Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel astroloji yorumu

Pınar Menekşe haftalık burç yorumlarını Yenigün okurlarına özel yazdı. 

Astroloji 24.04.2021 - 13:26 24.04.2021 - 13:26

Koç:

Akrep Burcu’ndaki dolunay korkularınızı tetikleyebilir. Korkularınızla yüzleşip çözüm üretebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında değerlendirme yapma zamanı. 9 Mayıs’a kadar parasal anlamda olumlu bir süreç. Mayıs başında eğitim ile ilgili iletişiminiz hızlanıyor. Sosyal hayatınız renkleniyor.

 

Boğa:

Akrep dolunayı evlilik ile ilgili konularınızı hareketlendiriyor. Mahkemelik olan durumlar sonuçlanabilir. Daha hassas olabilirsiniz. Venüs’ün boğada olması yeni maddi imkanlar sağlayabilir. Mayıs başından itibaren iş hayatınız hareketleniyor. Fikirlerinizi paraya dönüştürebilirsiniz.

 

İkizler:

Çalışma hayatınızda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Normalden daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz koşullar caninizi sıkabilir. Eldeki birikimlere dikkat.Mayıs ortasından itibaren yeni koşullar oluşabilir. Hayattan keyif alamadınız bir dönem olabilir. Mayıs ortasından sonra hareketleniyorsınız.

 

Yengeç:

Hayattan tatmin alamadığınız bir dönem. Aşk-aile-çocuklar konularında sıkılmış-krizde hissedebilirsiniz. Duygularınız abartmamaya çalışın. Elinizdeki imkanları değerlendirebileceğiniz bir dönem. Mayıs başında zihniniz dağılmış hissedebilirsiniz. Gizli konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Endişelerinizi durdurmaya çalışmalısınız.

 

Aslan:

Akrep dolunayı aile-yuva konuları ile ilgili bir değişime yenilenmeye getiriyor. Krizler yoluyla yeni bir düzene geçebilirsiniz. Değişim kaçınılmaz olacaktır direnmeyin. Sağlamlık ve istikrar aradığınız kurumlar bu dönem oldukça kafanızı meşgul edebilir. Mayıs başından itibaren rahatlamanız söz konusu. Hayatınızı daha iyi yönetebileceksiniz. Arkadaşlık-aşk ilişkilerimizin toparlanma dönemi.

 

Başak:

Düşünceleriniz karışabilir. Zihniniz herzamankinden daha yoğun çalışacaktır. Odaklanmalısınız. Sıkıntılı konularda çözümler yakın. Kardeşlerinizle ilgili küçük sıkıntılar oluşabilir. Çevresel koşullara çok takılmamalısınız. Akademik konularla ilgili kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Bu dönem inatçı olmamalısınız. Mayıs başından itibaren kariyer hayatınız yenileniyor.

 

Terazi:

Maddi kaynaklar ile ilgili konularda krizler ve dönüşümler var. Ortaklık alanlarında kaynakları daha dikkatli kullanmalısınız. Para konularında iyi bir değerlendirme yapmalısınız. Başkalarından gelen maddi destekler olabilir. 4 Mayıs‘tan sonra yeni fikirler düşünceler üretebilirsiniz. Yeni bağlantılar yapabilirsiniz. İş hayatınız koşturmacalı ve mücadeleci geçecek.

 

Akrep:

Şahsi konularda önemli değerlendirmeler yapabilirsiniz. Karşılıklı konular üzerinde önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Karşınızdaki insanları değerlendirebilirsiniz. Ailevi koşullar duygusal hayatınızı etkileyebilir. Tepkilerinizi verirken dikkatli olmalısınız. Psikolojik anlamda endişeleriniz artabilir. Eşin finansal koşulları ile ilgili yeni düzenlemeler yapılabilir.

 

Yay:

Bir takım gizli konulardan dolayı oldukça gergin hissedebilirsiniz. Ve bir takım korkularınız açıga çıkabilir. Bazı durumları olduğu gibi kabullenmek bu dönem size iyi hissettirecektir. Çalışma hayatına yönelmek size iyi gelecektir. Olayları olumluya döndürmek sizin elinizde pes etmeyin.4 Mayıs’tan sonra ilişkilerle ilgili değişimler var. Yön değiştirebilirsiniz. Çevresel koşullar iyileşiyor.

 

Oğlak:

Gelecekle ilgili iş projelerinde krizler oluşabilir. Bu dönem bu krizleri çözmekle uğraşabilirsiniz. Planladığınız gibi gitmezse yeni bir plan yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hayattan keyif alabileceğiniz konulara zaman ayırmalısınız. Kafanızı yeni hobilerle meşgul etmek size iyi gelecektir. Evlilik ve ortaklaşa konularda çatışmalar oluşabilir.

 

Kova:

Mesleki anlamda önemli değişimler dönemi. Akrep dolunayı kariyer hayatınızda dokunuyor. Satürün burcunuzda olması sizi hareketsiz sıkıştırılmış hissettirebilir. İş-ev-aile konularında bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Mücadele etmeyi bırakmamalısınız. Evet yoruldunuz ama yola devam. Satürn sizi zorlasa da güçlendiriyor.

 

Balık:

Akademik alanlarda bir takım krizler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak bağlı olduğunuz konularla ilgili bakış açınızı değiştirmelisiniz. Başkalarını gözlemleyeceksiniz. Aydınlanma döneminiz başlıyor. Hayata bakışınız değişecek. 4 Mayıs sonrası ev içinde hareketlilik söz konusu. Ev içinde yaptığımız aktiviteler size iyi gelecektir.

Yorumlar