Nazilli’de merkez yollar yenileniyor

Nazilli’de merkez yollar yenileniyor

Gündem 20.03.2021 - 20:39 20.03.2021 - 20:39

Nazilli’de merkez yollar yenileniyor
Nazilli Belediyesi’ne bağlı ekipler Yeni Mahalle 161 Sokak ve çevresindeki yaklaşık 9 bin 452 metrekare alanda parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. 
Nazilli Belediyesi ekipleri Yeni Mahalle 161 Sokak’ta başlatılan yol yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor. Yaklaşık 9 bin 452 metrekare alanda yürütülen çalışmalar kapsamında parke taşı döşeme işlemlerine başlandı. 
Merkez ve kırsal mahallelerin tamamında ihtiyaç ivediliği gözetilerek yol çalışmalarının devam ettiğinin altını çizen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan; “Nazillimiz için gece gündüz demeden çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Alt yapısından üst yapısına, modern ve kullanışlı yollarımı memleketimize kazandırmak için göreve geldiğimiz ilk günden bu yana büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Kentimize hak ettiği kalıcı hizmetleri kazandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
161 Sokak’ın kuzey, doğu ve batısında kalan yaklaşık 10 metre genişlik ve 965 metre uzunluğa sahip yol; yenilenmesinin ardından kent merkezinin modern dokusuna uygun hale getirilmiş olacak.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@