Yeşil-kırmızılı kulübün futbol ekibinin yeni elektronik performans sistemi ortağı, dünya çapında 44 ülkede 350’den fazla takımın kullandığı Güney Kore merkezli Fitogether oldu

Karşıyaka Futbol Takımı, FIFA tarafından test edilen ve sertifikalandıran gps özellikli performans takip sistemi ile oyuncuların antrenmanlardaki ve maçlardaki performansı tüm detaylarıyla analiz edilebilecek.

kskAnalisYenigun (3)

VERİLER DAHA AYRINTILI OLACAK

Fitogether’ın hızlı büyüyen ve oldukça verimli bir sisteme sahip olduğunu vurgulayan Karşıyaka Teknik Direktörüm Erman Güracar, “Futbolda oyuncuların sahanın hangi bölümünde, hangi zaman aralıklarında ve ne kadar yoğunlukta performans gösterdiğini bilmek, oyun içinde alınan verimin üst düzeye çıkmasını sağlıyor. Daha önce kullandığımız sistem, hantal ve günümüz şartlarını yeteri kadar karşılayamıyordu. OHCOACH sistemi ile daha doğru, daha hızlı ve ayrıntılı verilere sahip olabiliyoruz” dedi.

kskAnalisYenigun (1)

Gözden kaçırmayın

Manisa FK'da yeniden Eriş ve Devrim dönemi Manisa FK'da yeniden Eriş ve Devrim dönemi

 KSK DESTEK VERİLMELİ

Ortaklık hakkında açıklamada bulunan Fitogether Türkiye Sorumlusu Çinar Mammad; “Biz, elektronik performans takip sistemi şirketi olarak Uzak Doğu’dan Türkiye futboluna destek vermeye devam ediyoruz ve ne mutlu bize ki, en köklü ve eski tarihe sahip olan Karşıyaka Spor Kulübü gibi bir kulübe teknik birliktelik yapmış olacağız. İyi sporcular yetiştirmenin yanı sıra iyi insan yetiştirmeye de önem veren Karşıyaka Spor Kulübü’ne her zaman destek verilmesi gerektiğini düşünüyor, beraber çıktığımız bu yolda beraber hareket edeceğimizden dolayı kulüp yönetimine ve teknik kadrosuna çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.