İEF’de Seferihisar’a büyük ilgi

Seferihisar Belediyesi'nin Seferihisar’a has birçok ürünü ve atölye çalışmalarının yer aldığı renkli stant ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Yerel 07.09.2021 - 10:44 07.09.2021 - 11:02

Kültür sanattan yöresel ürünlere birbirinden renkli görüntülerin yer aldığı stantta; Seferihisar'a özgü zeytinyağı, mandalina kurusu, mandalina lokumu, lavanta yağı, lavanta sabunu, gödence üzümü gibi ürünler ziyaretçilere ikram edildi.

Seferihisar Hıdırlık Tarımsal Kooperatifi ve üretici kadınların da el emeği ürünlerinin sergilendiği stantta 12 Eylül Pazar gününe kadar etkinlik ve atölye çalışmaları devam edecek.

seferihisara büyük ilgi-yenigun gazete

Başkan Yetişkin “Uluslarası alanda önemli bir yere sahip olan bu fuara katılmak tüm belediyeler için büyük bir öneme sahip. Burada hem Seferihisar’ı hem de belediyemizin çalışmalarını anlatma imkanı buluyoruz. Standımızda gerçekleştirdiğimiz keyifli etkinlik ve tanıtım faaliyetlerimize büyük ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. 12 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek fuardan Seferihisar Belediyesi’ne uğramadan geçmeyin!” dedi.

_V2A1075

Yorumlar