Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumu

Pınar Menekşe haftalık burç yorumlarını Yenigün okurlarına özel yazdı.   

Astroloji 18.04.2021 - 11:33 18.04.2021 - 11:33

Koç:

Finansal kaynaklarınız hareketleniyor. Yeni alanlardan gelir elde edebilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün boyunca kariyer eviniz oldukça hareketli. Ev içinde hareketli bir dönem sizi bekliyor. Öfke kontrolüne dikkat. Aile içinde bir kadın hastalığı ile ilgilenebilirsiniz.

 

Boğa:

Tüm babaların şimdiden doğum günleri kutlu olsun. Oldukça çekici hissedeceğiniz bir hafta. Planlarınızdan şaşmamalısınız. Değişimi çok güçlü hissedebilirsiniz. Yeni seyahat planları yapabilirsiniz. Aile içi gerginliklere dikkat. İletişim trafiğiniz artıyor.

 

İkizler:

Sakin kalıp kendinize dönmeniz gereken bir dönem. Enerjiniz düşebilir. Yenilikler için uygun bir hafta değil. Küçük kazalara dikkat etmelisiniz. Finansal kaynaklarınızı büyütmek için yeni planlar yapabilirsiniz.

 

Yengeç:

Arkadaşlarınızla oldukça keyifli zamanlar geçirebileceğiniz bir hafta. Yeni bir çevreye girebilirsiniz. Finansal kaynaklarınız büyüyor. Aniden gelişen olaylar devrede. Sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. 23 Nisan dan sonra enerjiniz yükseliyor kendinizi oldukça enerjik ve iyi hissedeceksiniz.

 

Aslan:

Kariyerde öne çıkma zamanı. Önümüzdeki dönemde iş yerinde itibar kazanıyorsunuz. Oldukça inatçı olabilirsiniz. Üstünüzle ilgili görüşmeler için olumlu bir dönem. 21-23 Nisan arası beklenmedik sorunlar oluşabilir. Gerginlik yaşamamaya çalışın. Enerjiniz bir miktar düşebilir. Ruhsal sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. 11 Haziran sonrasına kadar biraz daha sabır.

 

Başak:

Endişeleriniz yavaş yavaş azalıyor. Yeni hayaller kalıcı planlar yapma dönemi. Bunlar için oldukça destekleniyorsunuz. Partnerinizin ailesi ile ilgili beklenmedik durumlar oluşabilir. Farkındalığınız artıyor. Hafta ortası gergin hissedebilirsiniz, doğru yönetmeye çalışın. Arkadaşlarınızla ilgili çeşitli sıkıntılar oluşabilir.

 

Terazi:

Finansal kaynaklar gelir-gider dengeleri devrede. Hesaplarınızı doğru yapmalısınız. Hafta ortasında ani para giriş-çıkışlar olabilir. Dış görünüşünü değiştirmek isteyebilirsiniz. Anlık flörtlük sizi heyecanlandırabilir. Boğaz bölgesinde küçük sağlık sorunları yaşanabilir.

 

Akrep:

İkili ilişkiler-ortaklıklar konularında çaba sarf edebileceğiniz bir dönem. Aniden karşınıza çıkan durumların kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Perşembe-cuma finansal krizlere dikkat. Sağlığınıza dikkat. Hafta sonundan itibaren yeni gelecek planları yapabilirsiniz. Hayallerinize odaklanmalısınız.

 

Yay:

İş ortamınız hareketleniyor. Uzun vadede başarı getirecek planları uygulamaya koyma zamanı. Hafta ortasından itibaren beklenmedik fırsatlar krizler oluşabilir. Yeni imaj yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için biraz daha beklemelisiniz. Kayıtlardan gelebilecek fırsatlarınz oluşabilir. Ani sağlık sorunları oluşabilir.

 

Oğlak:

Yaratıcılığınızı oldukça rahat gösterebileceğiniz bir hafta. Çocuk istiyorsanız çalışmalara başlamak için süper bir zaman. Ani beraberlikler olabilir. Beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu hafta pek de planladığınız gibi gitmeyebilir. Ancak hafta sonundan itibaren partleriniz varsa birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Kova:

Aynı ev-yuva konularına odaklananıyorsunuz. Bu konularla ilgili değişimler için uygun bir dönem. Doğru karar vermeye çalışın. Beklenmedik harcamalar caninizi sıkabilir. İstediklerinizden hayallerinizden vazgeçmemelisiniz. Yoğun koşuşturmaca içinde kalıp yorgun hissedebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalısınız.

 

Balık:

Düşüncelerinizi eyleme geçirebileceğiniz bir dönem. Planlarınızı ertelememelisiniz. Arkadaşlarınızdan güzel destekler geliyor. Küçük tatil planları yapabilirsiniz. Hafta sonuna doğru süpriz gelişmeler olabilir. Hafta sonundan itibaren ilham dolu hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerginlikler olsam ile aranızda büyük bir çekim hissedeceksiniz.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@