Organize suç örgütü lideri olarak aranan ve halen Birleşik Arap Emirliklerinde olduğu söylenen Sedat Peker yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya ve gündem yaratmaya devam ediyor. Peker son paylaşımında Ankara’daki bir otelde siyasetçi ve bürokratların uyuşturucu ve seks alemleri yaptığını öne sürüyor. Ve bu otelin adının da ilimizde Kartepe’de bulunan Kartepe Green Park Oteli’nin sahibi olan Adil Üstündağ’a ait olan Ankara Çukurambar’daki Green Park Oteli olduğunu ifade ediyor.

Peker paylaşımında; ‘Bunları yakalamak kolay. Ankara Çukurambar’daki Green Park Oteli. Ankara’nın lüks otellerinden. Bütün zenginler, siyasetçiler, bürokratlar orada. Bu senenin Nisan-Mayıs aylarında otelin lobisinde bulunan bir bürokrat bayanın gördüklerinden rahatsız olması üzerine polisi aramasıyla otele fuhuş baskını yapılmıştı. Bununla ilgili haberleri internetten sildirebilmiş olsalar da poliste resmi kayıtları mutlaka duruyordur. Onları da yok edemezler. (Eğer yok edilmişse bu çok daha büyük bir skandal. O zaman ortalık daha da şenlenir.)

Bu otelin ilk katlarında Rus bayanlar müşteri olarak kalıyor. Bazen de orta katları kullanıyorlar. Otele gelen zengin iş adamlarımız, siyasetçilerimiz, bürokratlarımız otelin lobisinde işlerini hallederken bazı otel personellerinin aracılığıyla kadınların odasına çıkıyorlar.

Otel personellerinin isimleri de telefonları da bende mevcut. Mahcup olmasınlar diye isimlerini yayınlamıyorum. Tabi ki bu görüşmelerde isteyenlere kokain de temin ediliyor. Size en komiğini söyleyeyim mi? Fuhuş baskını yapılmış ve üst kademedeki herkesin bildiği bu otelde İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü bazı çalışma toplantıları yapıyor. Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu da bu otelin müdavimlerinden. ‘ ifadelerini kullundı.