Binlerce kişiyi saatlerce beklettikten sonra üşüdüğü için sahneye çıkmadığı iddia edilen sanatçı Manuş Baba, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımla iddiaları yalanladı. Olayın sebebi olarak Yıldız Kaya Merkezi'ni gösterdi

manusbaba

Binlerce kişiyi saatlerce beklettikten sonra üşüdüğü için sahneye çıkmadığı iddia edilen sanatçı Manuş Baba, sosyal medya hesabından yaptığı videolu paylaşımla iddiaları yalanladı. Olayın sebebi olarak kayak merkezi'ni gösterdi.

Binlerce kişiyi saatlerce beklettikten sonra soğuğu bahane edip sahneye çıkmadığı iddia edilen sanatçı Manuş Baba hakkındaki çıkan haberleri asılsız olduğunu belirterek Yıldız Kaya Merkezi'nin sahnede gerekli önlemleri almadığını söyledi. Konser saatinde sahneden çektiği videoları sosyal medya hesabından paylaşan Manuş Baba,  'konser günü saat 8.30'da tüm ekip, konserin yapılacağı alanda hazır bulunduklarını, yağış sebebiyle teknik malzemelerin zarar görmemesi ve olası elektrik çarpmasına karşın  otel yönetiminin gerekli önlemleri alması konusunda konuştuklarını ancak otel yönetimini bu önlemleri yerine getirmemisden dolayı sahneye çıkamadıklarını söyledi.  Manuş Baba o anları gösteren bir de video paylaşıp,  sorunun kendisinden yada ekibinden kaynaklanmadığını göstererek sevenlerinden özür diledi. Sahneye çıkmama sebebini ise orkestra üyeleri, teknik ekip, kendisinin  yada her hangi bir izleyicinin can güvenliğine birşey olmaması için olduğunu söyledi.

NE OLMUŞTU

Gözden kaçırmayın

Zafer Algöz, Disney Plus'ın yeni dizisinde rol olacak Zafer Algöz, Disney Plus'ın yeni dizisinde rol olacak

Yıldız Dağı Kış Sporları Turizm Merkezi hafta sonunda binlerce kişiye ev sahipliği yapmış, dondurucu soğuğa rağmen yaklaşık 10 bin kişinin ziyaret ettiği kayak merkezinde birde konser tertiplenmişti. Türkiye’nin sevilen sanatçısı Manuş Baba’nın konserde sahne alacağı günler öncesinden duyuruldu. Ancak 14.00’te başlaması beklenen konser bir türlü başlamadı. Sanatçının soğuğu bahane ederek sahneye çıkmadığı iddia edilmişti.

IMG_4945