Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

Astroloji 20.02.2021 - 10:59 20.02.2021 - 10:59

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

KOÇ:

Geçmişi bırakıp yeni yollara doğru gideceğiniz bir dönem. Kendinize özen göstermelisiniz. Maddi gelgitlere dikkat! Arkadaşlardan biraz uzak kalmanız görüşmeleri azaltmanız iyi gelecektir. İş yerinde aşk hayatınızla ilgili gelişmeler devrede.

 

BOĞA:

Yorgun sarsıcı bir hafta. Sakin kalmaya çalışın. Geçmişe dönük bir hesap yapma zamanı. Hafta ortasında enerjiniz yükselmeye başlıyor. Güneş kova geçişi iş hayatınızı hareketlendirecek. Aşk hayatınız renkleniyor iletişim hızlanıyor.

 

İKİZLER:

Ay koç şiron kavuşumu arkadaşlıklarda biraz huzursuzluklara yol açabilir. Haksızlığa uğramış hissedebilirsiniz. Bu hafta bunları tamir etme, yoluna koyma dönemi. Hafta sonuna doğru biraz zorlayıcı. Beklenmeyen yerlerden gelebilecek kısıtlamalara dikkat sizi çileden çıkarabilir.

 

YENGEÇ:

Yaralarınızı saracağınız bir hafta başlıyor. Kariyerle ilgili hareketlenmeler var. Olaylar istediğiniz doğrultuda gitmeyebilir. Başka bakış açıları geliştirmelisiniz. Aşk hayatı bir süre rafa kalkmış olabilir. Sakinleşme dönemi kendinizi sakinleştirmeye zaman ayırmalısınız.

 

ASLAN:

Uzak yollar gündemde. Yeni eğilimlere başlayabilirsiniz. Uzaktaki sevdiklerinizle biraraya gelmek isteyebilirsiniz. Eleştirilmeye tahammülünüz yok. Kimsenin konuşmasını istemediğiniz bir dönem. Beni bana bırakın bu haftanın isyan cümlesi. Patronlarla tartışmalara dikkat. Hafta sonu sakinleşiyorsunuz.

 

BAŞAK:

Ödemelerde bir takım sıkışıklıklar olabilir. Kredi çekmek isteyebilirsiniz. İyi değerlendirmeniz gerekmekte. Başkalarına söylemek istediklerinizi net bir şekilde ifade etmek size iyi gelecektir.Detaylardan uzaklaşmalısınız. Belirsizlikleri geride bırakarak net olmalısınız.

 

TERAZİ:

İlişkilerinizdeki kırgınlıklar sona eriyor. Partnerinizden gelecek süpriz size iyi gelecektir. Maddi olarak sıkışık olabileceğiniz bir dönem.Beklediğiniz maddi kaynaklarda gecikmeler yaşanabilir.Olaylara farklı bir perspektiften bakmaya çalışın.

 

AKREP:

Sağlıkla ilgili evhamlı olabilirsiniz. Oldukça kaygılı olduğunuz bir dönem. Bu hafta yavaş yavaş kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız.İlişkiler gündemde. Gelecek planları kar zarar tartışmaları beyninizin içinde dönüp duruyor. Beklenmedik olaylara hazırlıklı olun. Bu hafta rahatlamaya başlıyacaksınız.

 

YAY:

Şans ve fırsatların olduğu bir hafta başlıyor. Sabit durmaktan sıkıldınız. Yeniden gezip tozmayı özlediniz. Bir süre daha sıkılacaksınız sabır. Hayatınızda küçük değişiklikler size iyi gelecektir.Dedikodulardan kaçının. Arada kalabilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınızda biraz ketum olmanızda fayda var kimseye birşey anlatmayın.

 

OĞLAK:

Zorlayıcı bir hafta mücadeleyi bırakmayın. Aile içinde birtakım sürtüşmeler olabilir. Motivasyonunuz düşebilir. İradeli olmaya devam. Bu hafta pes etmek yok. Arada kendinizi şımartın. Kendinize özel birşeyler yapın. İyi gelecektir. Spor kazalarına dikkat.

 

KOVA:

Yakınlarınızla iletişimde insiyatifi elinize almalısınız. yeni alternatif yollar bulacaksınız. Güneşin burcunuza geçmesiyle kendinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Ev aile konularında anlaşmazlıklara dikkat. Konuşmak için hafta sonunu bekleyin.

 

BALIK:

Maddi durumlar devrede. Alış satış işleri hareketleniyor. Durumlar pek de istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Sakin kalmaya çalışın. Bu dönem yalnız kalmak size iyi gelecektir. Birikmiş işleri halletmeye çalışın. Sizi rahatlatacaktır. Hayata karşı sorumluluklarınız düzenlemelisiniz. Enerjinizi doğru kullanın. Hafta sonu keyifli zamanlar sizi bekliyor.

Yorumlar