğ etti. Azim ve kararlılıkta hiç durmadan yılmadan her an Çiğli’mize gece gündüz hizmet için geliyorum.

Cumhur İttifakı MHP Dikili Belediye Başkan Adayı Sema Akıncı: Cumhurbaşkanımızın yüksek huzurunda tarafımıza tevdii edilen bu onurlu görevi ilçem adına en iyi biçimde yürüteceğime ilçeme hizmet anlamında eksiksiz bir noktaya taşıyacağıma söz verdim.

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Doğan: Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle Gaziemir Belediye Başkan adayı olarak gösterilmem, hemşerilerimiz ile birlikte yürüyeceğimiz bu yolda beni büyük bir sorumlulukla donattı. Gaziemir, birlikte yaşamanın, dayanışmanın ve kardeşlik duygularının en güzel örneklerini sergileyen bir ilçemizdir. Bu güzellikleri daha da perçinleyerek, Gaziemir'imizi daha müreffeh bir yer haline getirmek için gece gündüz çalışacağız. Mahallelerimizin her bir köşesini titizlikle gezip, hemşerilerimiz ile yüz yüze sohbetler yaparak talep ve beklentilerini anlamak en öncelikli görevimiz olacak. Hemşehrilerimizin sesine kulak vererek, katılımcı bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Gençlerimizin enerjisine, çocuklarımızın neşesine, büyüklerimizin tecrübesine önem vereceğiz. Eğitimde, kültürde, sanatta ve spor alanlarında gençlerimize destek olacak, Gaziemir'imizi daha yaşanabilir kılacak projeleri hayata geçireceğiz. Gaziemir'in çevresini koruma konusundaki hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Doğayla uyumlu, sürdürülebilir çözümlerle Gaziemir'imizi temiz ve yeşil bir ilçe haline getireceğiz. Bu kutlu görevde siz değerli hemşehrilerimizin güçlü destekleri, duaları benim için çok kıymetlidir. Birlikte, Gaziemir'imizi daha da yükseklere taşıyacağımıza inancım tamdır.

Cumhur İttifakı AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Gümüş Saime Bucaklıoğlu: Cumhurbaşkanıma söz verdim. Çok çalışacağım. Hazırım, kararlıyım. Güzelbahçe’ye sözümüz var!

Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Çiftçioğlu: İzmir, gerçekten AK Parti’ye bu kadar yakın. Çünkü vatandaşımız artık CHP’nin belediye hizmeti vermesi noktasında ciddi karamsarlık yaşıyor. İzmirli seçmen bu sefer kendisine doğru hizmeti verecek, gündelik problemleri doğru bir şekilde okuyan bir irade koyacak. Karşıyaka, Çiğli gibi körfez hattına baktığımızda seçmende ciddi bir talep var. CHP’li belediye başkanları tarafından zamanında engellemeler yüzünden yapılamayan stadımız var. Bu stadı Hamza Dağ başkanımız ile yeniden inşa edeceğiz.

Cumhur İttifakı AK Parti Kiraz Belediye Başkan Adayı Saliha Özçınar Kutlu: Yüce rabbime şükürler olsun ki cumhurbaşkanımızın tensipleri ile üçüncü dönemde de sizlere hizmet etme onuru ile karşı karşıyayım. Ben bir kez daha bugün sabahtan akşama kadar bizlerle olan daha doğrusu 10 senedir cefakar, vefakar, dağ gibi arkamızda olan teşkilatıma selam olsun. İnşallah üçüncü dönemde de belediyemizde Cumhur İttifakı’mızın bayrağını hep beraber dalgalandıracağız. Bugüne kadar nasıl çaba sarf ettiysek bugünden sonra da her daim herkesin yanında olacağız. Amacımız hiçbir zaman siyaset olmadı, biz devletin gücünü ilçemize kazandırmak için çırpındık ve yaptığımız işler ortada.

Cumhur İttifakı AK Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet: Kınık da bir, Bergama da bir, birlikte kazanacağız, Bakırçay kazanacak. Hayırlı ve uğurlu olsun…

Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı: Konak için canla başla çalışacağız. Konak Belediye Başkan Adaylığını şahsıma layık gören Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Konak’ta gelişim için değişim zamanı geldi, çattı. İlçemizde ikamet eden hemşehrilerimize, kıymetli esnaflarımıza, kadınlarımıza, çocuklarımıza, 7’den 70’e her kesimin daha iyi şartlarda yaşayabilmesi adına mücadele edeceğiz. Tebriklerini ileten vatandaşlarımıza, hemşehrilerimize, teşkilatlarımıza ve tüm gönül dostlarımıza teşekkür ediyorum.

