4Team Organizasyon bugüne kadar ne gibi organizasyonlar yaptı?


En büyük projelerimizden bir tanesi Antalya Expo 2016’ydı. Kendi ekip ve ekipmanlarımızla toplamda 2 milyon çocuğu eğlendiren bir yapının içinde olduk. İzmir'de 35 fabrikanın 12 ay boyunca personellerine yönelik yaptıkları tüm etkinlikleri organize ediyoruz. Bahar aylarında firmaların şenlik, piknik gibi açık hava etkinliklerini, kış aylarında da fabrika içi organizasyonlarını yapıyoruz.

Birleşmiş Milletler (UN) , Uluslararası Sergiler Bürosu (içinde yer aldık. Uluslararası işlerimizin yanında İzmir’de birçok firma ve kuruma da etkinlik BIE) , Avrupa Konseyi ( COE), Uluslararası Para Fonu (IMF) , NATO vb. birçok uluslararası kuruluşun organizasyonlarında akredite olarak görev alan İzmir merkezli tek firmayız. 2011'de 2 bin 360 personelimizle “En Az Gelişmiş Ülkeler Devlet Başkanları Zirvesi ”ne hizmet verdik. Aynı dönemde İzmir'de Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Yargıçları Toplantısı'nı gerçekleştirdik. Yine aynı günlerde İstanbul'da Çırağan Sarayı'nda Avrupa Konseyi 121. Dönem Toplantısı'nı gerçekleştiren ekibin yönetimi ve danışmanlık hizmeti veriyoruz. 


Bugüne kadar birçok Büyükşehir Belediyesi’nin ve özel sektör firmalarının  festivallerini gerçekleştirmenin yanı sıra ; 2019 ‘ da gerçekleştirdiğimiz “İzmir Çocuk Fest”e 7000 kişinin katılımı ile   İzmir’in en kapsamlı çocuk festivalini yapmanın gururunu yaşadık.


Koronavirüs salgını sizin sektörünüzü nasıl etkiledi ?


İçinde bulunduğumuz bu olağanüstü süreçte tabii ki sektör olarak zor günlerden geçiyoruz. Pandeminin başlarında etkinliklerimizi artık bir gereklilik olan dijital dünyadaki dönüşüm ile beraber dijital ortamda gerçekleştirdik. Geçen yıl eksik kalan coşkumuzu bu yıl umarız sağlıklı bir süreç de renkli ve dinamik etkinliklerimiz ile telafi edeceğiz. 


Bebek Festivali fikri nasıl doğdu?


Festivaller Şehri olan İzmir’de; Çocuklar ve Festivaller üzerine en deneyimli etkinlik firması olarak anne ve anne adaylarına yönelik, eğitici, bilgilendirici ve eğlenceli bu özel festivali kentimizde yapmaya karar verdik. Türkiye'nin hemen her noktasında birçok kültür sanat etkinliğinin organizasyonunu üstlenmiş bir ekip olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliklerin bizlere yaşattığı övünç ve motivasyonla yola çıktık. İzmir’de aktiviteler, söyleşiler, workshoplar anlamında şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük anne-bebek festivalinde katılımcılara ve ziyaretçilere keyif alacakları bir festival yaşatmak için harekete geçtik.
09-10 Nisan 2022 tarihlerinde La Vie Nouvelle ‘de düzenleyeceğimiz festivalimize yaklaşık 10 bin katılım bekliyoruz. 


Festivalin içeriğinde neler var?


Bebekler, yeni doğum yapmış anneler ve anne adaylarına yönelik ürün ve hizmet üreten firmaların tanıtım ve satış stantları olacak. Anneler ve babalar için seminer alanı, uzman doktorlar , bloggerlar ile söyleşiler, performans sahneleri ,firma aktiviteleri ve ürün dağıtımı yine festivalimizde yer alacak. Yeni bebek sahibi olmuş ebeveynler ve bebek bekleyen anne-baba adayları için  bilgilendirici , renkli ve keyifli bir festival olması için hazırlıklarımıza devam ediyoruz. 


Festivalin bir sosyal sorumluluk ayağı var mı?


Kurumsal sosyal sorumluluk sürdürülebilir ve başarılı bir işletmenin temelini oluşturuyor. Önceki diğer festivallerimizde de olduğu gibi elbette olacak. Görüşmelerimiz birçok kurum ile devam etmekte. Destek verdiğimiz kurum ile ilgili de açıklama yapacağız. 

Tüm anne-babaları ve anne baba adaylarını eğitici ve eğlenceli geçecek olan festivalimize bekliyoruz.