Çiftay Yeşilova’da hedef 3. Lig
Reklam

Çiftay Yeşilova'da hedef 3. Lig

rnrnBölgesel Amatör Lig'i İzmir'in en başarılı takımı olarak tamamlayan Çiftay Yeşilova, 3. Lig'e çıkmak için iskelet kadrosunu bozmadan devam ediyor. İ&cced

Çiftay Yeşilova'da hedef 3. Lig

rnrnBölgesel Amatör Lig'i İzmir'in en başarılı takımı olarak tamamlayan Çiftay Yeşilova, 3. Lig'e çıkmak için iskelet kadrosunu bozmadan devam ediyor. İ&cced

Çiftay Yeşilova'da hedef 3. Lig
17 Mayıs 2016 - 00:00

Bölgesel Amatör Lig'i İzmir'in en başarılı takımı olarak tamamlayan Çiftay Yeşilova, 3. Lig'e çıkmak için iskelet kadrosunu bozmadan devam ediyor. İç transferde bir çok oyuncuyula anlaşan ve dış transferde ise önemli oyuncuları kadrosuna katarak tüm rakiplerine gözdağı verdi.

Çiftay A.Ş'ye teşekkür”

Takıma ciddi anlamda destek olan sponsor Çiftay İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aydın'a teşekkür eden Çiftay Yeşilovaspor Kulüp Başkanı İbrahim Ada, “Kulübümüze sağladıkları katkı ile hedefimiz olan 3. Lig'e çıkmak için tüm mücadelemizi vereceğiz. Çiftay İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Aydın'a tüm camiamız adına teşekkür ederim” dedi.

İnce eleyip sık dokuyoruz”

Geçtiğimiz sezon hakkında konuşan Başkan İbrahim Ada, “Geçen sezon İzmir'in BAL Lig'inde en başarılı takımı olduk. Mevcut kadromuzda mücadele eden oyuncularımızın yüzde 80'nini tuttuk. Dış transferi de iyi çalışmayla yapıp, hedefimiz olan 3. Lig'e çıkmak için tüm mücadelemizi vereceğiz. Teknik Direktörümüz Serkan Küçükoğullarından ve idari Menajerimiz Cemal Güngör transfer için gerekli çalışmaları ince eleyip sık dokuyorlar”dedi.

Bornova ve Çamdibi'nin desteği şart”

Tüm camiadan destek bekleyen Ada, “Bornova ve Çamdibi'nin desteğini bekliyoruz. BAL Lig'inde

Bornova ve Çamdibi'nin tek takımıyız. Bu nedenle birlik olmamız gerekiyor. Bu desteğin geleceğini biliyoruz. Birlikten güç doğar. Bu birliğimizle de hedefimiz olan 3. Lige yükseleceğiz” dedi.

Atila, Bornova için büyük şans”

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın tüm kulüplere güç olduğunu belirten Çiftay Yeşilovaspor Kulüp Başkanı İbrahim Ada, “ Futbol sevdalısı bir Belediye Başkanı'na sahip olduğumuz için tüm Bornova'mız şanslı. Spora yaptığı hizmetler başta Bornova olmak üzere İzmir'i de şaha kaldıracak. İlçemizdeki tüm kulüplerimize sağladığı maddi ve manevi desteği göz ardı edilemez. Tüm camiamız adına ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye ifade etti.

Yusuf Tırpancı zemini en büyük rakibimiz”

Bölgesel Amatör Lig'de mücadele etmenin zorluğundan bahseden İbrahim Ada, Yusuf Tırpancı sahasının zemininden dolayı çok sorunlar yaşadığını dile getirdi. Ada, “Bir gerçek var. Bu da inanın Yusuf Tırpancı'da artık zeminin futbol oynamaya elverişli olmadığını gösteriyor. Geçen sezon başında ligler başalamadan 6 oyuncumuz hazırlık döneminde sakatlandı. Bizler ciddi rakamlar harcıyoruz. Oyuncularımız zemin konusunda çok endişeli.Bu sahada yanlızca Çiftay Yeşilova olarak oynamıyoruz. Bornova'daki takımlarınında sahası olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu sorunları sırf biz yaşamıyoruz. Diğer takımlarımızda yaşıyor. Bu çalışmayı tüm Bornova takımlarımız için istiyoruz. Emin olun en büyük rakibimiz Yusuf Tırpancı'nın zeminidir.Belediye Başkanımız Olgun Atila'nın ciddi anlamda zemin için desteğini bekliyoruz” diye belirtti.

