Ömür boyu mutluluğa “evet” dediler

İZSİAD önceki dönem Başkan Yardımcısı, Danışma Kurulu Üyesi, İzmir Ticaret Odası eski Yönetim Kurulu Üyesi, meclis üyesi Şenol Aslanoğlu hayatını EGİKAD’lı Avukat Duygu Önder ile birleştirdi.

Güncel 17.09.2021 - 07:00 22.09.2021 - 11:28

İzmir iş dünyası ve siyaset dünyasının büyük ilgi gösterdiği düğünde, nikahı Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ kıydı. Çeşme Dalyanköy’de No. 93 Event&Catering tarafından organize edilen gece iskelede gerçekleştirilen nikah töreni ile başladı.

Duygu-Şenol Aslanoğlu 3

Yaşar-Sevil Zengin

Davetliler

Irmak-Ziya-Yağmur Dağlıer

DAVETLİLER DOYASIYA EĞLENDİ

Nikahta, gelin ve damadın şahitliklerini İzmir Milletvekilleri Mahir Polat, Ednan Arslan, Necip Nasır, Geçmiş Dönem İzmir Milletvekilleri Alaattin Yüksel ve Mustafa Moroğlu, Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt yaptı. Kokteyl ile devam eden gecede Melike Erbey orkestrasının çaldığı birbirinden güzel parçalar eşliğinde, misafirler doyasıya eğlendi. İZSİAD üyelerinin ve Ticaret Odası meclis üyelerinin yoğun katılım gösterdiği düğünde Gelin başı saç tasarımı Kuaför Cem Key, gelinlik ise Bianco Vita imzasını taşıyordu. Damatlık ise özel dikim olarak Abdullah Salkım tasarımıydı. Düğünde pasta kesiminin ardından gelin ve damat balayına çıktılar.

Çağlar-Merve KalkanÇetin-Betül Güvencin

Mahmut -Ayşe Özgener

Nilüfer Binoğlu-Duygu-Şenol Aslanoğlu-Emre Pınar Kılıç

Yorumlar