Işıl Kadıoğlu yeni eserlerini sergiledi

Resim yapma tutkusundan vazgeçmeyen sanatçı Işıl Kadıoğlu'nun, ikinci kişisel resim sergisi Bodrum’da sanatseverlerle buluşacak.

Güncel 09.09.2021 - 06:46 09.09.2021 - 06:53

Mesut VARLIK/YENİGÜN - 29 yıldır iş hayatının içinde olan bir yandan ya resim yapma tutkusundan vazgeçmeyen sanatçı Işıl Kadıoğlu, 2. sergisini Bodrum’da açtı. Sanatçının ‘Derinde’ adlı 2. kişisel resim sergisi 31 Ağustos Ağustos'ta ziyaretçilerine kapılarını açtı. Sergi, Trafo Bodrum Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Işıl Kadıoğlu-Aykut Kutluel (1)
 
17 eserden oluşan sergi sanat severlerden yoğun ilgi gördü. Ay ve dolunay konseptli, siyahtan beyaza tüm tonların yer aldığı ve akrilik boyayla tamamlanan eserler, kimi objelerin  tabloya  montesi ve  bütünleşmesiyle  üç boyutlu olarak sanatseverlerin beğenisine sunuldu. İlk sergisini 2014 yılında açan Işıl Kadıoğlu, yeni sergisiyle de büyük beğeni topladı. Sergiye Canan İmer, Nesrin Eyilik, Aykut Kutluel, Damla Özkan, Ethem Genim, Hakan Fidan, Emel Yalçın, Ayşıl, Zihni Uğurbil, Erdinç Büyüksarı, Ozan Eşiyok, Burcu Yavuz ve Tülay Arzu gibi sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

Ethem Genim-Damla Özkan

Ayşıl-Zihni Uğurbil

Tülay Arsu 

Yorumlar