Görüntü akış platformu, gösterilerini birinci 28 gün içinde dünya genelinde toplam izlenme saatlerine nazaran sıraladı.

12. İKİNCİ DÖNEMİ İLE STRANGER THINGS

Listenin 12. esnasında, platformun birinci göz ağrısı olarak sayılabilecek üretimlerden biri içeriyor. Dizi ikinci dönemiyle 427,44 milyon saat seyredildi. Eleştirmenlerden de tam not alan Stranger Things, 4. dönemiyle da 2022’de seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

11. İKİNCİ DÖNEMİYLE YOU

Takıntılı genç bir aşığın kıssasını anlatılırken dizi, ikinci dönemiyle listedeki yerini alıyor. 457,37 milyon saat izlenen dönem The Atlantic’in beyaz perde eleştirmenlerinden tam not alıyor:

Gözden kaçırmayın

Öğrenciler, iki tiyatro oyununu sahneledi Öğrenciler, iki tiyatro oyununu sahneledi

“Kendini bilen bir melodram emek harcaması. Katliam-gizem dizilerinin en iyi ögelerini, Millennial sitcom’ları ve intikam fantezilerini bir ortaya getiriyor.”

10. İKİNCİ DÖNEMİYLE THE WITCHER

2019’da birinci kısmı gösterilen dizi, ikinci dönemiyle da dikkatleri çekmeyi başarıyor. Canavar avcısı Rivyalı Geralt, insanların hayvanlardan daha makûs olduğu bir dünyada mukadderatına gerçek gezi eder. Serüven ve fantastik ögelerin ağır basmış olduğu dizinin ikinci periyodu 462,5 milyon saat ile listedeki yerini alıyor.

9. ÜÇÜNCÜ DÖNEMİYLE YOU

Time mecmuasının şimdiye kadar yayınlanmış en iyi kısmın 3. döneme ilişkin bulunduğunu yazarak Netflix ölçümlerinin de habercisi olmuş.

Dizinin üçüncü periyodu 467.83 milyon saatlik izlenme ile listede 9. sırada içeriyor.

8. MAID

10 kısımlık bini dizi 2021’in Ekim ayında gösterildi. Tek dönemine rağmen dizi 469.09 milyon saatlik izlenmeyle en oldukca izlenen üretimler ortasına girmeyi başardı.

7. BİRİNCİ DÖNEMİYLE ÖLMEK İÇİN ON ÜÇ SEBEP (13 REASONS WHY)

İntiharından çabucak evvel Hannah tarafınca kaydedilen bir kutu dolusu kaset, Hannah’nın intihar edişinin on üç münasebetini içeriyor. Birinci olarak 31 Mart 2017’de gösterilen kısmıyla seyirci karşısına geçen dizi, 4 dönemdir devam ediyor. Ve 475.57 milyon saat izlenen birinci dönemiyle da listede içeriyor.

6. İKİNCİ DÖNEMİYLE ÖLMEK İÇİN ON ÜÇ SEBEP (13 REASONS WHY)

Dizinin, ikinci periyodu da merakla beklenen imaller ortasına girmeyi başarıyor ve 496.12 milyon saatlik seyretme ile en oldukca izlenen 6. yapım oluyor.

5. BİRİNCİ DÖNEMİYLE THE WITCHER

Rivyalı Geralt’ın maceraları birinci dönemiyle en oldukca izlenmeyi elde ediyor. Dizi, 541.01 milyon saat izlemeyle sonraki dönemleri da aslen garantilemiş.

4. ÜÇÜNCÜ DÖNEMİYLE STRANGER THINGS

Birinci iki dönemiyle kendinden sık sık söz ettirmeyi başaran dizi, üçüncü periyodunun 582,1 milyon saatlik izlenmesiyle devam sürecini da garantilemiş oluyor.

3. DÖRDÜNCÜ DÖNEMİYLE LA CASA DE PAPEL

2017’de yayınlandığında tüm dünyada ses getirmeyi başaran yapım, gösterilen dördüncü dönemiyle da en oldukca izlenen üretim bulunduğunu 619.01 milyon saat izlemeyle tescillemiş oluyor.

2. BİRİNCİ DÖNEMİYLE BRIDGERTON

Bir devir draması olmasına ve romantizmin ağır basmasına rağmen dizi, gösterilen birinci ve tek dönemiyle uzun bir süre akış platformunun en oldukca izlenen üretimi olmayı başardı. 625.49 milyon saat seyretme ile ikinci sırada yer edinen Bridgerton, ikinci dönemiyle 25 Mart’ta seyirci karlısına dönmek için hazırlanıyor.

1. BİRİNCİ DÖNEMİYLE SQUID GAME

Birinci dönemiyle kolay kolay kırılamayacak bir rekora imza atan Squid Game, tüm dünyada ses getirmeyi başardı. Cenup Kore imali dizi yayınlandıktan sonrasında sık sık dünya basınında da yer aldı. Dizinin kısa bir anında görünen telefon numarasının hakikaten var olup sahiplerini rahatsız etmesinden, okullarda evlatların oynadığı bir hale gelmesine kadar haberlerden asla noksan olmadı.

1.65 milyar saat izlenme ile dizi şu an için tahtını fazlaca sağlama almış durumda.