30.07.2021, 04:20

Ön yargılı bir toplum!

Büyük bir kadın mağazasındaydım geçen gün. Nedense kadınlar indirim deyince sanki bedava mal dağıtılıyormuş   düşüncesiyle   en iyi, en kaliteli kıyafeti ben alacağım yarışına girerler.
Ve her zaman da aldıkları şeye gerçekten ihtiyaçları vardır! Gerekli gereksiz   her şeyi almalarındaki asıl sebebin östrojen hormonu olduğunu  düşünüyorum. Şimdi sen niye mağazadaydın diye soracaksınız. Ben de kadınım ve kadın olarak (gerekli gereksiz) her şeye benim de ihtiyacım var!
Neyse anlatacağım şey bu değil zaten.
Mağaza kasasında çılgın bir kuyruk var. Bekliyorum ve sıkıntıdan önümdeki ve arkamdaki konuşmalara kulak misafiri oluyorum.
Olgun yaşını  aşmış bol botokslu, dolgulu ve her haliyle bakımlı hoş kadınları seyrediyorum hayran hayran. Yanındaki yine hoş giyimli bir erkek, gülüşüyorlar...Ben bu kadar süslü olamadım. Yahu hangi ara vaktiniz oluyor da bu kadar süsleniyorsunuz.
Kulak misafiri olduğumda içlerinin o kadar da güzel olmadığını gördüm, evet kulaklarıyla insanlar görebiliyor güzellikleri bence.
Konuları şuydu; Tahminim ofisteki kadın arkadaşının boynundaki morluk! 
Dün yokmuş, bugün önce fark etmemiş sonra birileri söylemiş… bla bla…
Öncelikle bir kadın olarak utandım! Sonra üzüldüm bağnazlıklarına…
Bu ülkede o kadar sosyo politik ekonomik atraksiyon varken insanların bu tür saçma şeyleri mevzu yapma hastalığı nedir?
Bir kadının boynu neden kızarır? (aynı soru erkek cinsleri için de geçerli ama konumuz kadın )
Bir kadın alerji geçiriyorsa boynu kızarabilir.
Bir kadın güneş lekesiyle maruz kaldığında ya da herhangi bir kremi denediğinde boynu kızarır yüzü de öyle.
Bir kadının boynuna sivilce atmışsa ve o kadın deleniz onu sıkmaya kalkarsa kızarır ya da morarır haliyle boyun, hassas deri yapısına sahiptir.
Bir kadın sakarsa ya da dikkatsizse otomobiline binerken kapının sivri kısmı boğazına batabilir ki benim en çok yaptığım şeydir, kızarmaktan fazlası morarır.
Bir kadın kese yapmayı seviyorsa, banyoda dökülen derinin verdiği   tazelik hissiyle kendini kaybedip, deriyi yüzebilir. Bu derinin kızarmasına neden olur.
Bir kadın sigara yakarken yanlışlıkla boynuna değdirebilir.
Bir kadın maşa ya da benzer sıcak saç şekillendiricilerle yanlışlıkla boynunu yakabilir, dolayısı ile boyun kızarır.
Bir kadının boğazını biri sıkı sıkı sıktıysa boynu morarabilir!
Ve evet! Bir kadın ateşli bir şekilde sevişirken karşısındaki adamın ihtirasından dolayı   boynunu morartabilir. Bize ne!
Peki, sorarım size neden bu kadar ihtimal varken, boynu kızarık ya da morarmış bir kadına karşı düşünceleriniz yukarıda saydığım en son ihtimalde odaklanıyor.
Özellikle de erkekler
Niye mi?
Erkekler! Aklınızın yüzde seksen kısmının bacak aranızdaki organdan olduğu düşünülürse, buna sevişirken hep aynı arsız tutkularıyla kendilerini kaybettiklerini düşünürsek, tabii ki önce bu ihtimali akıllarına getireceklerdir!
Hiçbir kadın sevişirken erkeğinin bir yerlerini morarttığını duymadım. Çünkü sevişirken bile hassas davranırlar.
Toplumda baskı arttıkça sapıklık da artar. Çünkü normal yollarla giderilmeyen dürtüsellik, yerini sapkınlıklara bırakır. Siz anladınız ne demek istediğimi...Kedi, köpek, eşek, inekten daha kötüsü konuşamayan çocuklardan bahsediyorum. Bu tür şeylerle ihtiyaçlarını giderirsen günah değil!! Öyle ya hiç bir kitapta, dinde, fetvada hayvanlarla yada çocuklarla cinsel ilişkiden bahsetmez…Çünkü onlarla bu tip cinsel ilişkinin kurulamayacağını, insan olarak bilinirliğini varsayılır.
Ama her şeyde olduğu gibi (bakınız bizim işgüzar din adamlarındaki garip fetvalara) dini de işlerine geldiği gibi çarpıtıp sunuyorlar gümüş bir tabakta topluma…
Yersen! Kadınsan yemezsin (dedikodusunu yaparsın çirkince)
Erkeksen niye yemeyesin, hatta sömürürsün yüzde seksenlik kısmınla…

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@