Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

Güncel 06.02.2021 - 14:12 06.02.2021 - 14:12

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

KOÇ:

Gümbür gümbür bir hafta geliyor. Sevgili koçlar elinizden geleni yaptınız, bunların karşılığını alacağınız bir hafta. Arkanıza yaslanıp bekleyin. Sosyal ortamlardan güzel bir aşk geliyor.Yeni fikirler havada uçuşuyor. Cazibeniz artıyor.

Hafta sonunu dinlenerek geçirin.

BOĞA:

Hukuksal konular devrede. Bu haftayı mutlaka değerlendirin. Aklınıza çok iyi fikirler gelebilir. Mücadeleye hazırsınız. İş hayatınızda yeni planlamalar devrede. Kendi kararlarınızdan vazgeçmeyin. Maddi anlamda bolluk başlıyor. Aşk hayatınızla ilgili kalıcı kararlar alacaksınız. Sevdiklerinizi şımartacagınız bir hafta.

İKİZLER:

Ortaklı konular devrede. Ödemeleriniz için korkmayın. Kolaylıkla ödeyeceksiniz. Yeni fikirlerinizi gerçekleştirememe dönemi son buluyor. Harekete geçme zamanı. Kafanızdaki soru işaretleri kendiliğinden çözülüyor. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır, bu hafta bu sözü unutmamalısınız.

YENGEÇ:

Partnerinizle aranızdaki gerginlikler son buluyor.Orta yolu bulacaksınız. Olumlu gelişmeler kapıda.Kova yeniayı 8.evinizde gerçekleşiyor. Krizler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizden şaşmayın. Olumlu düşünmeye çalışın. Bu hafta negatif düşünmeye izin yok.Kontrollü olmalısınız.Yeni hobiler edinebilirsiniz.

ASLAN:

Bu hafta iş ve sağlık alanları aktif. Bu alanlardaki kararları uygulamaya başlayacaksınız. Partnerinizle orta yolu bulabileceğiniz bir hafta. Bazı şeyleri akışına bırakmalısınız. Çevrenizdekileri suçlamaktan vazgeçin. Karşınızdaki insanlara birşeyleri anlatmayı bırakıp kendi hayatınıza odaklanın.

BAŞAK:

Aşk hayatınızla ilgili heyecanlı gelişmeler

olacak. Hazır olun şaşıracaksınız. Yeni bir hayat

planı başlıyor. Beklemediğiniz bir yerden

para gelebilir. Partnerinizle güzel geçireceğiniz

bir hafta. Yeni bir hobi edinebilirsiniz.

TERAZİ:

Ailevi konular ön planda. Kendi ailenizi kurmak isteyebilirsiniz. Taşınma planları yapabilirsiniz. Yatırımlar konusu biraz riskli. Estetik operasyonlarınızı biraz daha ertelemelisiniz. Venüs mars karesi ilişkilerdeki çekimi arttırıyor. Karşılıklı çekişmelere dikkat! Partnerinize güvenin aranızdaki bağ güçleniyor.

AKREP:

Yakınlarla iletişiminiz artıyor. Güzel haberler kapıda.Beklenmeyeni bekleyin! Yeniay 4. evinizde ev aile konuları ile ilgili yenilikler getiriyor. Planlı yol almalısınız. Olması gereken olacaktır güvenin. Evli olmayan akreplerde evlilik planları var.

YAY:

Para iş yatırım konuları devrede. Süpriz haberler alacaksınız. Yeniay iletişim evinizde gerçekleşiyor.Bakış açınız iletişim şekliniz değişiyor. Gözünüz uzaklarda değil yakınlarda olmalı. Evinizde keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir hafta. Eski aşklar kapıya dayanabilir vedalaşın!..

OĞLAK:

Kendinizle ilgili yeni yapılanmalar içine gireceğiniz bir hafta. Çevrenizdeki insanları tartacaksınız.Onların niyetlerini daha iyi görebileceksiniz. Parasal konular bu dönem oldukça hareketli. Mücadeye devam. Kolay yoldan olmayacak ama hakettiğinizi alacaksınız.Aşk ve ilişkiler bu hafta bir iyi bir kötü.

KOVA:

Hafta başında enerjiniz düşük kafanız karışık olabilir.Alıngan olabileceğiniz bir hafta. Biraz dolmuş hissedebilirsiniz. Bazı alışkanlıkları bırakmanız gerekiyor.Hafta ortasında daha iyi hissedeceksiniz. Kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz fakat korkmayın. Hangi konu gündeminiz olursa olsun dogru kararlar verebileceksiniz.

BALIK:

Sosyal hayatınız yoğunlaşıyor. Süpriz gelişmelere

hazır olun. Yeniay 12.evinizde gerçekleşiyor. Bilinçaltınızda arınma başlıyor. Artık geçmiş defterleri tamamen kapatmalısınız. Güzel bir gelecek sizi bekliyor.Kötü günler geride kaldı. Hafta sonunda sezgiler yüksek.Bol bol hayal kurun.

troloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

Yorumlar