Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumu

Pınar Menekşe haftalık burç yorumlarını Yenigün okurlarına özel yazdı. 

Astroloji 27.03.2021 - 16:16 27.03.2021 - 16:16

Koç:

Yeni kariyer planlarınızı hayata geçirmek için uygun bir zaman. Üzerinizdeki durgunluk son buluyor. Planlarınızı rahatlıkla eyleme geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili degişim yapmanın tam zamanı. Venüsün burcunuza geçişiyle ikili ilişkileriniz keyifleniyor. Kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz.

Boğa:

Oldukça sosyal olacağınız bir hafta. Bu hareketlilik ruhunuza iyi gelecek. Yeni finansal koşullar için atılımlar yapmak için çok doğru bir zaman. Nisan sonuna kadar önceliklerinizi belirlemelisiniz. Hissiyatınızın yüksek olduğu bir dönem hislerinize kulak verin...

İkizler:

Finansal kaynaklarınızın büyümesi için gelen fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.Ortaklı işlerde başarı şansınız yüksek. Marsın burcunuza geçmesiyle oldukça önemli kararlar verebilirsiniz. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Bu ortamlardan gelecek fırsatları değerlendirin.

Yengeç:

Haftaya kendinizi iyi hissederek çevrenizden destekler alarak başlayacaksınız. Hafta ortasına doğru gergin hissedebilirsiniz. Zam terfi istemek için iyi bir zaman.Finansal kaynaklarınız hareketleniyor gelirleriniz artıyor.

Aslan:

Hareketli bir haftaya başlıyorsunuz.Her yerden saldırı altındaymış gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta temkimli ve sakin olmaya çalışın. Geleceğe yönelik planlarınız değişiyor. Yeni bir eve şehre taşınabilirsiniz. Partnerinizden ya da yakınlarınızdan gelecek destek rahat bir nefes aldıracak.

Başak:

Bu hafta ikili ilişkilerinizde çok keyifli zamanlar geçirebilirsiniz buna ihtiyacınız vardı çok iyi gelecek. Kariyer ile ilgili konularda yeni atılımlar yapmanın tam zamanı. Karar verirken aceleci davranmayın. Hızlı kararlar sonra pişmanlık yaratabilir. Bu hafta küçük kazalar baş ağrıları olabilir dikkat.

Terazi:

İş ortamındaki kadınlardan gelen desteklerle yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ev hayatında yeni düzenlemeler için iyi bir zaman. Hafta sonunda küçük bir tatil size iyi gelecektir. Biraz kafanızı dinleyip yeni kararlar alabilirsiniz. Aynı anda birkaç işi yapmak zorunda olabilirsiniz.

Akrep:

Sakin bir hafta sizi bekliyor. Partnerinizle uyum içinde geçireceğiniz bir dönem.Kendinizi daha net ama yumuşak bir dille ifade etmeye çalışın. Önemli konuşmalarınızı bu hafta yapabilirsiniz. Partnerinizle birlikte yeni kararlar alabilirsiniz. Aile içinde küçük kazalara dikkat.

Yay:

Mars ikizler transiti ortaklaşa konularınızı harekete geçiriyor. Eylemlerinizi ortaklaşa yapmak isteyebilirsiniz. Ev ile ilgili düzenlemeler devam ediyor. Kararsız kaldığınız konularda kalbinizin sesini dinleyin. Yön değiştirmek için henüz erken.Biraz daha sabit kalmalısınız.Spora başlamak için desteklendiginiz bir dönem çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Oglak:

Haftaya yakınlarınızla güzel görüşmelerle başlıyorsunuz. Mars ikizler transiti iş hayatınıza hareketlilik yenilik getiriyor. Küçük sağlık sorunlarınız artabilir tedbirli olmakda fayda var. Ev içinde yeni düzenlemeler yapmak evinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

Kova:

Mars ikiler transitiyle birlikte kendinize odaklanma döneminiz başlıyor. Kendinizi daha zinde hisssedip kafanızdaki planları kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz. Finansal kaynaklarınızı büyültmek için destekleniyorsunuz. Eski hobilerinize tekrar başlayabilirsiniz. Önünüze gelen tatil teklifleriniz değerlendirin...

Balık:

13 Mart yeniayı ile birlikle yenilenip güzelleşeceksiniz. Kararsız kaldığınız konularda hala bir karar verememiş olabilirsiniz. Bırakın bir süre daha karara vermeyin.Önümüzdeki 3 hafta içinde kendiliğinden çözülecektir. Yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Ev yuva konularında kadersel bir süreçtesiniz. Çatışmalaradan uzak durmaya çalışın. Finasal kaynaklarınızı büyültmek için iyi bir dönem. Beklenmedik kazançlar gelebilir.

Yorumlar