İzmir’in duayen ismi Maruflu yoğun bakımda “Dualarınızı bekliyoruz”

İzmir baba” olarak tanınan Sancar Maruflu, yaşadığı solunum güçlüğü nedeniyle yoğun bakıma kaldırıldı. Maruflu’nun oğlu Cevat Ziya Maruflu, önümüzdeki 24 saatin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “İzmir Baba’yı seven bütün dostlarımızın duasına ihtiyacımız var” dedi.

Güncel 12.08.2021 - 22:49 12.08.2021 - 23:08

İzmir’in tanınmış ve sevilen isimlerinden 71 yaşındaki Sancar Maruflu, zor saatler geçiriyor. Belediyeci, demokratik kitle önderi, girişimci ve halkla ilişkiler uzmanı Maruflu bir süredir İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne ait Eşrefpaşa Hastanesi’nde tedavi görüyordu. Maruflu, sağlık durumunun kötüye gitmesiyle  nedeniyle özel bir hastaneye sevk edildi. Maruflu’nun tedavisine yaşadığı solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde devam edilecek.  

“DUALARINIZA İHTİYACIMIZ VAR” 

Sancar Maruflu’nun sağlık durumuna ilişkin bilgi veren Oğlu Cevat Ziya Maruflu, “Annemin vefatına çok üzülen babamın durumu çok kritik, solunum zorluğu çektiği yoğun bakımda tedavisine devam ediliyor doktorlar, önümüzdeki 24 saatin çok önemli olduğunu söylüyor. İzmir Baba’yı seven bütün dostlarımızın duasına ihtiyacımız var” dedi. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@