Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı'nda 3 sezondur forma giyen Nilay Karaağaç, spor yaşantısını sonlandırdı.

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımızda 3 sezondur başarıyla forma giyen tecrübeli oyuncu Nilay Karaağaç, PTT maçı ile birlikte aktif voleybol yaşantısını sonlandırdı.


Oldukça duygusal anlar yaşayan oyuncu Nilay Karaağaç, “Müthiş bir yolculuktu. Buna şahit ve destek olan herkese çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı. 

Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı'nda 3 sezondur forma giyen Nilay Karaağaç, aktif spor yaşantısını sonlandırdı. yenigün

Gözden kaçırmayın

Altay'da kaleci Mateusz Lis pişmanlığı Altay'da kaleci Mateusz Lis pişmanlığı


Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Özen ise “Bizim için de çok özel bir gün. Kulübümüzde uzun dönem oynamış, başarılarımıza katkıda bulunmuş oyuncuların yeni sulara yelken açmaları üzücü tabii ki. Hayatının geri kalan döneminde sağlıklı, mutlu bir yaşam diliyoruz kendisine ailesiyle birlikte. Biz de yeni sezon hazırlıklarımıza devam ederek, genç oyuncularla Galatasaray’ı bir noktadan bir noktaya taşımaya devam edeceğiz.” dedi.

Nilay’ın Türk voleybolu için önemli bir karakter olduğunun altını çizen başantrenör Ataman Güneyligil, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Çok önemli bir karakter Nilay Türk voleybolu için. Yaklaşık 26-27 senedir hizmet veriyor voleybola. Güzel bir sezon geçirdi. Bizim her zaman pozitif yönümüz oldu. Her sayının, her anın tadını çıkartarak oynadı. Nilay’a bundan sonraki hayatı için de voleybol hayatı kadar başarılı bir ömür diliyorum.”


Gizem Güreşen de “Bugüne kadar yaptığı her şey için Nilay’a teşekkür ediyorum. Benim için de çok duygusal çünkü uzun zamandır beraber oynuyoruz. Artık yeni bir hayata başlıyor. Umarım onun için her şey çok güzel olur.” ifadelerini kullandı.


İlkin Aydın ise “Nilay ablayı ve ailesini çok seviyorum. Bizim için duygusal bir gün. Onları çok özleyeceğim. Sezonu galibiyetle kapattığımız için herkesi tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.