İÇMELER’DE TURKUAZ DENİZ KEYFİ

İÇMELER'DE TURKUAZ DENİZ KEYFİ

Marmaris'te deniz keyfi

İÇMELER'DE TURKUAZ DENİZ KEYFİ

Marmaris'te deniz keyfi

İÇMELER'DE TURKUAZ DENİZ KEYFİ
13 Ağustos 2018 - 13:34

Marmaris’in dünyaca ünlü turistik beldesi İçmeler’de Mavi ile Yeşil’in biri birine karıştığı Turkuaz tonlardaki deniziyle, TURKUAZ Beach Cafe Restaurant hizmete girdi.

İçmeler Limanı öncesinde, İçmeler’e adını veren Gölenye Çeşmesi’nin hemen yanındaki Turkuaz Beach Cafe Restaurant; bulunduğu konumu ve verdiği kaliteli hizmetin yanında, halk bütçesine uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor.


             Turkuaz Beach İşletmecileri Ayhan Koç ve Ferhat Öztürk; gelen misafirleri, Gölenye Çeşmesi başında karşılayarak, bilgilendiriyor.
          Turkuaz Beach Cafe Restaurant yaklaşık 100 kişilik kapasitesiyle; tüm özel günlerinizde, iş toplantılarınızda ve kutlamalarınızda yılın 12 ayı, yıl boyu hizmet veriyor.

 


 TURKUAZ BEACH’TE SABAHTAN GECEYE
            İçmeler’den gündoğumu izlemek isterseniz Turkuaz Beach’e geliyor ve  doğal ürünlerle hazırlanan serpme köy kahvaltısı ile güne sağlıklı  ve zinde bir başlangıç yapıyorsunuz.

           Sonrasında siz günboyu Turkuaz tonlarda deniz keyfini doyasıya yaşarken, Turkuaz Beach mutfağından çıkan Ege ve Akdeniz karışımı zengin deniz ürünleri,  ızgaralar ve mezeleriyle  evinizdeki rahatlığa devam ediyor, Marmaris’e tatile gelen misafirlerinize de muhteşem bir ağırlama hizmeti sunuyorsunuz.


             İçmeler’e adını veren Gölenye Çeşmesi yanındaki konumuyla, yaz mevsiminde deniz turizmine hizmet veren Turkuaz Beach Cafe Restaurant; dört mevsimi bir başka güzel olan Marmaris’in Sonbahar, Kış ve İlkbahar mevsiminde de yaşanan doğal güzellikleri eşliğinde, sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Ata SEVGİ AjansSevgi Marmaris


TURKUAZ Beach Cafe Restaurant
Tel 0544 884 85 37 - 0505 684 75 38
İçmeler Limanı yanı (Gölmar Beach Hotel önü)
                                        İçmeler MARMARİS


YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kocaeli'nden Öykü Arin’e Destek
Kocaeli'nden Öykü Arin’e Destek
Menderes'te Düden Turizmi Başladı
Menderes'te Düden Turizmi Başladı