Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumları

Pınar Menekşe astroloji yorumlarını Yenigün okurlarıyla paylaştı.  

Astroloji 20.03.2021 - 15:21 20.03.2021 - 15:21

Koç:

Güneş-venüs burcunuzda yeni kararlar alma dönemi. Kararsız olabileceğiniz bir dönem. Hafta ortasında finansal koşullarınızla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir. Cuma günü ilişkiler ve para ile ilgili konularda destekleniyorsunuz. Kendinizi iyi hissedeceksiniz. Hafta sonunda iletişimle ilgili konularda karışıklıklar olabilir. Radikal kararlar almamalısınız.

Boğa:

Haftaya rahat bir enerjiyle başlıyorsunuz. Finansal koşullarla ilgili kararsızlıklarınız olabilir. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını düşünebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilişkiler ve para konularında farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sakin kalmak aleyhinize olacaktır. İş hayatınızla ilgili farkındalıklarınız artabilir. Uzun vadede başarı getirecek işlere imza atabilirsiniz.

İkizler:

Hafta başında kariyer planlarıyla ilgili arada kalmış olabilirsiniz.Çevrenizi gözlemleyerek karar almasınız. Hafta ortasından itibaren sosyal hayatınız hareketleniyor. Sosyal ortamlarda kadınlardan güzel destekler gelecek. Dolunay yeteneklerinizi parlatıyor. İkili ilişkilerde temkinli davranmalısınız.

Yengeç:

Hafta başında duygularınıza odaklanacaksınız. Son dakika plan değişiklikleri olabilir. Sağlıkla ilgili küçük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ortak finansal konularla ilgili gergin enerjiler devrede. Günlük rutininizi değiştirmelisiniz. İtibarınızı arttırabileceğiniz bir dönem. Hafta sonunda duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Dengede kalmalısınız.

Aslan:

Sakin içe dönük başlayacağınız bir hafta. Önünüzde her ne koşul olursa olsun iyice değerlendirerek karar vermelisiniz.Hafta ortasında ani bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Yine de karar vermekten kaçının. Yakın akrabalarla ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir.

Başak:

Yakın çevrenizden gelecek destekler iyi hissettirecek. Kariyerinizle ilgili kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Rekabet etmeyi bırakıp iadere etmeye başlamalısınız. İş ortamınızı degiştirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ortaklıklarla ilgili kararsız kalabileceginiz bir dönem. Hafta sonuna doğru kadersel destekler geliyor.

Terazi:

İkili ilişkilerden yana şanslı olduğunuz bir dönem. Karar almanız gerekiyorsa bir süre daha erteleyin. Kendiliğinden çözülecektir.Normalden biraz daha fazla efor sarfedebilirsiniz. Hafta boyunca küçük el kazalarına dikkat. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.ilişkilerde daha dengeli olmaya çalışın.

Akrep:

Haftaya uyumlu güzel enerjilerle başlıyorsunuz. İkili ilişkileri değerlendireceğiniz bif hafta. Kendi istekleriniz için harcama yapabilirsiniz. Hafta ortasında tartışmalardan kaçının. İş ortamını güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Duygusal olarak iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bir çok konuda farkındalıklar zamanı.Ani tepkiler vermemeye çalışın.

Yay:

İkili ilişkiler flörtler zevkler konularında kendinizi daha rahat ortaya koyabileceksiniz. Partnerinizle ilgili konularda karışıklıklar var. Hafta ortasında sağlam kararlar alabilirsiniz.İletişim kurarken doğru kelimeleri seçmeye çalışın. Yuvanıza dair değerlendirme yapıp kararlar alma zamanı.

Oğlak:

Haftanın ilk iki günü ortaklaşa hareket etmek önemli. Hafta ortasında ikili ilişkilerde gerginlikler olabilir. Doğruyu yanlışı ayırt etmekde zorlanabilirsiniz. Güvende olma ihtiyacınız oldukça yoğun olacak. Beklenmedik ani bir olay gelişebilir. Olaylarla ilgili gözlemde kalmaya çalışın. Ev ile ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Geçmişden gelen konulara takılı kalmayın.

Kova:

Haftaya yoğun bir iş temposuyla başlıyorsunuz. Finansal koşullarla ilgili kararlar önemli. Bir parça ani para çıkışı olabilir. Flörtler konusunda daha atak olabilirsiniz. Küçük sağlık sorunlarına dikkat. Karşı tarafın fikirlerini dinlenelisiniz. Bu hafta seçim yapmak oldukça zor olabilir. Hafta sonuna doğru alacağınız güzel bir haberle haftayı keyifli kapatacaksınız.

Balık:

Kararsızlıklarınızın bittiği bir hafta. Kariyer konularıyla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kendiniz için para harcayacağınız bir dönem. Çok açılmamaya çalışın. Ev içinde küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bir çok önemli konuyu değerlendireceğiniz bir dönem. Karar vermek için erken. Yaz döneminde daha rahat karar verebilirsiniz. Elinize geçen paranın yeterli olmadığını düşünebilirsiniz. Partnerden eşden gelecek desteklere açık olmalısınız.

Yorumlar