Nazilli'de gaziler günü kutlandı.

Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan program, Gazilere yapılan ziyaretle sona erdi

Ege 20.09.2020 - 13:21 20.09.2020 - 13:21

Nazilli'de gaziler günü kutlandı
Nazilli Kaymakamlığı, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle kutlama programı düzenledi. Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan program, Gazilere yapılan ziyaretle sona erdi.
Nazilli İstasyon Meydanı’nda Nazilli Kaymakamlığı tarafından 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla kutlama programı gerçekleştirildi. Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başlayan törene Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy, Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, Nazilli Jandarma Komutanı Binbaşı Hakdan Öztürk, AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Mustafa Abak, İYİ Parti İlçe Başkanı Cihat Öztürk, MHP İlçe Başkanı Hasan Eren, CHP İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Serpil Ateş Akkaya, Muharip Gaziler Derneği Başkan Yardımcısı Şevki Kasap, STK temsilcileri ve gaziler katıldı.

ŞEHİT VE GAZİLER İÇİN DUALAR OKUNDU
Törenler Nazilli İstasyon Meydanı’nda bulunan Atatürk anıtına Nazilli Kaymakamlığı, Nazilli Belediyesi ve Muharip Gaziler Derneği’nin çelenklerinin sunumu ile başladı. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tören sona erdi. Eğriboyun Mezarlığı’nda bulunan Şehitlik ve gazilerin kabirleri ziyaret edildi. Burada İlçe Müftüsü Selami Bayrakçı tarafından Kur’an-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Son olarak protokol üyelerinin Nazilli Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaretiyle Gaziler Günü kutlama programı sona erdi.
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@