Oyuncu Selçuk Yöntem, katıldığı bir programda uzun yıllardır komada olan meslektaşı Kenan Işık ile ilgili konuştu.

Selçuk Yöntem, TRT Haber'de ekranlara gelen "Vapurda Çay Simit Sohbet" programına konuk oldu.  Yöntem, katıldığı programda, 2014 yılından beri komada olan meslektaşı Kenan Işık hakkında konuştu.  

Gözden kaçırmayın

Kanlı ay tutulması etkileri neler?  Kanlı ay tutulması etkileri neler? 

68 yaşındaki sanatçı, üç sezon boyunca izleyiciyle buluştuğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasının ilk sunucusu Kenan Işık’ı izlediği zamanları anlattı.

"'ONDAN BAŞKASI SUNAMAZ' DİYORDUM"

"Yarışmayı seyrederken Kenan Işık’tan başkası sunamaz diyordum" açıklamasını yapan  Selçuk Yöntem, tedavisi evinde devam eden Kenan Işık'ın son durumuna ilişkin de konuştu.

SAĞLIK DURUMUNA İLİŞKİN KONUŞTU

Ünlü isim, “Asıl unutulmaz olan, Kenan Işık o kadar güzel sunuyordu ki, seyrederken 'Bunu ondan başka kimse sunamaz' diye düşünüyordum. 'Kendim sunsam nasıl sunarım?' diye bile aklıma gelmiyordu. Biz Kenan ile aynı ekoldeyiz devlet tiyatrosundan. Onun üslubunu ve aynı ekolden gelmemizin dengesini tutturmam gerekiyordu. Farklı bir üslup ile sunmak yarışmayı zedeleyebilirdi. Son durumu ile ilgili bilgim yok fakat durumu stabil diye biliyorum. Hayat mucizeler ile doludur" açıklamasını yaptı.