Mesut VARLIK / YENİGÜN - İzmir Sanayici ve İş insanları Derneği üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği gecede Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 98. Kuruluş yıldönümü coşkuyla kutlandı. Kutlamanın açılışında bir konuşma yapan İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, 98. Yaşını kutladığımız Cumhuriyet’in bir değerler bütünü olduğunu söyledi.

Cumhuriyet’in kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, bu topraklar üzerinde yaşayan herkesi kucaklayan, birinci sınıf vatandaş olarak gören, farklılıkları ortak zenginlik olarak tanımlayan, toplumun bütün unsurlarını kavrayan bir yönetim biçimi olduğunu ifade eden İZSİAD Başkanı Küçükkurt, “Bugün için görevimiz, Türkiye Cumhuriyeti’nin bağımsızlığını, birliğini ve bütünlüğünü koruyarak ülkemizi daha ileriye taşıyacak kararlılığı göstermektir” dedi.

Bu anlamda ulus olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ten aldıkları tarihi mirasın sorumluluğunu hisseden, bu günü kavrayan ve geleceğe ışık tutan bilimi rehber edinen gençler yetiştirmek mecburiyetinde olduklarını vurgulayan Küçükkurt, “Bugün burada Cumhuriyeti hak ettiği şekilde, bir doğum günü bilinciyle kutlamak için bir araya geldik. Gençlerin sevgilisi Yüksek Sadakat grubu ile Cumhuriyet coşkusunu yaşayacağımıza eminim. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun” diye konuştu.

Sonrasında sahne alan Yüksek Sadakat grubu, çaldığı parçalar ile coşkulu bir 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaşattı. Gecenin sonunda West Park AVM ortaklarından Mehmet Selim Tan, Yüksek Sadakat Grubu'na teşekkür plaketi takdim etti.

 1. Sevinç-Şerafettin Taş

 2. Muzaffer Tuna

 3. Melek İnce-Sercan Eren-Defne Ege Canazoglu

 4. Behçet Yavuz

 5. Hasan Ali Yıldız, Ayhan Baran, Sevgi Karahan, Tolga Yapıcı

 6. Müjdat Uyar, Sezgin Erkök, Fatih Özcan

 7. Mahmut Tan, Ferhat Tan, Mahabat Tan, Mehmet Tan

 8. Nedim-Hülya Ambar

 9. Salih-Ayşe Özçifçi

 10. Özge Güneş-Kerem Umar

 11. Mert-Seçil Sardağ

 12. Dilek-Tolg Yapıcı

 13. Figen Akdenizoglu Can, Dilber bektaslar

 14. Mukaddes Çelik

 15. Mehmet Tan, Doğan Özen

 16. Necmi-Ebru Çalışkan

 1. Yaşar-Sevil Zengin


 

 1. Serap-Halil Çungur

 2. Şebnem Korkut

 3. Edip Güler, Elvin Sönmez Güler

 4. Alaattin Yüksel

 5. Elif Sağlamer

 6. Ali Talak

 7. Duygu-Gözen-Bade Şenyerli

 8. İfakat-Zafer Ergen

 9. Zeynep Gürel Çetin Gürel

 10. Burak Altınoluk, Gülbeniz Gülgün

 11. Başak Çayır Canatan

 12. Derin-Yusuf-Deniz-Özlem Aldoğan

 13. Emin-Merih Gemici, Umut-Merve Gemici

 14. Gökçe-Kemal Buğday

 15. Nazmiye-Hasan-Özge Küçükkurt

 16. Hasan Küçükkurt-Serhat Polat


izsiad cumhuriyet bayramı (35)izsiad cumhuriyet bayramı (34)izsiad cumhuriyet bayramı (33)izsiad cumhuriyet bayramı (32)izsiad cumhuriyet bayramı (31)izsiad cumhuriyet bayramı (30)izsiad cumhuriyet bayramı (29)izsiad cumhuriyet bayramı (28)izsiad cumhuriyet bayramı (27)izsiad cumhuriyet bayramı (26)izsiad cumhuriyet bayramı (25)izsiad cumhuriyet bayramı (24)izsiad cumhuriyet bayramı (23)izsiad cumhuriyet bayramı (22)izsiad cumhuriyet bayramı (21)izsiad cumhuriyet bayramı (20)izsiad cumhuriyet bayramı (35)izsiad cumhuriyet bayramı (19)izsiad cumhuriyet bayramı (18)izsiad cumhuriyet bayramı (17)izsiad cumhuriyet bayramı (16)izsiad cumhuriyet bayramı (15)izsiad cumhuriyet bayramı (14)izsiad cumhuriyet bayramı (13)izsiad cumhuriyet bayramı (12)izsiad cumhuriyet bayramı (11)izsiad cumhuriyet bayramı (10)izsiad cumhuriyet bayramı (9)izsiad cumhuriyet bayramı (8)izsiad cumhuriyet bayramı (7)izsiad cumhuriyet bayramı (6)izsiad cumhuriyet bayramı (5)izsiad cumhuriyet bayramı (4)izsiad cumhuriyet bayramı (35)izsiad cumhuriyet bayramı (3)izsiad cumhuriyet bayramı (2)