Cumhur İttifakı AK Parti Menderes Belediye Başkan Adayı Sinan Akdeniz: Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Menderes Belediye Başkan adaylığı tarafıma tevdi edilmiştir. Bu kutlu davada bizlere güvenen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a , İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hamza Dağ’a ve İl Başkanımız Bilal Saygılı başta olmak üzere Menderes teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyorum. Bizleri seçim boyunca yalnız bırakmayacak tüm teşkilatımıza, gönüllülerimize ve hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Hayırlı Uğurlu Olsun.

Cumhur İttifakı AK Parti Menemen Belediye Başkan Adayı Aydın Pehlivan: Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız, liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Menemen Belediye Başkan Adaylığı şahsıma tebliğ edildi. İlk günkü heyecanımızla, aynı azim ve kararlılıkla, hiç durmadan yorulmadan, güzel Menemen’imizin her şeyin en iyisini hak eden güzel insanları için, kıymetli hemşerilerimiz için çok çalışmaya devam edeceğim. Bu kutlu davada bizlere güvenen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamza Dağ başta olmak üzere İzmir il teşkilatımız ve ilçe teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum. Çıktığımız bu yolda benimle birlikte aday gösterilen tüm dava arkadaşlarıma başarılar diliyor, bizleri seçim boyunca yalnız bırakmayacak tüm milletvekillerimize, gönüllülerimize ve hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun

Cumhur İttifakı AK Parti Ödemiş Belediye Başkan Adayı Ali Hadim: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bugün açıklanan ilçe belediye başkan adayı arkadaşlarımızın her birinin büyük başarılar kazanacağına olan inancımı yeniliyor, tüm Türkiye’de şehirlerimize sunacağımız eser ve hizmet siyasetinin şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Cumhur İttifakı AK Parti Seferihisar Belediye Başkan Adayı Ahmet Aydın: Çok heyecanlıyız, bu hedef için çalışmaya 5 yıl önce başlamıştık. Bugün de cumhurbaşkanımızın teveccühü ile yeni bir süreç bize tebliğ edildi. İnşallah bu süreci en iyi şekilde değerlendirip ilçemizi yeni bir zaferle bir araya getireceğiz. İlçemizin çok fazla ihtiyacı var. 2024 yılında hala yolu, otopark, ulaşım ve çevre kirliliği sorunlarını konuşuyoruz. 1 Nisan sabahı yeni bir Seferihisar’a uyanıp ekibimizle doğup büyüdüğümüz yere hizmet edeceğiz.

Cumhur İttifakı MHP Tire Belediye Başkan Adayı Arif Demirkan: Cumhurbaşkanımızın katılımlarıyla düzenlenen Cumhur İttifakı aday tanıtım toplantısını büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Çıktığımız bu kutlu yolda hiç durmadan yorulmadan güzel Tire’mize her şeyin en iyisini hak eden güzel insanları için kıymetli hemşerilerimiz için çok çalışacağız. Tire’ye güzel hizmetler yapacağız.

Cumhur İttifakı AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı Özgür Erman Çağlar: Çocukluğumun ve gençliğimin her anında izleri olan, meslek hayatımı ve AK Parti’min bana verdiği tüm görevleri gururla yürüttüğüm Torbalı’mda bu kez Cumhur İttifakı AK Parti Torbalı Belediye Başkan Adayı olmanın onur ve gururunu yaşıyorum. Bu İlçenin havasını soluyan, Dağkızılca’dan Tulum’a, Ahmetli’den Demirci’ye kadar 60 Mahallemizdeki her vatandaşımız, her Torbalılı başımızın tacıdır, öyle kalmaya da devam edecektir. Cumhur İttifakı olarak, 31 Mart’a kadar İlçemiz genelinde ilmek ilmek çalışacak, Torbalı’mızı tekrardan özlemle beklediği AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacağız. Bu İlçenin hizmetkarı olmaya, derdi ile dertlenmeye, ayrı gayrı olmadan partili-partisiz tüm vatandaşlarımızla kucaklaşmaya ve Torbalı’daki her kesimin Belediye Başkanı olacağımıza şimdiden söz veriyorum. Torbalı’mıza olan gönül borcumuzu ödemeye geldik, başlıyoruz

Cumhur İttifakı AK Parti Urla Belediye Başkan Adayı Tarkan Bakırlı: Güzel Urla’mıza hizmetkar olmaya geliyoruz. Biz İzmir’iz başarabiliriz!

Kaynak: Haber Merkezi

27 Oca 2024 - 22:36 İzmir- İzmir Haberleri


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gazete Yenigün Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gazete Yenigün hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gazete Yenigün editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gazete Yenigün değil haberi geçen ajanstır.