Nazilli İkinci Wi-Fi İstasyonuna Kavuşuyor.

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın 2019 yerel seçimlerinde seçim vaatlerinin arasında bulunan “Wi-Fi İstasyonları bir bir hizmete girmeye başladı.

Ege 25.09.2020 - 11:43 25.09.2020 - 11:43

NAZİLLİ İKİNCİ Wi-Fi İSTASYONUNA KAVUŞUYOR
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın seçim vaatlerinden biri olan Wİ-Fi istasyonunun ikincisinin dikilmesi için çalışmalara başlandı. 
Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ın 2019 yerel seçimlerinde seçim vaatlerinin arasında bulunan “Wi-Fi İstasyonları”ndan birincisi geçtiğimiz haftalarda 23 Nisan Parkı’na yerleştirildi. Vatandaşların olumlu dönüşlerinin ardından hız kesmeden ikinci istasyonu faaliyete geçirmek isteyen Başkan Özcan, Nazilli Belediye meydanında uygun yer için incelemede bulundu. Wi-Fi istasyonu için uygun yerin bulunmasının ardından hazırlıklara başlayan ekipler sürprizle karşılaştı.Çalışmalara başlanmadan bir gün önce istasyon için kazılan alanda 5 tane yavru köpek ekipleri karşıladı. Kazılan alanı evleriymiş gibi sahiplenen yavru köpeklere kıyamayan Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, ekiplere talimat vererek istasyon için başka alan tahsis etti. Yavru köpeklere mama ve su bırakan Başkan Özcan’ın  yavru köpeklere gösterdiği  ilgi ortaya renkli görüntüler çıkardı. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@