Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe Yenigün'e özel astroloji yorumlarını okurlarımızla paylaştı. Haftalık burç yorumlarınız şu şekilde;

Astroloji 08.03.2021 - 15:10 08.03.2021 - 15:10

Pınar MENEKŞE/YENİGÜN

Koç:

Haftaya kariyer konularıyla başlıyorsunuz. Patronlar -çalışanlar ile daha iyi bir iletişim kurabileceğiniz bir hafta. Hafta ortasında sosyalliğiniz artıyor. Bu hafta biraz yorgun hissedebilirsiniz. Gizli konular önünüze düşebilir. Motivasyonunuz artıyor.13 Mart öncesi yeni bir işe başlamamanızı öneririm. Bu haftayı geçmiş hesapları kapatma, toparlamak için kullanabilirsiniz. Sağlıgınıza dikkat edin. Arınıyorsunuz.Yeni başlangıçlar yapmaya az kaldı. Aşk meşk konularını biraz ağırdan almalısınız.

Boğa:

Hedeflerinize sıkı çalışarak ulaşabilirsiniz. Bu haftaya yarım kalan işleri toparlamalısınız.Yoğunlıktan aşka vakit ayıramayabilirsiniz. İş hayatınızda göz önünde olacaksınız. Spora başlamak için harika bir dönem. Sosyal hayatınız hareketleniyor.Yeni sosyal ortamlar yeni arkadaşlıklar başlayabilir. Herkese hemen güvenmeyin temkinli olmanızda fayda var.

İkizler:

Ortaklı konularla ilgili insiyatifler alacaksınız. Başkalarına destek olabilirsiniz. Durgun bir hafta olabilir. Yeni düzenlemeler yapıp yarım kalmış planları tekrar gözden geçirmelisiniz. Hafta sonundan itibaren kariyer konularında gelişmeler var.Marsın burcunuza geçişiyle eylem gücünüz artıyor. İkili ilişkilerde ciddi girişimler için güzel bir dönem.

Yengeç:

Yeni haftaya ikili ilişkiler alanında başlıyorsunuz. İlişkiler destekleniyor. Hayallerinize doğru yelken açabilirsiniz. Aranızdaki sorunlar çözülüyor. Borçlar-alacaklar konularında dikkat!Beklediğiniz tarihlerde ödemeler gerçekleşmeyebilir. Farkındalığınız artıyor. Hukuki konularda olumlu gelişmeler var. Çevrenizle uyum içinde olacağınız bir hafta. Yoğun bir dönemden geçiyorsunuz az daha sabır. Sorunlarınız kolaylıkla hallolacak.

Aslan:

Günlük hayatınız oldukça hareketli. İş hayatınızdaki yoğunluk sizi güçsüz bırakabilir. Hafta ortasında ikili ilişkiler önem kazanıyor. Süpriz gelişmeler canınızı sıkabilir.Görüşmeleriniz istediğiniz gibi geçmeyebilir. Hafta sonundaki Balık yeniayı 8. evinizde gerçekleşiyor. Krizler karşısında net bir duruş sergilemelisiniz. Hepsini dönüştürebilirsiniz. Kredi için uygun bir dönem sorumluluklardan kaçmayın.

Başak:

Yeni atılımlarınız için önümüzdeki haftayı bekleyin. Bu hafta planlamak için uygun.Bekar başaklar için güzel birliktelik fırsatları var. Partneri olan başaklar ilişkilerini düzenliyor. Bu dönem çok fazla mantık aramamaya biraz akışta kalmaya çalışın. Hiç birşey mükemmel değil bunu unutmayın. Bu hafta özellikle pozitif düşünmenizde fayda var.

Terazi:

Haftaya ev aile konularıyla başlıyorsunuz. Bu hafta sorunları çözmek daha kolay olacaktır. Emlak konularıyla ilgili görüşmeler var. Çocuklarla ilgili bir parça sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu dönem önemsenmediğinizi düşünebilirsiniz. Balık yeniayı hayatınız yeniden düzenlemenizi saglayacak. Yeni beslenme-spor programları oluşturabilirsiniz. Hayatınıza yeni bir birey(kedi-köpek vs) girebilir.

Akrep:

Sevgili akrepler iletişiminiz güçlü bir haftaya başlıyorsunuz. İş konularında yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Başkalarından gelecek yardımlara izin vermelisiniz.İletişimde ketum olmayın ne düşünüyorsanız net olmaya çalışın. Ev aile konularında bir parça canınız sıkılabilir. Huzursuz hissedebilirsiniz. Bir parça inziva size iyi gelecektir.Hobilerinizi işe çevirebilirsiniz.

Yay:

Maddi olarak hakettiğinizi alacaksınız. Beklenen maddi fırsatlar geliyor. Yakın çevrenizden gelecek birtakım haberlere üzülebilirsiniz. Ancak onlara destek olacaksınız. Balık yeniayında ev-aile konularında değişim döneminiz başlıyor. Aile kurmak gündeminizde olabilir.Yeni bir sayfa açılıyor. Bu hafta yanılgılara dikkat.Net kararlar vermeden bir kaç kez daha düşününmenizde fayda var.

Oğlak:

Hafta başı ay burcunuzda destekleniyorsunuz. İnsiyatif alabileceğiniz bir hafta. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, Doğru bir dönem.Para konuları bu hafta biraz canınızı sıkabilir. Balık yeniayı dijital dünyada sizi daha aktif görünür yapabilir.Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var.

Kova:

Hafta başında enerjiniz düşük olabilir. Geçmişi düşünmekten vazgeçmelisiniz. Bu zamana odaklanmak size kazandıracaktır. Hayatınızda her ne olursa olsun bu hafta sonundan itibaren daha iyi hissedeceksiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişim yapmak istiyorsanız bu hafta ortasından itibaren harekete geçebilirsiniz. Yaratıcılığınız artıyor.

Balık:

Yeniay burcunuzda.Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir hafta. Kolaylıkla insanları affedebilirsiniz. Geçmişten arınıp tazeleneceğiniz bir dönem. Spora başlayabilirsiniz.Hafta sonuna doğru içedönük olabilirsiniz. Akışına bırakmak size iyi gelecektir.Yeniay doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Daha gerçekçi kararlar alabilirsiniz.Yaratıcılığınız kendi hayatınıza yöneltmelisiniz. Güzel günler geliyor.

Yorumlar