İş dünyasını buluşturan düğün

Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi Furkan Zengin ile Mali Müşavir Naz Sayın arkadaşlıklarını evlilikle taçlandırdı.

Güncel 16.09.2021 - 07:00 16.09.2021 - 08:18

Mesut VARLIK/YENİGUN - Bağımsız Denetçi ve Yeminli Mali Müşavir Yaşar Zengin ile Sevil Zengin ’in Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi oğlu Furkan Zengin, Kemal ile Dilek Sayın’ın Mali Müşavir kızı Naz Sayın ile yaşamını birleştirdi.

İş dünyasından kalabalık davetli topluluğunun katıldığı düğün, Çeşme Ontur Otel’de gerçekleşti. No.93Event&Catering tarafından organize edilen gece, kokteyl ile başladı. Kokteyl sonrası Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda’nın kıydığı nikahta, mutlu çift Naz Sayın ve Furkan Zengin’in nikah şahitliğini İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt, Güralp Vinç Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kurtmen, Aydem Elektrik Aydın Bölge Müdürü Levent Uğur Yiğiter, Melisa Berra Ormancı, Erdi Kaan Tanburacı ve Ali Sayın üstlendi.

NAZ-FURKAN ZENGİN

DANSLARIYLA DAVETLİLERİ BÜYÜLEDİLER

Mutluluğa “Evet” yanıtını veren çift, tebrikleri kabul ettikten sonra düğün yemeğine katıldı. Yemekte gerçekleştirdikleri özel dansları ile davetlileri büyüleyen Naz Sayın, Furkan Zengin çifti, Zeytin Sanat Organisazyon’un AEGEAN Orkestrası ile gece boyunca dans ettiler. Davetlilerin şıklıkla yarıştığı gecede Naz Sayın’ın gelinliği Sisters Moda Evi imzasını taşırken, Furkan Zengin’in kostümü Kiğılı Exclusive şıklığını yansıttı. Mutlu çift, davetlilerle birlikte doyasıya eğlendiği düğün yemeği sonrası, balayına Antalya’ya gitti. 

NAZ-FURKAN ZENGİN 2

A80P7993 -ZEYTİN SANAT ORKESTRASI

10-1

1-4

Yorumlar