Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç'un jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye şarkı yarışmasında final günü geldi.

Gözden kaçırmayın

Ayrılık Sonrası Sessizliğini Bozdu! Flaş Sözler... Ayrılık Sonrası Sessizliğini Bozdu! Flaş Sözler...

Merakla beklenen finalistler 20 Ocak Perşembe günü belli oldu. Finale kalan yarışmacılar bu gece son kez performanslarını sergileyecek. 
O Ses Türkiye yarışması 2021 sezonu 21 Ocak Cuma yani bu akşam sona erecek. Geçtiğimiz gün belirlenen çeyrek finalistler, perşembe akşamı yarı finalde karşı karşıya geldi. Akabinde final gecesi ile şampiyon belirlenecek. Finalistler, bu akşam saat 20.00’dan itibaren TV8’de son kez sahneye çıkacak. Yarışma canlı olarak yayımlanacak.

O SES TÜRKİYE YARI FİNALİSTLERİ

O Ses Türkiye 2022 şampiyonunun belli olmasına kısa süre kala yarışmacılar yarı finalde sahne aldı. Seyircilerin verdiği oylar ile finale kalan ilk isim Murat Boz’un takımından Hakkı İlek oldu. Sonraki performansta ise Beyazıt Öztürk’ün takımından Baran Turan ve Ebru Gündeş’in takımından Mustafa Açıkgöz eşleşti. Bu turda da Mustafa Açıkgöz finale kaldı.

Oylama sonucuna göre 56 oyla finale adını yazdıran bir sonraki isim Beyazıt Öztürk’ün takımından Devrim Seyrek, diğer yarışmacı da Murat Boz’un takımından Anastasiya Budakva oldu. Yüzde 35 oyla finale kalan sonraki isimler Oğuzhan Koç’un takımından Yunus Emre Çelik, Ebru Gündeş’in takımından Wafa Benradja, Mert Yenihayat, Ebru Gündeş’in takımından Yaşam Hancılar, Beyazıt Öztürk’ün takımından Şevval Ekiz, Oğuzhan Koç’un takımından Hasan Koçak oldu.