Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;  

Astroloji 27.02.2021 - 11:10 27.02.2021 - 11:12

Koç:

Güneş balık geçişi size biraz içe dönme isteği verebilir. Başak dolunayı iş hayatınızı hareketlendirecek. Kendinize yeni yollar yöntemler bulacaksınız.Degişim için çok uygun bir dönem değil aman dikkat.

Boğa:

Sosyal olacağınız bir hafta. Çevrenizdekilere destek olacaksınız. Sizi iyi hissettirecek.Arkadaşlarınızla çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni bir ilişki, için kendinize şans tanımalısınız. Hayatınıza keyif verecek biri girebilir.

İkizler:

Kariyerle ilgili konularda derin düşünceleriniz olabilir. Bu dönem enine boyuna kariyer hayatınızı değerlendireceksiniz. Ani bir iş fırsatı karşınıza çıkabilir. Dolunay 4.evinizde gerçekleşiyor. Ev içinde derin bir temizlik dönemi.

Yengeç:

Bol bol hayal kuracağınız bir dönem. Bu hayaller yeni bir yol haritası çizmenizi saglayabilir.Maneviyatınız güçleniyor. Yakın akrabalarla daha sık görüşmek daha çok iletişimde kalmak zorunda olabilirsiniz. Başkalarından gelen tavsiyelere kulak verin işinize yarayabilir.

Aslan:

Güneş ve venüs 8.evinizde. Ortaklı konular ekstra önemli. Bir takım para giriş çıkışları olabilir.Çevrenizde birden dikkatinizi çeken biri olabilir.İlişkiniz yoksa güzel bir aşka yelken açabilirsiniz. İlişkisi olanların dikkatli olması gereken bir dönem zira sırlar ortaya dökülebilir. Yeni yatırımlar için harika bir dönem

Başak:

Burcunuzda dolunay gerçekleşiyor. İkili ilişkilerde destekleniyorsunuz. Romantizmi doyasıya yaşayacagınız bir dönem. Dışarıdan gelen desteklere açık olan. Yenileniyorsunuz... Değişim başlıyor.

Terazi:

Rahat huzurlu hissedeceğiniz bir hafta. Spora başlayabilirsiniz. Flörtler için heyecan duyduğunuz bir dönem. Sağlığınızla ilgili kaygılarınız artabilir.Bir doktora görünseniz iyi olur. Bir takım dedikodular kulağınıza gelebilir çok kulak asmamaya çalışın.

Akrep:

Başak dolunayıyla birlikte keyifli bir dönem başlıyor. İkili ilişkileriniz daha ılımlı daha hoş geçecek. Bir yıldır üstünüzdeki ölü toprağı artık gidiyor. Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir.Yatırımlarınız destekleniyor iyi değerlendirin.

Yay:

Yakın çevrenizden gelecek güzel destekler var.Seyahat planları yeni ticari girişimler için verimli bir dönem. Hayatınız ilişkinizi güzelleştirmek için destekleniyorsunuz. Dolunay kariyer alanınızda gerçekleşiyor. Yeni düzenlemeler için enerjiniz artıyor.

Oğlak:

Güneş venüs birlikteliği 3. evinizde. Yakın çevrenizle ilgili güzel gelişmeler var. Kadınlardan destek alabilirsiniz. İletişim becerileriniz yüksek. Yeni birileri hayatınıza girmeye çalışabilir. Yeni anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Finansal kaynaklarınız büyüyor.Kendinizi daha net ortaya koyacaksınız.

Kova:

Gelecek planlarınız değişiyor. Geriden gelen endişeleriniz bir kenara bırakın. Fırsatlar kendiliğinden önünüze düşecek. Yeni finansal kaynaklar bulabilirsiniz. Savurgan olamamaya dikkat edin. Beklenmedik ödemeler gelebilir. Kolaylıkla halledeceksiniz.

Balık:

Güneş ve venüs burcunuzda. Parlıyorsunuz. Çok şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. İkili ilişkileriniz yoluna giriyor. Dış görünüşünüzde değişiklik yapma isteyebilirsiniz gökyüzü sizi destekliyor.Maneviyatınız güçleniyor. Başak dolunayı ile birlikte yenileneceksiniz. Partnerinizden gelecek güzel süprizlere hazır olun. Yeni anlaşmalar için güzel bir dönem.

Yorumlar