Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumu

Pınar Menekşe haftalık burç yorumlarını Yenigün okurlarına özel yazdı.   

Astroloji 03.04.2021 - 15:08 03.04.2021 - 15:08

Koç:

Güneş venüs merkür burcunuzda. Uzun süredir aklınızda olan kariyer konuları için harekete geçebilirsiniz. Hafta genelinde şansınız çok açık. Hafta sonuna doğru geçmişi çok düşünebilirsiniz. Kelimeleriniz üzücü olabilir dikkat edin. Nisan’ın ikinci yarısına kadar yeni girişimlerinizi sonuçlarını alamayabilirsiniz. Nisan ortasına kadar sabır. Baş boyun bölgesi aylarınz artabilir. Trafikte ekstra dikkatli olmalısınız.

Boğa:

Bu haftanın ana mesajı sakin kalmalısınız. Gergin olabileceğiniz bir hafta. Arkanızdan dönen bazı işleri fark edebilirsiniz. Finansal anlamda oldukça hareketli olacağınız bir hafta. Kaynaklarınızı iyi değerlendirmelisiniz. Hafta ortasında biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sosyal ortamlardan gelebilecek sıkıntılara dikkat. Üzüldüğünüz bir olay size sıkıntı olarak geri dönebilir. Çevrenizdeki olaylara karışmamazsınız bu hafta.

İkizler:

Hafta genelinde oldukça destekleniyorsunuz. Gelecek hedeflerinize ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İş ortamında kadınlardan gelecek güzel destekler var. İş hayatındaki bazı konuşmalar caninizi sıkabilir. Bu hafta ikilemleriniz olabilir. Patronlardan gelecek sözlere kulak asmamalısınız. Verilen sözler yerine getirlemebilir.

Yengeç:

Kariyer konusunda oldukça rahat ilerleyebileceğiniz bir dönem. Kendinizi tam anlamıyla ortaya koymalısınız. Bu hafta sağlam adımlar atabilirsiniz. Ani kararlar vermeyin. Sözleriniz aile içinde yanlış anlaşılabilir. Fevri tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Bu hafta enerjini düşük olabilir. Sarsıcı haberler alabilirsiniz. Temkinli davranmalısınız..

Aslan:

Bu hafta ticari, eğitim gibi konularda ekstra destek veriyorsunuz kendi istediklerinizi net ortaya koyabilirsiniz. Yeni yollar açılacaktır. Hafta sonuna doğru ikili konuşmalar caninizi sıkabilir. Kontrollü olmanız gereken bir hafta. Eşi tarafından gelecek bir takım sıkıntılarla uğraşabilirsiniz. Bu dönem çevreye çok güvenmemelisiniz. Yeni ortaklıklar için uygun bir hafta olmayabilir biraz daha beklemelisiniz.

Başak:

Ortak finansal kaynaklarını devrede. Ortaklık onlar da bir çok değerlendirme değerlendirme yapabileceğiniz bir hafta. Kariyer, gelecek planları yapabilirsiniz. Düşüncelerinize korkuya kapılabilirsiniz buna bağlı küçük sağlık sorunlarınız artabilir. Sakin olmaya çalışmalısınız. Partinizin ailesi ile ilgili beklemediğimiz durumlar oluşabilir.

Terazi:

28 Mart’ta onayının ardından hayati hedefleriniz dış görünüşü ile ilgili yeni kararlar alma zamanı. Partinize beraber yeni kararlar alıp harekete geçme zamanı. Geçmiş hesaplar kapanıyor. Hafta ortasında tatlı atışmalar birden al evlenebilir. Kalp kırmamaya çalıştım. İş ortamı içinde hayal kırıklıkları olabilir kendinizi çok kaptırmamalısınız. Yeni bir şeylere aniden başlamayın.

Akrep:

Çalışma üretme alanınız hareketleniyor. Yoğun bir tempo başlıyor. İş hayatınızda hızlı gelişmeler olabilir. Yapacağınız atılımlar kalıcı sonuçlar verecektir. Hafta sonuna doğru başarılarına çeşitli sağlık sorunlarına dikkat. Ortak finansal konularda küçük krizler yaşanabilir. Gizli olan konuşmalar ortaya çıkabilir. Rüyalarınıza dikkat etmelisiniz. Zehirlenmelere bu hafta ekstra dikkat.

Yay:

Sosyal çevreniz güçleniyor. Yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Spora başlamak için çok uygun bir zaman. Oldukça eğlenceli keyifli olabileceğiniz bir dönem. İkili ilişkilerde kelimelerinizi oldukça dikkatli seçmelisiniz. Ortaklık onlarda gizli kalmış konular yükseltebilir. İlişkinizi evdeleyebileceğiniz bir dönem. Temkinli olmalısınız.

Oğlak:

Emeği var içinde huzuru sağlamaya çalışacağınız bir dönem. İş hayatınızda itibarınız artıyor. Yeni güzel anlaşmalar yapabilirsiniz. Ev ve aile içinde geçmişten gelen konuları konuşabilir kalp kırıklıklarını sebep olabilirsiniz. Çok fazla şeyi aynı anda yapmak zorunda kalabilirsiniz. Buda sizde karmaşaya neden olabilir. İş ortamında güven sorunları olabilir.

Kova:

Bu hafta yeni hayat planları konusunda destek veriyorsunuz. Oldukça hızlı ve kolay bir şekilde hayallerinizi erişebilirsiniz. İletişim problemleri caninizi sıkabilir. Bazenlarınızı hiç hatırlamasanız daha iyi. Geçmiş canımıza sıkabilir geçmişe yoğunlaşmamalısınız. İkili ilişkilerde ki kararlarınızı inceleyebilirsiniz. Flörtlerle ilgili konularda aklınız oldukça karışık olabilir.

Balık:

İkili ilişkiler Ruhsan sağlığınız para konuları zevk konuları aklınıza oldukça karıştırabilir. Endişeyi düşünmemelisiniz. Kaynaklar kaynaklarınızı yanlış değerlendirmelisiniz. Kendiniz kaybolmuş hissedebilirsiniz. Kendinize gelmenizi biraz zaman alacak gibi. Az daha sabır. Kendinize özel harcamalar yapabilirsiniz ipin ucunu kaçırmamaya dikkat edin. Aile içinde çeşitli karmaşalar yaşanabilir

Yorumlar