Mahal Bomonti İzmir ile Küçük Kulüp güçlerini birleştirdi

2021-2022 sezonunda Küçük Kulüp'te düzenlenecek tüm tenis turnuvaları "Mahal Bomonti İzmir" ön adıyla oynanacak.

Ege 17.09.2021 - 14:41 17.09.2021 - 14:49

80 yıllık köklü geçmişiyle İzmir'in sosyal, kültürel ve sportif hayatına öncülük eden Küçük Kulüp ile farklı sektörlerde inşaat, enerji, sağlık ve tekstil sektörlerinde Türkiye'nin lider holdinglerinden Türkerler Holding'in İzmir'deki gayrimenkul projesi Mahall Bomonti İzmir arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.

İmza törenine Türkerler Holding Genel Koordinatörü Attila Sezgin, Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, kulüp yöneticileri ve üyeleri ile Yenigün Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ümit İlker Tangal katıldı. Başkan Sarıgedik, "Mahall Bomonti İzmir'in ana sponsorluğu ile Küçük Kulüp olarak gücümüze güç kattık. İşibirliğimizin uzun yıllar devam etmesini temenni ederim"dedi. Türkerler Holding Genel Koordinatörü Sezgin, "İzmir'in öncü kulübüne ana sponsor olmak bizi oldukça mutlu etti. Gerek projelerimizde, gerekse sponsurluklarımızla İzmirimize değer katmak, kentimizi sportif, sanatsal ve kültürel olarak desteklemek istiyoruz"şeklindek konuştu. Sezgin ve Sarıgedik potokolü imzalarının ardından birbirlerine birer palket takdim etti.

Sözleşmeye göre Mahal Bomonti İzmir, bir yıl boyunca Küçük Kulüp bünyesinde organize edilecek tüm sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerde kulübe desteğini sürdürecek. 2021-2022 sezonunda Küçük Kulüp'te düzenlenecek tüm tenis turnuvaları "Mahal Bomonti İzmir" ön adıyla oynanacak. Küçük Kulüp üyeleri Mahal Bomonti İzmir'de ekstra ayrıcalıklara sahip olabilecekler.

Yorumlar