Konser hasreti sona eriyor

Düzenlediği konserlerle birbirinden ünlü sanatçıyı sevenleriyle buluşturan Kaya İzmir Thermal& Convention konser hasretine nokta koyuyor.

Kültür-Sanat 29.09.2021 - 11:41 29.09.2021 - 11:48

Mesut VARLIK/YENİGÜN -İçinde bulunduğumuz salgın döneminde alınan sağlık önlemleriyle turizmde ki başarı çizgisini bozmayan Kaya İzmir Thermal&Convention kış sezonuna bomba gibi giriyor.

İzmir’in en kapsamlı oteli Kaya İzmir Thermal& Convention’ın Genel Müdürü İsa Erdem, ’’Sadece ülkemiz değil dünyaca çok zor bir dönemden geçmekteyiz. Gerekli tedbirleri alarak daha doğrusu önce sağlık diyerek biz bu pandemi döneminde yara almadan ilerlemeye devam ettik. Bu ilerlemenin en büyük sebebi ise aldığımız tedbirlerdir. Temmuz ayında ekibimizin Covid-19 aşılarını tamamlamış olması bizi bir adım ileriye atmıştır. Güvenli turizm hizmeti ile başarı sağlamak kaçınılmaz olmuştur’’ dedi.   

 2021 yaz dönemi otel konaklaması haricinde aynı gün 7 farklı düğün organizasyonu ve iki farklı kongreye ev sahipliği yaptıklarını da sözlerine ekleyen Erdem, ’’Kış döneminde de sağlık tedbirleri kapsamında sürpriz sanatçıların sahne alacağı çok özel konserler düzenleyeceğiz. Misafirlerimize yine ve yeniden hasretini çektikleri konser gecelerini yaşatacağız’’ diyerek kış konserlerinin müjdesini verdi.

Konser hasreti sona eriyoryenigun gazetesi

Konser hasreti sona eriyor

Konser hasreti sona eriyorYENİGUN

Konser hasreti sona eriyor-YENİGUN

Yorumlar