Pınar Menekşe'den Yenigün'e özel haftalık astroloji yorumları

Astrolojide bu hafta sizi neler bekliyor? aşk, para, mutluluk... Pınar Menekşe haftalık astroloji yorumlarını Yenigün okurlarıyla paylatı.

Astroloji 31.05.2021 - 14:53 31.05.2021 - 14:53

Koç:

Oldukça sosyal olabileceğiniz bir hafta. Merkür retrosunu iletişim hanenizde yaşıyorsunuz. Geriye dönük yarım kalmış projeler önünüze gelebilir. İyi değerlendirmelisiniz. Kardeşlerinizle olan iletişiminize dikkat! Venüs’ün yengeç Burcu’na geçmesi ile aile hayatınız keyifleniyor. Evinizi herzamankinden daha çok sevebilirsiniz. Sakarlıklara açık bir dönem.

 

Boğa:

İş kariyerhanenizde hareketli bir hafta olacak. Merkür retrosunu para hanenizde yaşayacaksınız. Geçmişten gelen projelerinizi hayata geçirebilirsiniz. Geçmişten gelen alacak verecek borçlar önünüze düşebilir. Parasal konularla ilgili tartışmalara dikkat. Sınavlarınız iyi geçecektir. Şanslısınız.

 

İkizler:

Hukuksal konular bu hafta devrede. Geçmişten gelen davanız iyi ya da kötü sonuçlanacaktır. Merkür retrosu burcunuzda dikkatli olmanız gereken bir dönem. İşleriniz yavaşlayabilir. Yanlış anlaşılmalara dikkat et. Parasal konularda destekler var. İlişkiler alanında keyifli gelişmeler var. Bu dönem her şeyin üstünden tekrar geçmelisiniz.

 

Yengeç:

Venüsün burcunuza geçmesiyle oldukça keyifli geçireceginiz bir hafta. Merkür retrosu ile geçmişe dönük hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Eskiden gelen yarım kalmış aşklar-arkadaşlıklarla ilgili dönüşler olabilir. Merkür retrosu hesaplaşmaları devreye sokuyor. Bu dönem meditasyon yapmak size iyi gelecektir. Dedikodu yapılan ortamlardan uzak durmalısınız.

 

Aslan:

Merkür retrosunu11. evinizde yaşıyorsunuz. Arkadaşlık hanenizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Ummadığınız eski dostluklar kapınızı çalabilir. Merkür retrosu haziran ayı boyunca sürecek iletişim kazalarına dikkat. Bu dönem bazı haksızlıklarla karşılaşabilirsiniz. İntikam almaktan ziyade Allaha havale edip akışına bırakmalısınız. Rüyalarınız güçlenebilir.

 

Başak:

Yönetici gezegeniniz merkür retro hareketine başladı. Bu dönem zorlanabilirsiniz. Haziran ayı boyunca iş-evrak-trafik konularına dikkat. Yeni bir işe başlamamalısınız. İş ortamında sakin kalmaya çalışın. Geçmişten gelen teklifleri planları değerlendirebilirsiniz. Kaçırdınız bir fırsat geri gelebilir.

 

Terazi:

Hem desteklendiğiniz hem zorlandığınız bir hafta. Merkür retrosu seyahatler alanınızda. Beklemediniz planlar olabilir. Kesin gözüyle baktığımız bir olay gerçekleşmeyebilir. Yeni hukuksal anlaşmalar için temmuz başını beklemelisiniz. Venüs yengec geçişini onuncu evinizde yaşayacaksınız. Dış görünüşünüzde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Birden bir hoşluk hissedebilirsiniz.

 

Akrep:

Merkür retrosına ortaklıklar alanında yaşıyorsunuz. Bu konularla ilgili yeni bir düzenleme yapmak için temmuz başında beklemelisiniz. Ödemelerinizle ilgili aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen beklenmedik borçlar alacaklar önünüze çıkabilir. Ağzınızdan çıkan sözlere özellikle dikkat etmelisiniz. Venüs yengeç geçişi ile hayatınıza hoşluklar gelebilir. Uzaklardan gelen süprizlere hazır olun.

 

Yay:

Merkür retrosunu yedinci evinizde evlilik ilişkiler alanında yaşıyorsunuz. Partnerinizle iletişim aksaklıkları olabilir. Eskiden yarım kalmış konular yeniden önünüze düşebilir. Konuşmalarınızı net ve kararlı olmalısınız. Venüs sekizinci evinizde ödemeler hanenizde güzel gelişmeler var. Süpriz para girişleri olabilir. Ortaklıklarınızla ilgili faydalı kararlar alabilirsiniz.

 

Oğlak:

Merkür retrosunu sağlık evinizde yaşayacaksınız. Geçmişten gelen bir takım sağlık problemleri ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İş hayatında iletişim problemlerine dikkat. Özellikle günlük rutininizi daha sağlıklı hale getirmelisiniz. Evcil hayvanlarınızı ilgili sağlık problemleri yaşanabilir. Evlilik kararı alabilirsiniz. Mars Pluto açısı güç çekişmelerine sebep oluyor. İyi bir iletişimle her şeyi halledebilirsiniz.

 

Kova:

Haftaya ay burcunuz da başlıyorsunuz. Oldukça aktif olabileceğiniz bir hafta. Merkür retrosunu beşinci evinizde aşk flörtler sevgi yaratıcılık hobilerinizle ilgili alanda yaşıyorsunuz bu alanlarda engellemeler duraksamalar söz konusu. İletişim kazalarına ekstra dikkat etmelisiniz. Datalarınızı yedeklemelisiniz. Geçmiş aşklar kapınızı çalabilir. Doğru değerlendirmelisiniz.

 

Balık:

Haftaya yorgun başlayabilirsiniz. Tembellik yapmak isteyebileceğiniz birkaç gün. Jüpiter burcunuza destekleniyorsunuz. Sert etkileri kolaylıkla atlata bileceksiniz. Merkür retro su ev aile konularını harekete geçiriyor. Eskiden planlanmış taşınma konuları devreye girebilir. Aile içinde geçmiş konular tekrar karşınıza çıkabilir. Geçmişten gelen yarım kalmış konular tamamlanacaktır. Merkür retrosu gizli kalmış konuları deşecektir.

Yorumlar