Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;  

Astroloji 15.02.2021 - 16:33 15.02.2021 - 16:33

Koç:

Gelecek hedefleri yeniden yapılandırılıyor. Radikal kararlar dönemi. Çevrenizden bu kararlarla ilgili destek alacaksınız.18 Şubat- 20 Mart arasında sakin kalıp dinlenmelisiniz. Kararlarınızı bu dönemden sonra hayata geçirin.

 

Boğa:

Sevgili boğalar çok büyük bir değişim kapınızda, artık daha esnek olmanız gerekiyor. Zorlanabilirsiniz ancak gökyüzü sizi destekliyor. Ailenizle ilgili yeni gelişmeler var onlara destek olmanız gerekmekte.Yeni hobiler size iyi gelecektir.

 

İkizler:

Satürn-Uranüs dik açısı 12.evinizi tetikliyor. Gizli konular bu dönemde açığa çıkmaya başlayacak. Bilinçaltınızda bir takım hesaplaşmalar devrede. Çevreyle olan iletişiminiz artıyor. 20 Marttan itibaren kariyer konuları yogunlaşıyor. 4 Martttan itibaren enerjiniz yükseliyor. Önceliklerinizi belirleyin.

 

Yengeç:

8.evinizdeki gezegen konumları sizi hep finansal konuları düşünmeye itiyor. Bu konularla ilgili yeni yapılanmalar devrede. Radikal değişimler istiyorsunuz az daha sabır. Sağlık konularına dikkat. Bir yakınınızın sağlık sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ay sonundan itibaren umutlarınız yükselecek.

 

Aslan:

Birliktelikler beraberlikler konularında denge oluşturmanız gereken bir dönem. Partnerle orta yolu bulmak zor olabilir. Sizi kimse anlamıyor gibi hissedebilirsiniz. Doğru bildiğiniz yoldan şaşmayın.Finansal kaynaklarınızı doğru kullanmalısınız. Uyku düzenine dikkat.

 

Başak:

İş hayatınızda ani değişimler olabilir. Benim hak ettiğim bu değil diyerek başkaldırılarda bulunabilirsiniz. Hakkınız yenmiş gibi hissedebilirsiniz.Orta yolu bulmanız gerekiyor. Ay sonuna kadar sabır. Planlama yapmalısınız. İlişkiler için güzel bir dönem.

 

Terazi:

Çocuklarla ilgili hızlı değişimler zamanı. Keyif aldığınız şeylere odaklanmalısınız. Daha görünür olmak isteyeceğiniz bir dönem. Ani beklenmedik öedemeler olabilir. Günlük rutininiz degişiyor.

 

Akrep:

Ev içinde dengeleri oturtmak gereken bir dönem.Bir süredir devam eden ev iç huzursuzluğuna yeni bir yol bulacaksınız. Daha çok iletişim kurmaya çalışın. Daha eğlenceli keyif alacağınız bir dönem başlıyor. Maneviyatınız yükseliyor. 18 şubat sonrası çok daha keyifleneceksiniz.

 

Yay:

Zihnimizin çok yoğun çalıştığı bir dönem. Daha agresif öfkeli olabileceğiniz bir dönem. Günlük rutinde yorgunluğunuzun sebebi yoğun çalışan zihniniz. Sakinleşmeye çalışmalısınız. Ev içinde huzurlu bir dönem başlıyor.

 

Oglak:

Her zaman olduğu gibi maddesel konular yoğun. Bazı projelerinizin beklediğinizden farklı olması sizi zorlamasın. Çok daha iyi sonuçları olacaktır. Yakın çevrenizden güzel destekler alacaksınız.

 

Kova:

Ayın ilk 10 günü doğan kovalar için büyük değişim dönemi başlıyor.Süpriz gelişmeler kapıda. Biraz kendinize dönüp kendinizi hatırlamalısınız. Ne istediğinize doğru odaklanmalısınız. Özgürleşerek yeni düzen kuracaksınız.

 

Balık:

Hayatınızı düzenlemeye çalışıyorsunuz. Karşınıza çıkan aksilikler sizi yırdırmasın. Kafanızdaki planlardan hedeflerinizden vazgeçmeyin.Hedefe giden yol tek değildir unutmayın :)

Yorumlar