Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumu

Pınar Menekşe haftalık burç yorumlarını Yenigün okurlarına özel yazdı. 

Astroloji 10.04.2021 - 15:08 10.04.2021 - 15:08

Koç:

Hayatınıza yeni bir yön vermeye hazır olun.12 Nisan pazartesi günü burcunuza bir yeni ay gerçekleşiyor. Oldukça hızlı değişimler kapıda. Gökyüzü sizi destekliyor. Yeni başlangıçlar yapmaktan korkmayın. Önümüze çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Bütçe düzenlemesi yapmalısınız. Para geliyor doğru değerlendirin.

Boğa:

Koç yeni ayı 12. evinizde yaşıyorsunuz. Bir süre daha planlama yapmak isteyebilirsiniz. Ay sonundan itibaren harekete geçebilirsiniz. 14 Nisan Çarşamba venüs boga geçişi ile birlikte Oldukça iyi hissedebilirsiniz. Oldukça popüler olabileceğiniz bir dönem.

İkizler:

Koç yeni ay ile birlikte sosyal hayatınız hareketleniyor. Oldukça atak olabileceğiniz bir hafta. Yeni eğitimler almaya başlayabilirsiniz. Kafanızdaki planlara uygulamakdan korkmayın . Mayıs ayından itibaren finansal konularda çok daha şanslı olacaksınız. Duygularınızı istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz.

Yengeç:

Onuncu evinizde gerçekleşecek koç yeni ayla birlikte, toplumun gözündeki imajınızı yenileyebilirsiniz. Kariyer ile ilgili konularda yeni hareket planları yapabilirsiniz. Ailenizden gelen desteklere açık olmalısınız. Arkadaşlarınızla daha çok iletişim halinde olabilirsiniz. Size iyi hissettirecektir. Yeni bir ilişki kapıda.

Aslan:

Koç yeni ayı sizi oldukça olumlu destekliyor. Beklenmedik yerlerden gelen süprizlere hazır olun. Partnerinizin söylediklerine kulak verin oldukça mantıklı şeyler söylüyor. Sizi dizginlemeye çalıştığını düşünebilirsiniz ancak partnerini saklı. Yöneticilerimizden tarifi teklifleri gelebilir. Doğru karar vermeye çalışın.

Başak:

Koç yeni ay korkularınızı açığa çıkarabilir. Bu haftayı bir parça krizi geçirebilirsiniz. Kendi yeteneklerimizi ortaya koymalısınız. Dışarıdan gelen etkileri kontrol edebilirseniz uzun vadede başarılı olacaksınız. Bu haftayı oldukça kontrollü yönetmeniz gerekmekte. Partinizden, aileden gelecek destekler size iyi hissettirecektir.

Terazi:

12 Nisan koç yine aynı yedinci evinizde yaşıyorsunuz. Ortaklık onlar ikili ilişkiler kolları devrede. İlişkinizi toparlamak için güzel bir hafta. Fevri davranmadan konuları çözebilirsiniz. Yeni bakış açıları geliştirmelisiniz. Hafta ortasından itibaren yeni yatırım konularında destek deniyorsunuz. Yeni bir ev almak istiyorsanız bu konuda ailenizden gelecek yardımı kabul etmelisiniz.

Akrep:

Koç yeni ay iş hayatınız, günlük rutiniz, sağlığınızla ilgili konularda yenilik yapacağından anları harekete geçiyor. İletişimde daha kontrole olmaya çalışın. Spora diyete başlamak için oldukça iyi bir hafta. İlişkilerinizi güzelleştirebileceğiniz partinizde keyifli anlar yaşayabileceğiniz bir hafta. Sevip sevilmek isteyeceğiniz bir hafta olacak.

Yay:

Koç yeni ayı önümüzü göremediğimiz konularda rahatlamanızı sağlayacak. İkili ilişkilerde yolunda gitmeyen konular kendiliğinden çözülecektir. Doğru ortaklıklar kurabileceğiniz bir dönem. Spora başlamak için oldukça iyi bir dönem. Uzun vadeli planlar yapmak sizin için iyi olacak. Aşk hayatınız keyifleniyor. Bu dönem özellikle tatlıdan uzak durmanızda fayda var her zamankinden çok daha fazla kilo yapabilir.

Oğlak:

Koç yine aynı dördüncü evinizde yaşıyorsunuz. Ev aile yuva konularında yenilik yapmak isteyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz bir yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Finansal koşullar iş ortamınız destekleniyor. Olduğunuzdan daha güçlü görünmeye çalışmak sizi artık yormuş olabilir. Biraz dinlemelisiniz. Yeni hobilere başlayabilirsiniz. Flörtlerden keyif alacağınız bir dönem. Beklediğiniz bir satış gerçekleşebilir.

Kova:

Koç eğitim hayatınızı iletişim becerilerinizi canlandırıyor. Her zamankinden daha rahat bir şekilde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Hayatınız değişiyor yenileniyor. Küçük problemleri büyütmemelisiniz. Hafta boyunca doğru ile iletişim kurmaya öncelik vermelisiniz. Doğru iletişim kurmak bir çok konuda sizi rahatlatacaktır. Elinizdeki parayı evinize harcamak isteyebilirsiniz.

Balık:

Kariyer ve ev için düzeninizle ilgili yeni planlar yapmalısınız uzun süredir aynı rutinden sıkıldınız. Önünüzü göremiyorsunuz. Ailenizden gelecek destekleri açık olun. Elinize geçen parayı doğru harcamalısınız. Kendinizi iyi hissettiğiniz yerlerde olmaya çalışın. Bu hafta biraz kendinize vakit ayırmalısınz zira son dönem oldukça yoruldunuz.

Yorumlar