Mesut VARLIK/YENİGÜN - Havuz başında düzenlenen fasıl gecesi organizasyonuna katılan misafirler müzik ve eğlenceye doydu. Birçok şarkıya katılımcıların da eşlik ettiği keyifli etkinlikte, misafirlerle tek tek ilgilenen mekanın müdürü İsmail Zengil, “Yaz sezonunda yoğun bir şekilde birbirinden güzel düğün ve davet organizasyonlarına ev sahipliği yaptık. Bizler Wyndham Grand İzmir Özdilek bünyesinde yer alan SPA merkezimizde üyelerimizin arasında kurulu dostlukların pekiştiren doğa yürüyüşü, kahvaltı organizasyonu, akşam yemeği davetlerini devamlı olarak düzenliyoruz. Bu gece de değerli SPA üyelerimize ve katılımcı diğer misafirlerimize müziğe ve eğlenceye doyulan güzel bir organizasyon yaşatabilmenin memnuniyetini yaşıyoruz” dedi.

16-2

14-2

5 YILDIZLI KONFOR

Zengil, “Uluslararası bir otel zincirinin parçası olarak İzmirlileri cazip üyelik seçeneklerimizle, kaliteli hijyenik bir ortamda tamamen misafir odaklı, 5 yıldızlı bir hizmetten faydalanmaları için SPA merkezimize davet ediyoruz. Ve şehir dışından gelip otelimizde konaklayan misafirlerimize de bu eşsiz deneyimi kesinlikle yaşamalarını tavsiye ediyoruz” diye ifade etti.

İsmail Zengil son olarak, “Wyndham Grand İzmir Özdilek’te, konuklarımızdan gelen talepler doğrultusunda otelimizin keyifli atmosferinde, pandemi koşullarına da uygun olarak bambaşka organizasyonlara imza atmaya devam edeceğiz’’ dedi.

13-4

12-2

11-6

10-9

9-11

8-11

7-10

6-14

5-13

4-14

3-18

2-17

1-17