Hep beraber sahiplenmeliyiz”

Takımın başarılı Antrenörü Serkan Küçükoğullarından, ilk hedeflerinin 3. Lige çıkmak olduğunu belirtti. Bu sezon hakkında konuşan Serkan Küçükoğullarından, “3. Lig'e çıkmak için var gücümüzle mücadelemizi vereceğiz. İç transferde ve dış transferde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İç transferde yüzde 80 bitti. Dış transferde ise 3 oyuncu aldık. İlerleyen sürede iç transferi tamamladıktan sonra dış transferde 4 oyuncu daha alıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. Saha sorununa mutlaka değinmek istiyorum. Transfer yapacağımız oyuncuların en büyük korkusu zemin kötü oluşu. Bu yüzden paradan çok zemin nasıl olduğunu soruyorlar. Ya da ne zaman yapılacağını söylüyorlar. Bu takım hepimizin, hep beraber sahiplenmeliyiz.Bornova ve Çamdibi'ni BAL Lig'inde en iyi şekilde temsil etmek için elimizden geleni yapacağız. Ama Belediye başkanımız Olgun Atila'dan özel isteğimiz olan Yusuf Tırpancı'nın zeminin yapılmasıdır. Gerçekten hem suni çim hem de zemin oldukça kötü” diye konuşan Küçükoğullarından, ayrıca yeni oluşum hakkında da görüşlerini şöyle ifade etti. “Bu arada son zamanlarda çok aktif olan Bornova Kulüpler Birliği ve yeni kurulan İzmir Kulüpler Birliği'nin çalışmaları bizlerede destek olacaktır. Bizde bu oluşuma destek olacağız. Başkan Efkan Muhtar ve diğer yöneticilerine başarılar diliyoruz” dedi.

Kamp ve tesis başarı getirecek”

En büyük sıkıntılardan biri de oyuncuların konaklayacağı, dinleneceği bir tesisin olmaması diye belirten Küçükoğullarından, “ Transferlerimiz tamamlandıktan sonra 20 Temmuz tarihinde başkanımız İbrahim Ada ve Ailesinin bireysel çabalarıyla oyunculurımıza güzel bir kamp tesisinin 2 yıllığına kiralanmasıdır. 2 katlı 30 kişi kapasiteli tesisin bize katacağı faydaları ligdeki perfonmansımıza da yansıyacak. Sahamızında zeminin yapılması, bizi şampiyonluğa götürecektir. Bu güzel tesisi bize kazandıran başta başkanımız İbrahim Ada olmak üzere tüm Ada ailesine sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Güngör, “ Hedef şampiyonluk”

Çiftay Yeşilova'nın başarılı İdari Menajeri Cemal Güngör ise, “Teknik Direktörümüz Serkan Küçükoğullarından'ın direktifleri doğrultusunda iç ve dış transferlerimizi yoğun bir şekilde çalışarak gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız transferlerin dışında iç transferli tamamladıktan sonra dış transferler için 3-4 oyuncu daha alacağız. Sezona şampiyonluk hedefimiz ile gireceğiz”dedi.

Çiftay Yeşilova, transferlere devam ediyor

Transferler

İç transferler, Emre Çölgeçen, Caner Özvardar, Doğacan Diker, Şükrü Öztürk, Gökhan Ant, Alihan Aşı, Ciro Castro ve Kaan Tahir Çakar oldu. Dış transferde ise Bülent Tek, Murat Çaydemir ve Erhan eren oldu.

Yılmaz ÖZLAHLAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ İZMİR'DE 7 İLÇE BAŞKANI ATANDI
AK PARTİ İZMİR'DE 7 İLÇE BAŞKANI ATANDI
Nazilli Menderes Anadolu lisesinden büyük bir vefa örneği...
Nazilli Menderes Anadolu lisesinden büyük bir vefa örneği...