Kılıçdaroğlu'nun İzmir Programı belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kente kazandırdığı Ödemiş Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, İzmir Tarımı Geliştirme Merkezi ve 364 yeni otobüsün hizmete alım tören için 25 Haziran Cuma günü İzmir’e gelecek. 

Politika 21.06.2021 - 17:27 21.06.2021 - 17:27

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kente kazandırdığı Ödemiş Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, İzmir Tarımı Geliştirme Merkezi’nin açılışı ve 647 milyon liralık yatırımla Büyükşehir’in ulaşım filosuna katılan 451 yerli üretim otobüsün hizmete alım töreni için 25 Haziran Cuma günü İzmir’e gelecek.

Perşembe akşam saatlerinde İzmir’e gelmesi beklenen Kılıçdaroğlu’nun, Cuma günü İzmir’de yoğun bir programı olacak.

AÇILIŞ MARATONU
CHP Lideri, İzmir programı kapsamında sabah 10.30'da Ödemiş Entegre Katı Atık Yönetim Tesisi'nin açılışını yapacak.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu, tesis açılışının ardından 13.00'da Bornova Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda yer alan Havuz İzmir'in açılış törenine katılacak. 

Kılıçdaroğlu, açılış maratonunun bir sonraki adımında ise saat 14.30’da i Sasalı’daki İzmir Tarımı Geliştirme Merkezi’nin açılışını yapacak.

Kılıçdaroğlu’nun İzmir programının son durağı ise Büyükşehir’in en büyük yatırımlarından olan 647 milyon liralık yatırımla Büyükşehir’in ulaşım filosuna katılan 451 yerli otobüsün hizmete alım töreni olacak. Hizmete alım töreni saat 16.00’da Fuar İzmir’de düzenlenecek.

Programların ardından Kılıçdaroğlu, İzmir’den ayrılacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@