Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı.

Astroloji 23.01.2021 - 13:28 23.01.2021 - 13:28

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

koç:

Geçmişi geçmişte bırakıp yeni yollara dogru gideceginiz bir dönem. Kendi bakımızıza özen göstermelisiniz. Maddi gelgitlere dikkat! Arkadaşlardan biraz uzak kalmanız iyi gelecektir. İş yerinde aşk hayatınızla ilgili gelişmeler devrede.

 

boga:

Yorgun sarsısı bir hafta. Sakin kalmaya çalışın. Geçmişe dönük bir hesap yapma zamanı. Hafta ortasoında enerjiniz yükselmeye başlıyor. Güneş kova geçişi iş hayatınızı hareketlendirecek. Aşk hayatınız renkleniyor iletişim hızlanıyor.

 

ikizler:

Ay koç şiron kavuşumu arkadaşlıklarda biraz huzursuzluklara yol açabilir. Haksızlıga ugramış hissedebilirsiniz. Bu hafta bunları tamir etme yoluna koyma dönemi. Hafta sonuna dogru biraz zorlayıcı. Beklenmeyen yerlerden gelebilecek kısıtlamalara dikkat sizi çileden çıkarabilir.

 

yengeç:

Yaralarınızı saracagınız bir hafta başlıyor. Kariyerle ilgili hareketlenmeler var. Olaylar istediginiz dogrultuda gitmeyebilir. Başka bakış açıları geliştirmelisiniz. Aşk hayatı bir süre rafa kalkmış olabilir. Sakinleşme dönemi kendinizi sakinleştirmeye zaman ayırmalısınız.

 

aslan:

Uzak yollar gündemde. Yeni egitimler başlayabilir. Uzaktaki sevdiklerinizle biraraya gelmek isteyebilirsiniz. Eleştirilmeye tahammülünüz yok. Kimsenin konuşmasını istemediginiz bir dönem. Beni bana bırakın bu haftanın isyan cümlesi. Patronlarla tartışmalara dikkat. Hafta sonu sakinleşiyorsunuz.

 

başak:

Ödemelerde bir takım sıkışıklıklar olabilir. Kredi çekmek isteyebilirsiniz. İyi degerlendeimeniz gerekmekte. Başkalarına söylemek istediklerinizi net bir şekilde ifade etmek isize iyi gelecektir.detaylardan uyzaklaşmalısınız. Belirsizlikleri geride bırakarak net olmalısınız.

 

terazi:

İlişkilerinizdeki kırgınlıklar sona eriyor. Partnerinizden gelecek süpriz size iyi gelecektir. Maddi olarak sıkışık olabileceginiz bir dönem. Beklediginiz maddi kaynaklarda gecikmeler yaşanabilir. Farklı bir perspektiften bakmaya çalışın.

 

akrep:

Saglıkla ilgili evhamlı olabilirsiniz. Oldukça kaygılı oldugunuz bir dönem. Bu hafta yavaş yavaş kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız. İlişkiler gündemde. gelecek planları kar zarar tartışmaları beyninizin içinde dönüp duruyor. Beklenmedik olaylara hazırlıklı olun . Bu hafta rahatlamaya başlıyacaksınız.

 

yay:

Şans ve fırsatların oldugu bir hafta başlıyor sabit durmaktan sıkıldınız. Yeniden gezip tozmayı özlediniz.bir süre daha sıkılacaksınız sabır. Hayatınızda küçük degişiklikler size iyi gelecektir.Dedikodulardan kaçının. Arada kalabilirsiniz. Gelecege dönük planlarınızda biraz ketum olmanızda fayda var kimseye birşey anlatmayın.

 

oglak:

Zorlayıcı bir hafta mücadeleyi bırakmayın. Aile içinde birtakım sürtüşmeler oalbilir. Motivasyonunuz düşebilir. İradeli olmaya devam. Bu hafta pes etmek yok. Arada kendiniz şımartın. Kendinize özel birşeyler yapın. İyi gelecektir. Spor kazalarına dikkat.

 

kova:

Yakınlarınızla iletimde insiyatifi elinize almalısınız. Yeni alternatif yollar bulacaksınız. Güneşin burcunuza geçmesiyle kendiniz daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Ev aile konularında anlaşmazlıklara dikkat. Konuşmak için hafta sonunu bekleyin.

 

balık:

Maddi durumlar devrede. Alış satış işleri hareketleniyor. Durumlar pek de istediginiz gibi gelişmeyebilir. Sakin kalmaya çalışın. Bu dönem yalnız kalmak size iyi gelecektir. Birikmiş işleri halletmeye çalışın.sizi rahatlatacaktır. Hayata karşı sorumluluklarınız düzenlemelisiniz.Enerjinizi dogru kullanın. Hafta sonu keyifli zamanlar sizi bekliyor.

Yorumlar