Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel haftalık astroloji yorumları

Astrolojide bu hafta sizi neler bekliyor? aşk, para, mutluluk... Pınar Menekşe haftalık astroloji yorumlarını Yenigün okurlarıyla paylatı.  

Astroloji 03.05.2021 - 17:03 03.05.2021 - 17:03

Koç:

 

Telefon trafiğinin arttığı bir hafta. İkili ilişkilerde gerginliklere dikkat. Hafta ortasında yalnız kalıp değerlendirme yapmak isteyebileceğiniz bir zaman olacak. Hafta sonuna doğru rahat ediyorsunuz. Yakın çevre ilişkilerinde yanlış anlaşılmalara dikkat.

 

Boğa:

 

Haftanın ana teması para para para. Bu hafta oldukça yoğun para gündeminiz var. İşle ilgili konularda bir takım sıkıntılar olabilir. Hafta ortasından itibaren rahatlamaya başlayacaksınız. Geri planda kalmak isteyebileceğiniz bir hafta. Maddi güvenlik sizin için herzamankinden daha fazla önemli.

 

İkizler:

Haftaya keyifsiz başlayabilirsiniz. Bu hafta biraz kendinize zaman ayırmalısınız. Ertelenen seyahat planlarını yerine yenilerini kurmalısınız. Hafta ortasında işle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Yeni iş planlaması yapmalısınız. İletişiminiz hızlanıyor. Önümüzdeki haftadan itibaren daha iyi hissedeceksiniz.

 

Yengeç:

Ortaklıklıklarda oldukça yoğun düşünceler içinde olacağınız bir hafta. Karşı tarafa mesafeli olacağınız bir dönem. Uzak akrabalardan gelen haberler gündemini meşgul edebilir. Yeni iş kararları alabilirsiniz. Planlama yapmak için uygun bir dönem.

 

Aslan:

İkili ilişkilerle ilgili problemlerin yaşanabilecek bir hafta. Sevgilinize  zamantanımalısınız. Karşılıklı olarak hayatlarınıza saygı gösterebilirseniz bu haftayı daha kolay atlatabilirsiniz. Uzak yollarla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Küçük sırlarını açığa çıkması canınızı sıkabilir.

 

Başak:

Sağlıklı beslenmek için çok uygun bir dönem. Kendinize iyi geleceğiniz bir hafta. Karantina dönemi size oldukça yarayacak. Hafta ortasında duygusal hissedebileceğiniz bir dönem olacak. Beklenmedik ödemeler çıkabilir. Bu haftadan itibaren yeni bir hayat planı kurmaya başlayabilirsiniz.

 

Terazi:

Aşk-ilişkiler-çocuklar konularında bir takım kararlar almanız gerekebilir. Karamsar düşünceler hakim. İlişkilerde ya tamam ya devam karar vermen gerekebilir. Doğru seçim yapmak önemli. Sağlıkla ilgili küçük sıkıntılar yaşanabilir. Hafif egzersizler iyi gelecektir.

 

Akrep:

Ev-aile konularında sıkıntılarınız devam ediyor. Hafta ortasından itibaren rahatlayacaksınız. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Bazı konuların görünmeyen taraflarını merak edip incelemeye başlayabilirsiniz. Emin olmak için gerçeği görmeniz gerekiyor. Çok fazla düşünmemeye çalışın.

 

Yay:

Sosyal ilişkileriniz hareketleniyor. Kafanızdaki projeleri hayata geçirebilirsiniz. Adım atmaktan korkmayın. Çevrenizdekilerin küçük sağlık problemlerini duyabilirsiniz. Bu hafta tuz tüketmemeye çalışın. Normalden daha fazla ödemeniz olabilir. İkili ilişkilerle ilgili kafanız karışabilir.

 

Oğlak:

Hafta genelinde enerjiniz düşük olabilir. Maddi konularla ilgili düşünceler sizi oldukça meşgul edecek. Yeni maddi düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizden gelecek destekler var. Evinizi düzenlemek size iyi gelecektir. Beklenmedik bir seyahat olabilir.

 

Kova:

Hafta başında ay burcunuz da... Kendinizi rahat hissedeceksiniz. Otorite figürleri ile zıtlaşmalar olabilir. Kendinize zaman ayırıp kişisel bakımlarınıza ilgilenebilirsiniz. Yeni iş düzenlemeleri yapabilirsiniz. Kardeşlerle iletişiminiz artıyor. Online eğitimlere başlayabilirsiniz.

 

Balık:

Hafta başında içe dönük bir enerji hakim, yalnızca ihtiyaç duyduğunuz birkaç gün olacak. Meditasyon yapmak size iyi gelecektir. Affetmeyi denemelisiniz. Hafta ortasında daha iyi hissedeceksiniz az daha sabır. Bakış açınızı değiştirmelisiniz . Boşuna kuruntu yapmayın.

Yorumlar