İzmir’in en büyük sorunu CHP’dir

İzmir'in en büyük sorunu CHP'dir

Ak Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz, "İzmir'de yaşayan insanlar, İzmir'e isyan ediyor ama sandığa gidince de mevcut yerel yönetime oy veriyor. Ben bunu anlayamıyorum.

İzmir'in en büyük sorunu CHP'dir

Ak Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz, "İzmir'de yaşayan insanlar, İzmir'e isyan ediyor ama sandığa gidince de mevcut yerel yönetime oy veriyor. Ben bunu anlayamıyorum.

İzmir'in en büyük sorunu CHP'dir
07 Aralık 2017 - 09:39

İzmir'in en büyük sorunu CHP'dir

Ak Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz, "İzmir'de yaşayan insanlar, İzmir'e isyan ediyor ama sandığa gidince de mevcut yerel yönetime oy veriyor. Ben bunu anlayamıyorum. İzmir'in en büyük problemi CHP'dir" dedi.


Ak Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz, İzmir'deki yerel yönetimi eleştirerek, “Ak Parti İzmir'e bir şey yapmadı algısı yaratıyorlar.

AK Parti'nin İzmir'e yaptıklarını çekip alsanız, inanın sabahtan öğlene kadar işinize gidemezsiniz. İzmir'de yaşayan insanlar, İzmir'e isyan ediyor ama sandığa gidince de mevcut yerel yönetime oy veriyor. Ben bunu anlayamıyorum. İzmir'in en büyük problemi CHP'dir. İş yapılmaması için adeta bir çaba var. Önümüzdeki yerel seçimde İzmir'i AK Parti belediyeciliği ile tanıştıracağımıza inanıyorum” dedi. AK Parti'nin engelliler ile ilgili olarak hayata geçirdiği politikalardan örnek veren Yılmaz şöyle konuştu, “Eskiden engelliler ailelerine yük oluyordu. Ancak şimdi engelli vatandaşlarımız aile bakıyor. Bu proje değil de nedir? Her şey yol, park yapmak demek değildir" dedi. AK Parti'nin sosyal politikalara büyük önem verdiğini aktaran AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz, “Sosyal politikalarla ilgili olarak, Çiğli'de ilk halk günlerini başlatan başkan bendim. Çiğli'de günlük gelen insan sayısı 200'e kadar çıktı. Şu an halk günlerini il bazında da yapıyoruz. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri halk günlerini düzenliyoruz. Önemli olan sosyal ihtiyaçlı ailelere destek olmak" dedi. 

HALK GÜNLERİ 

AK Parti'nin sosyal politikalara büyük önem verdiğini aktaran AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu İzmir İl Başkan Yardımcısı Adnan Yılmaz, “Sosyal politikalarla ilgili olarak, Çiğli'de ilk halk günlerini başlatan başkan bendim. Çiğli'de günlük gelen insan sayısı 200'e kadar çıktı. Şu an halk günlerini il bazında da yapıyoruz. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri halk günlerini düzenliyoruz. Önemli olan sosyal ihtiyaçlı ailelere destek olmak. Vatandaşın elini tuttuğunuz sürece, onlar da bir şekilde size geri dönüş yapıyor. Bu insanlar bizim insanlarımız. Yapmış olduğumuz çalışmalar samimi, içten ve sevgiyle oluyor. Siyaseti çok fazla alet etmeden ama siyaseti arkamıza alarak gücümüzü vatandaş lehine kullanıyoruz.

PARTİMİZE GÜVENSİNLER

Vatandaş, devletimize ve partimize güveniyor. Biz bir kurumu arıyorsak, partimizin gücü ile arıyoruz. Bizler bu görevlerde olan kişiler olarak, vatandaşlarımızın sıkıntısını önemsemezsek, varlığımızın ne önemi kalır? Doğru neyse, vicdanımıza dayanarak, biz onu yapıyoruz. Vatandaşlarımız, AK Parti teşkilatlarına gerçekten güvenerek gitsinler. Biz, kimseyi zorla partiye üye yapmıyoruz. Partimiz oy avcılığı yapacak bir yer değil. Bu iş gönül işi, memleket işi. Geçmişimize sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkmamız lazım. AK Parti olarak Cumhuriyete de, Atatürk'e de, bu topraklara da sahip çıkacağız. Dolayısıyla bu ülkenin önünü kim açıyorsa, kim hizmet ediyorsa onu desteklemek lazım” dedi. 

İZMİR SINIFTA KALDI

İzmir'deki yerel yönetime eleştirilerde bulunan Yılmaz, “AK Parti İzmir'e bir şey yapmadı algısı yaratıyorlar. AK Parti'nin İzmir'e yaptıklarını çekip alsanız, inanın sabahtan öğlene kadar işinize gidemezsiniz. Çok konuşarak yol almak asla bizim tarzımız değil. Bizler iş yaparak anılmak isteriz. İzmir'de yaşayan insanlar, İzmir'e isyan ediyor ama sandığa gidince de mevcut yerel yönetime oy veriyor. Ben bunu anlayamıyorum. Ben iddia ediyorum, AK Parti belediyeciliği olsaydı bu tramvay buradan geçmezdi, ya alttan giderdi ya üstten geçerdi. Biz de insanların hayatını zorlaştıracak bir proje asla yok. İzmir ulaşımda sınıfta kalmış durumda. İzmir'in en büyük problemi CHP'dir. İş yapılmaması için adeta bir çaba var. Düzenli bir belediyecilikten söz etmek mümkün değil. İmar uygulaması yok, insanların hayatı zorlaştırılıyor. İzmir'in kararlı ve dirayetli yöneticilere ihtiyacı var. Önümüzdeki yerel seçimde İzmir'i AK Parti belediyeciliği ile tanıştıracağımıza inanıyorum” dedi.  
 

ENGELLİ POLİTİKALARI

AK Parti'nin engelliler ile ilgili olarak hayata geçirdiği politikalardan örnek veren Yılmaz şöyle konuştu, “Eskiden engelliler ailelerine yük oluyordu. Ancak şimdi engelli vatandaşlarımız aile bakıyor. Bu proje değil de nedir? Her şey yol, park yapmak demek değildir. İzmir'de çok sayıda engelliye devletimiz maaş ödüyor. Engelli kardeşlerimin Engelliler Günü'nü kutlarım. Onlara her zaman sahip çıkacağımızı vurgulamak istiyorum.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti'de önemli gelişme!  
AK Parti'de önemli gelişme!  
Son gün 30 Kasım!
Son gün 30 Kasım!