Mesut VARLIK / YENİGÜN - Emsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Sabahattin Vatansever, Yönetim Kurulu Üyeleri Barış Vatansever ve Sevgi Vatansever Tarı ev sahipliğinde, Davet Var organizasyonuyla düzenlenen etkinliğe ağırlığı mermer sektöründen olmak üzere 550 civarında bir davetli katıldı.

Konuklarına hitap eden Sabahattin Vatansever, geçtiğimiz yıl olarak planlanan keyifli buluşmayı Pandemi nedeniyle 1 yıl ötelendiğini, açılımın ardından pandemi kurallarına uygunluğu göz önünde bulundurarak geceyi düzenlediklerini söyledi ve keyifli bir gece diledi.

Vatansever’in konuşmasının ardından pop müzik sanatçısı Yeliz sevenleriyle buluştu ve şarkılarını onlarla birlikte seslendirdi. Gecenin finalini yapan Işın Karaca ise şarkı ve davul şovuyla beğeni kazandı.

Cihan Bayazıt- Aysel Elçin

1. Cihan Bayazıt- Aysel Elçin

Ece Dalgıç2.Ece Dalgıç

3 Elvan Karabulut, Mehmet Ali Açok, Nurcan Acacr, Deniz Tokgün, Ercan Çakır, İlknur Gncer, Cumhur Kumaş, Seçil Toprakseven3. Elvan Karabulut, Mehmet Ali Açok, Nurcan Acar, Deniz Tokgün, Ercan Çakır, İlknur Gencer, Cumhur Kumaş, Seçil Toprakseven

4 Miray, Mümin- Nadiye Çandereli

4.Miray, Mümin- Nadiye Çandereli

Sevinç Yıldız

5. Sevinç Yıldız

Hüseyin, Aslı Şen

6. Hüseyin - Aslı Şen 

7 İlker- Elvan Karabulut

7. İlker- Elvan Karabulut

8 Tomris Kaya, Aysel Velioğlu8. Tomris Kaya, Aysel Velioğlu

9 Turhan Tarı- Sevgi Vatansever Tarı, Seden Tarı, Sabahattin- Fahriye Vatansever, Pera- Barış Vatansever, Müge Vatansever9. Turhan Tarı- Sevgi Vatansever Tarı, Seden Tarı, Sabahattin- Fahriye Vatansever, Pera- Barış Vatansever, Müge Vatansever