İzmir Baba hayatını kaybetti

İzmir'in simge isimlerinden ve İzmir'i Sevenler Platformunun Başkanı Sancar Maruflu, hayatını kaybetti. Maruflu, bir süredir kalp ve solunum yetmezliğine bağlı problemler sebebiyle tedavi görüyordu.

Güncel 15.08.2021 - 23:09 15.08.2021 - 23:09

İzmir'in simge isimlerinden Sancar Maruflu kalp ve solunum yetmezliğine bağlı problemler sebebiyle kaldırıldığı hastanede hayata gözlerini yumdu.Ölüm haberini oğlu Cevat Ziya Maruflu , sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda duyurdu.İzmir'i Sevenler Platformu Başkanı Sancar Maruflu önceki günlerde kalp ve solunum yetmezliği nedeniyle İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi'ne kaldırıldı 

Hastalıklara bağlı problemler nedeniyle vücudundaki enfeksiyon seviyesinin arttığı öğrenilen Maruflu, Eşrefpaşa Hastanesi'nden Can Hastanesi'ne sevk edildi. Maruflu'nun burada entübe edildiği açıklandı.

İzmir'in simge isimlerinden 71 yaşındaki Sancar Maruflu, tedavi gördüğü hastanede hayata tutunamadı.

Maruflu'nun acı haberini oğlu Cevat Ziya Maruflu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda " Babam Sancar Maruflu'yu az önce kaybettik" dedi.

Oğul Maruflu " Babam bir haftadır tedavi görüyordu. Evde fenalaşmıştı. Enfeksiyon kana bulaşmış. Bir de diğer sorunlar ortaya çıktı. Kalp yetmezliği ve solunum yetmezliğine bağlı sıkıntılar nedeniyle Eşrefpaşa Hastanesi'ne kaldırdık. Daha sonra Can Hastanesine kaldırıldı. Az öncede vefat etti. Başımız sağolsun " dedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@